پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

صفحه کابینت عرض 90

صفحه کابینت عرض 90

صفحه کابینت عرض 90

صفحه کابینت عرض 90

با پیشرفت سال های اخیر، صفحه کابینت عرض 90 هم توانسته مثل سایر مدل های این محصول به یکی از گزینه های در دسترس مشتریان برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه تبدیل شود. این محصول با داشتن برخی ویژگی ها می تواند یک انتخاب به قابل قبول برای شما هم باشد. به هر صورت هنگامی که قصد دارم صفحه را متناسب با متراژ آشپزخانه و کابینت های زمینی اجرا کنیم، باید به نکاتی مختلفی از جمله همین عرض محصول و دیگر ویژگی توجه کافی داشته باشیم اما برای دانستن سایر این ویژگی ها و همه ی نکاتی که لازم است در مورد آن ها حتما بدانید؛ در این مقاله همراه پنجدری باشید.

صفحه کابینت عرض 90 چیست؟

صفحه کابینت عرض 90

اگر بخواهیم کمی بیشتر در مورد صفحه کابینت عرض 90 صحبت کنیم، باید یک دسته بندی کلی و مرسوم در مورد این محصولات را به شما معرفی نماییم. در بازار صفحات کابینت و کانترها؛ این محصولات در دو مدل استاندارد و سفارشی تولید و عرضه می شوند. مدل های استاندارد به محصولاتی با ضخامت 3 و 5 سانتی متر (بسته به نیاز و انتخاب شما) و طول 3، 4 و 10 متری وجود دارند که عرض این مدل ها هم بین 60 تا 65 سانتی متر است. از طرفی بنا به دلایلی مثل سلیقه ی متفاوت یا استفاده ها بیشتر از کانتر؛ ممکن است شما به دنبال محصولات سفارشی باشید که در اینجا به موضوع مقاله ی امروز می رسیم. در واقع این سایز برای عرض محصولات؛ در حال حاضر بزرگترین اندازه است (سایزهای دیگری با عرض 70، 75 و حتی 85 تولید می شوند) که برای آشپزخانه های صنعتی یا کانتر جزیره های بزرگ و حجیم بسیار بسیار گزینه ی مناسبی به شمار می آید. در سفارش محصول خود با چنین عرضی حتما توجه داشته باشید که مجری کار و شرکت تولیدکننده تا چه اندازه قابلیت اجرای خوبی دارد و می تواند چه اندازه در طرح خود از رنگ های مختلف و طراحی متنوع بهره بگیرد.

کاربردهای صفحه کابینت عرض 90

صفحه کابینت عرض 90

به طور معمول خیلی بعید است که شما صفحه کابینت عرض 90 را برای ردیف پایینی کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید. می پرسید چرا؟! به این دلیل که برای چنین کاری یا باید کابینت های بزرگ تری داشته باشید که با توجه هزینه و متراژ تقریبا غیرممکن است، یا باید قبول کنید که صفحه ی شما از کناره های کابینت بیرون بزند و نمای دکوراسیون و همچنین عملکردتان را خراب کند. اما اگر یک جزیره ی بزرگ و وسیع در آشپزخانه دارید که با عرض معمول 60 تا 65 نمی توان کانترش را طراحی و اجرا کرد، پس بهتر است به فکر گزینه ای سفارشی باشید که بتوان عرضش را متناسب با سازه تنظیم کرد. در نتیجه بسته به همین اندازه که به آن اشاره کردیم، به سراغ مدل های سفارشی مثل همین عرض 90 بروید.

در کنار این کاربرد خانگی؛ اگر شما یک آشپزخانه ی صنعتی بزرگ و بسیار بسیار فعال دارید که در هر لحظه افراد زیادی در حال کار در آن هستند، بهتر است باز هم از محصولات عرض 90 کمک بگیرید. چرا که در چنین فضایی با ظروف بزرگ و مختلفی سروکار خواهید داشت و به یک محصول متناسب با سایز این ظروف احتیاج پیدا می کنید. در مورد رستوران ها هم به این نکته باید توجه داشت.

صفحه کابینت آشپزخانه

متریال صفحه کابینت عرض 90

برای انتخاب متریال صفحه کابینت عرض 90 نیاز به کار عجیبی ندارید. این مدل ها نیز مثل سایرین از همان متریال های معروف شامل سنگ های طبیعی (گرانیت، مرمریت، مرمر، کوارتزیت و…)، سنگ های مصنوعی یا مهندسی شده (کوارتز، کورین، مارمونایت)، مدل های دیگری مثل اس پی ال، بتنی، چوبی، ام دی اف و حتی متریال متفرقه مثل شیشه و مواد بازیافتی استفاده می کنند. البته توجه کنید برای یک رستوران یا اشپزخانه های بزرگ صنعتی از متریال فلز و فلز استیل استفاده کنید تا امکان شست و سوی روزمره و ساده داشته باشد.

صفحه کابینت عرض 90

سخن آخر

اگر صاحب یک آشپزخانه ی صنعتی بزرگ و یا رستوران هستید، صفحه کابینت عرض 90 می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. حتی اگر به دنبال اجرای یک جزیره بزرگ هستید که نیاز به کانتر و صفحه ی متفاوت با سایزهای استاندارد بازار دارد، باز هم باید به سراغ یک گزینه ی سفارشی بروید که با اندازه های معمول مثل 60 و 65 سانتی متر تفاوت دارد. در این مقاله پنجدری سعی کردیم در مورد این مدل سفارشی نکات و دانستنی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *