پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک نسبت به چند نکات می تواند بسیار متفاوت باشد ولی اگر بخواهیم چندین رنگ نسبت به آن نکات جدا کنیم می توانیم رنگ هایی مثل سفید ، آبی ، طوسی و … را نام ببریم. این کابینت دارای ظاهری سنتی و باطنی کاربردی است که این ها باعث جذاب تر شدن آن می شود. رنگ های کابینت های نئوکلاسیک بسته به نوع کابینت متفاوت می باشد که آن ها عبارتند از : رنگ پلی اورتان ، رنگ پلی استر و رنگ پولیشی . در ادامه این مقاله می خواهیم توضیح بدهیم که یهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک کدام است و کدام نوع رنگ بهترین می باشد ، پس همراه پنجدری باشید.

کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

بهتر است اول از کابینت های نئوکلاسیک مقداری اطلاعات داشته باشیم تا بعد به سراغ بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک آن برویم. نئوکلاسیک درواقع یک سبک می باشد همانند کلاسیک و مدرن، حالا چه فرقی با این دو دارد ؟ این سبک در واقع میان سبک های کلاسیک و مدرن است. نئوکلاسیک با گرفتن ظاهرش از کلاسیک و گرفتن کاربردی بودن از مدرن توانسته زیبایی چشم نوازی را خلق کند.

این سبک کابینت در سال های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و توانسته جز پرطرفدار ترین سبک ها باشد. ویژگی هایی که این سبک دارد بی شمار است که این یکی از دلایل پرطرفدار بودن آن است. در ادامه همراه ما باشید تا به شما بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک را معرفی کنیم.

بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک کدام اند ؟

خب رسیدیم به اصلی ترین بخش این مقاله یعنی بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک. همانطور می بینید در پایین به چندین رنگ اشاره کرده اییم و توضیحاتی داده اییم، شما عزیزان می توانید هر آن رنگی که مورد پسندتان است را بخوانید.


بیشتر بدانید:کابینت نئوکلاسیک سفید را بشناسید + قیمت

سفید

رنگ سفید کابینت نئوکلاسیک

سفید یکی از مورد پسند ترین رنگ ها در میان ایرانیان می باشد که در کابینت هم راه خود را پیدا کرده است به صورتی که می توانیم بگوییم در سلیقه ایرانی ها بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک می باشد. اگر شما عزیزان کمی در مورد کابینت های نئوکلاسیک جست و جو کنید و از آن عکس ببینید متوجه می شوید که رنگ سفید یکی از پرطرفدار ترین هاست. این رنگ هم در آشپزخانه های بزرگ و هم در آشپزخانه های کوچک سازگاری دارد و می توان به راحتی از آن استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های این رنگ ست شدن یا جفت شدنش با رنگ های دیگر است ، شما می توانید از یک رنگ مکمل مثل طلایی همراه این رنگ بهره ببرید. البته رنگ سفید دارای یک نقطه ضعف بسیار بزرگ می باشد که ممکن است کسانی که از آن استفاده می کنند بسیار اذیت شوند آن هم این است که بسیار سریع کثیف می شود و رنگ کدر را به خود می گیرد.

آبی تیره

آبی نیره یکی از بهترین رنگ های کابینت نئوکلاسیک

از دیگر رنگ های پر طرفدار در این سبک از کابینت آبی تیره است. این رنگ با سبک نئوکلاسیک یک زیبایی تمام نشدنی و چشم نواز را خلق می کنند که ساعت ها می توان نشست و به آن نگاه کرد. کسانی که به دنبال یک رنگ جدید هستند می توانند از این رنگ استفاده نمایند تا یک آشپزخانه جدید را برای خود داشته باشند. این رنگ بیشتر در آشپزخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد به این دلیل که فضا و محیط را شلوغ تر نشان می دهد.

از ویژگی های این رنگ می توان به ، راحتی در استفاده کنار رنگ های دیگر اشاره کرد. البته این نکته لازم به ذکر است که حتما نیازی به این نیست که از رنگ آبی تیره استفاده شود شما می توانید از آبی روشن یا کم رنگ استفاده نمایید این بحث کاملا یک چیز سلیقه ایی می باشد.

قهوه ایی

قهوه جز بهترین رنگ های کابینت نئو کلاسیک می باشد

قهوه ایی یکی از بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک است. وقتی که شما زیاد از رنگ های جدید و به روز خوشتان نمی آید یا اینحوری بگوییم که اگر از رنگ های روشن خوشتان نمی آید، می توانید از رنگ قهوه ایی استفاده کنید. قهوه ایی به این دلیل که جز رنگ های تیره است بهتر است در آشپزخانه های بزرگ استفاده شود تا میحط را پر تر نشان بدهد از دلایلی که در آشپزخانه های کوچک مورد استفاده قرار نمی گیرد این است که محیط را خفه نشان می دهد.

رنگ قهوه ایی می تواند در کنار کفپوش های رنگ روشن زیبایی بسیاری را خلق کند پس حتما به این نکته توجه لازم را داشته باشید. این رنگ جز پر کاربرد ترین رنگ ها در سبک کلاسیک است.

کرم نسکافه ایی

کرم نسکافه ایی یکی از بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک می باشد. این رنگ بیشتر در آشپزخانه های کوچک استفاده می شود تا نوری که در محیط است را گسترش دهد. کرم نسکافه ایی همانند آبی تیره جز رنگ های جدید می باشد که استفاده زیادی از آن می شود، روشنایی که این رنگ در محیط به وجود می آورد چشم نواز است پس حتما در آشپزخانه ایی استفاده شود که به اندازه کافی پنجره دارد.

کرم نسکافه ایی از آن جایی که رنگی روشن است بهتر است همراه با کفپوش های تیره رنگ استفاده شود تا تقریبا تعادل در آشپزخانه برقرار شود.


بیشتر بدانید:کابینت ممبران سفید طوسی (ترکیبی جدید + عکس)

طوسی

کابینت نئوکلاسیک با رنگ کرم نسکافه ایی

طوسی نیز جز رنگ هایی است که در سال های اخیر پر طرفدار شده است. این رنگ بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک است وقتی کسی ازش استفاده کند که از رنگ های خنثی خوشش می آید. از این رنگ هم در آشپزخانه های بزرگ و هم در آشپزخانه های کوچک استفاده می شود به این خاطر که رنگی خنثی دارد نه تیره نه روشن.  شاید باورتان نشود ولی بعد از رنگ سفید پر تقاضا ترین رنگ طوسی می باشد البته درست است که بیشتر در سبک مدرن استفاده می شود ولی همچنان در سبک نئوکلاسیک زیبایی خاصی را به وجود می آورد.

از ویژگی های این رنگ می توانیم به این اشاره کنیم که با رنگ های دیگر به راحتی مچ می شود، شما می توانید چه با رنگ های تیره و چه با رنگ های روشن آن را مچ کنید.

سبز

سبز از بهترین رنگ های کابینت نئوکلاسیک

سبز از دیگر بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک به شمار می رود. سبز هم می تواند به صورت تیره و هم به صورت روشن در آشپزخانه ها به کار برود ولی اگر بخواهیم بین این دو یکی را انتخاب کنیم سبز روشن قطعا انتخاب بهتری برای شما عزیزان است. شما می توانید در کنار استفاده از این رنگ از صفحه کابینت های تیره رنگ نیز بهره ببرید تا زیبایی آشپزخانه شما را چند برابر نماید.

 

اگر بخواهیم برای شما عزیزان رنگ ها را خلاصه کنیم می توانیم به رنگ های سفید ، طوسی و آبی تیره اشاره کنیم. این سه رنگ در یک سال اخیر بسیار مورد توجه بوده و استفاده های زیادی از این رنگ ها شده است.


بیشتر بدانید:انواع کابینت نئوکلاسیک | جدیدترین مدل ها + عکس

در انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک باید به رنگ دکوراسیون کل خانه و متراژ آشپزخانه و نور توجه داشته باشیم تا انتخاب درستی را داشته باشیم.

رنگ دکوراسیون کل خانه

رنگ دکوراسیون کل خانه به این دلیل اهمیت دارد که اگر ناهماهنگی به وجود بی آید باعث از بین رفتن کل زیبایی خانه می شود. اگر در حال استفاده از رنگ های خنثی هستید بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک برای شما می تواند طوسی باشد یا اگر روشن است می توانید از سفید استفاده نمایید یا چنانچه تیره است می توانید از رنگ تیره استفاده کنید.

متراژ آشپزخانه

متراژ مهم ترین نکته در انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک می باشد.همانطور که در قسمت رنگ ها در هر کدام توضیح داده اییم کدام یک برای آشپزخانه ها مناسب است اینجا هم به این شکل است. اگر از رنگ های تیره می خواهید استفاده کنید بهتر است آشپزخانه ایی بزرگ داشته باشید و اگر از رنگ روشن می خواهید استفاده کنید بهتر است آشپزخانه ایی کوچک داشته باشید.

نور

نور هم در انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک تاثیر بسزایی دارد. نور طبیعی که از خورشید تابیده می شود می تواند در انتخاب رنگ کار شما را بسیار سخت کند.

نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ کابینت نئوکلاسیک


بیشتر بدانید:درب کابینت نئوکلاسیک

بهترین نوع رنگ برای کابینت های نئوکلاسیک چیست ؟

رنگ ها در نئوکلاسیک به سه نوع تبدیل می شوند که هر کدام دارای ویژکی های خود هستند و نمی توان آن ها را از دیگری بهتر دانست. در پایین این سه رنگ را برای شما توضیح داده اییم تا آشنایی بیشتری را نسبت به آن ها داشته باشید.

  • پلی اورتان :

پلی اورتان در واقع یک نوع رنگ صنعتی می باشد که مورد استفاده در صنایع مختلف است. این نوع رنگ از پلاستیک ، رزین و فوم ها ساخته می شود. از پلی اورتان بیشتر برای پوشش و روکش استفاده می شود به این دلیل که کیفیت و مقاومت بسیار بالایی را دارد.

  • پلی استر :

پلی استر از پرکاربرد ترین رنگ هایی می باشد که برای رنگ کردن چوب ها استفاده می شود. از دلایلی که برای چوب استفاده می شود این است که از چوب به خوبی مراقبت می کند و نقطه ضعف های آن را به خوبی پوشش می دهد. البته باید بگوییم که در تمام صنایع چوبی مورد استفاده قرار می گیرد و فقط برای چوب نیست. این نوع رنگ در واقع اسم یک نوع الیاف است که در زبان فارسی به اسم رزین پلی استر میشناسیمش.

  • پولیشی :

رنگ پولیشی یکی دیگر از نوع رنگ های کابینت های نئوکلاسیک است. رنگ پولیشی در واقع نیازی به توضیحات اضافی ندارد و همه ما آن را میشناسیم ولی این رنگ اگر بر روی کابینت استفاده شود کابینت انزو نامیده می شود.

بهترین نوع رنگ برای کابینت نئوکلاسیک

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *