پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج

اصلی ترین هدف از طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج فراهم کردن راحتی و آسایش شما با داشتن وسیله ای است که بتواند برای شما نقش یک انباری کاملا مدرن و زیبا را ایفا کند و در عین حال که لوازم مختلفی را درون آن قرار می دهید، به دکوراسیون داخلی شما نیز نظم و هماهنگی را هدیه کند. در واقع زندگی در خانه های ویلایی و آپارتمانی در کلانشهری مثل کرج نیازمند داشتن یک دکوراسیون داخلی استاندارد است که همه ی موارد دلخواه شما را داشته باشد. هم کاربردی که از آن انتظار دارید و هم زیبایی و کیفیت. در این مقاله پنجدری به دنبال این موضوع و بررسی ابعاد مختلف آن را همراه با شما عزیزان است.

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از بررسی ویژگی های طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج باید به این نکته توجه کنیم که انتظارات ما از این وسیله چیست و آیا می توانیم با مدل های مختلفش به آن نیازها و انتظارات پاسخ بدهیم یا خیر؟!  به طور کلی در دکوراسیون داخلی کمد دیواری با دو مدل اصلی می شناسند و مدل ویژه ی پذیرایی و مدل ویژه ی اتاق خواب هستند. با طراحی و جایابی مناسب برای هر کدام از این مدل ها می توانید درونشان وسایل و لوازمی را نمی توان مقابل چشم دیگران قرار داد، قرار بدهید. البته با وجود یکسان متریال ساخت و حتی سبک های طراحی، این کمدها با توجه به محلی که در آن قرار می گیرند، تفاوت هایی قابل توجهی هم با هم دارند که در ادامه مقاله به آن ها می رسیم.

پس علاوه علاوه بر توجه به ویژگی های این محصول نظیر زیبایی، کاربردی بودن و هماهنگی با دیگر اجزای دکوراسیون باید به انتظارات خودمان از آن هم توجه لازم را داشته باشیم.

متریال طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج

متریال های خوبی برای طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج وجود دارد و می توانید با توجه به عواملی که در ادامه به آن اشاره می کنیم؛ از آن ها استفاده کنید.

اولین متریالی که باید به آن اشاره کرد، چوب است. یک محصول طبیعی، گرم و زنده که اگر دکوری در سبک کلاسیک داشته باشید، می تواند بهترین گزینه برای اجرای این محصول باشد. اما باید توجه کنید که معمولا در مجتمع های مسکونی و آپارتمانی با متراژهای پایین که تعدادشان هم در کرج کم نیست، سبک کلاسیک قابل اجرا نمی باشد و حتی اگر آن را در خانه ی خود اجرا کنید، منظره  و دکور خوبی نخواهید داشت. به علاوه باید توجه کنید که هزینه ساخت و نگهداری مصنوعات چوبی بسیار بالاتر از سایر متریال هاست و این می تواند یک نکته ی منفی به حساب بیاید.

اما متریال دیگری که برای این کار مناسب است، چیزی نیست جز ام دی اف که همه ی ما با آن و محصولاتی که به وسیله آن ساخته می شود آشنایی داریم. با بودن این متریال و انواع مختلف آن می توانید یکی از بهترین محصولات را در خانه های خود داشته باشید. بیشتر از ام دی اف در سبک های مدرن و نئوکلاسیک استفاده می کنند و از انواع مختلفش هم با توجه به روکش های متفاوتی که دارند می توان به ممبران، های گلاس، ملامینه، روکش چوب و… اشاره داشت که در بازار موجودند.

متخصصان و استادکاران پنجدری می توانند با بهترین متریال ها طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج را برای شما در هر نقطه ای که از این کلانشهر زندگی می کنید، انجام دهند. البته با توجه به سلیقه، بودجه و شرایط باقی قسمت های دکوراسیون شما.

طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج و انواع آن

در بالا گفتیم که طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج با توجه محلی که از آن استفاده می کنید، انواع مختلفی دارد و مدل پذیرایی و مدل اتاق خواب بودند. هر کدام از این دو نوع نیز از مدل های زیرمجموعه ی مختص به خود برخوردارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

انواع کمد دیواری پذیرایی

ساده

سرتاسری

گوشه ای یا کنج

معلق

انواع کمد دیواری اتاق خواب

کمد رخت خواب

کمد لباس

کلوزت روم

سخن آخر

برای طراحی و ساخت کمد دیواری در کرج باید با انواع آن اشنا بود و به بهترین متخصصان مراجعه کرد تا محصول نهایی همان چیزی باشد که مطلوب ماست و نیازهای کاربردی و زیبایی شناختی ما را برطرف کند. در این مقاله ضمن معرفی متریال ها و انواع مختلف این محصول به زیرمجموعه ها و نکاتی باید در آن ها اطلاعات لازم را بدست بیاوریم، اشاره کردیم تا کار شما برای انتخاب  و اجرای انواع این محصولات راحت تر باشد.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *