پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج

طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج

طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج

در مقاله ی امروز پنجدری به طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج می پردازیم. همانطور که می دانید این محصولات با مشخصات و ویژگی هایی برجسته ای که دارند باب میل بسیاری از افراد در کلانشهر کرج هستند و برای همین دانستن نکات مهم و ضروری در رابطه با فرایند طراحی و اجرا و البته قیمت برای همه ی کسانی که قصد داشتن آن را در خانه و آشپزخانه ی خود دارند اهمیت و ضرورت زیادی دارد. در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا این موارد را با شما عزیزان بررسی کنیم.

نکات مهم در طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج

در بالا اشاره کردیم که طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج شامل موارد و نکات مهمی می شود و باید حتما آن ها را رعایت کرد:

اولین نکته در این رابطه به متریال ساخت این محصولات برمی گردد. متریال اصلی در این رابطه مثل همیشه چوب است. چنین متریال به شما حس زندگی در طبیعت می دهد و در عین حال بسیار هم لاکچری و اشرافی محسوب می شود. در واقع به همین علت هم برای سبک کلاسیک از آن بهره می گیرند. مثل خانه هایی که در گذشته های دور و مخصوص پادشاهان و اشراف زادگان بوده است شما می توانید آپارتمان یا ویلای خود را تبدیل به یک فضای لوکس بکنید. اما در همین جا باید اشاره هم بکنیم که این متریال قیمت بالایی دارد که قبل از هر چیز به علت کمیاب بودن است و اینکه مراحل ساخت و نصب نیاز به صرف مدت زمان طولانی است.

جالب است بدانید با هدف کاهش هزینه های متریال در سال های اخیر از ام دی اف ممبران هم برای محصولات این سبکی بهره می برند که می توان به عنوان یک راه حل از آن استفاده کرد. هر چند طرفداران پر و پاقرص چنین محصولاتی خیلی سخت راضی به جایگزینی ام دی اف با چوب می شوند.

نکته ی دوم در طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج به متراژ آشپزخانه ی شماست. با در نظر گرفتن اینکه این سبک محصولات مختص فضاهایی بزرگ هستند؛ باید بدانید که هر چه به متراژ بیشتری از کابینت احتیاج داشته باشید، باید وقت بیشتر، متریال بیشتر و البته بودجه ی بالاتری در صرف کنید.

در وهله ی سوم باید به رنگ کار خود توجه کنید؛ البته این سبک محصولات با رنگ های خنثی مثل سفید، خاکستری و طوسی و… اجرا می شوند و از این منظر شاید نسبت به کارهایی که از رنگ های فانتزی بهره می برند، کار به مراتب راحت تری به حساب بیایند.

در نهایت اینکه اگر بخواهید برای آشپزخانه ی خود و اصلی ترین ابزار دکور آن؛ یعنی کابینت به سراغ کارهای کلاسیک بروید، رعایت و بوجه به این موارد ضروری است.

به طور کلی متریال چوب در حالت عادی و به طور متوسط بیش از 20 میلیون تومان در هر متر هزینه خواهد داشت که اگر در انتخاب نوع چوب نیز به دنبال نمونه های مرغوب تر باشید، این عدد از 25 تومان در هر متر نیز فراتر می رود. این نکته ار به یاد داشته باشید که کارهای این سبک در آشپزخانه هایی با متراژ بیشتر از 40 متر اجرا می شوند.

سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با طراحی، اجرا و قیمت کابینت کلاسیک در کرج و نکات و عوامل موثر بر آن آشنا کنیم تا وقتی قصد دارید برای خانه ی خود این شهر بزرگ به سراغ این محصولات بروید، از اطلاعات لازم برخوردار باشید. در این مورد باید به عامل موثر متریال، متراژ و رنگ توجه ویژه ای بکنید و حتما برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب دقت لازم را به خرج دهید. در پنجدری به بهترین طراحان، متخصصان و استادکاران برای اجرای انواع پروژه در شهر کرج دسترسی خواهید داشت و می توانید در کمترین زمان ممکن محصولات مدنظر خود را در خانه ی خود اجرا کنید.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *