پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

کابینت کرم قهوه ای براق بسیار زیبا، چشم نواز و خاص است. اما موضوعی که اینجا اهمیت زیادی دارد رعایت ترکیب رنگ و کنتراست ناشی از انتخاب این نوع یونیت است. این مسئله که رنگی که ما انتخاب می کنیم با محیط اطراف سازگاری داشته باشد امری بسیار مهم و ضروری است و نباید به سادگی از کنارش عبور کنیم.

واضح است که کابینت آشپزخانه یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون هر آشپزخانه ای به شمار می آید و عاملی است که به راحتی در محیط خانه جلب توجه می کند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای کانتر منزلتان باید با دقت و حساسیت بالایی انجام گیرد. در این مقاله ما سعی کردیم تا مهم ترین نکاتی که به هنگام انتخاب باید به آن ها توجه کنید به همراه مدل های مختلف آن ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کابینت کرم قهوه ای براق

از میان متریال های مختلفی که برای زیبا سازی آشپزخانه وجود دارد کابینت کرم قهوه ای براق می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. این نوع متریال برای فضا های آشپزخانه کوچک مناسب هستند تا با استفاده از آن ها نور پردازی درست و مناسبی را داشته باشید و احساس بزرگی و دل بازی بیشتری به خانه دهید.

در میان ترکیب رنگ های متنوعی که در بازار برای ورق های ام دی اف موجود است، رنگ کرم و قهوه‌ای هنوز هم طرفداران زیادی دارد و قدیمی نشده است. این رنگ روشن یک رنگ خنثی و آرامش بخش است و توانایی زیادی در همخوانی با سایر رنگ ها را دارد. به عبارتی اکثر رنگ‌ ها قابلیت ترکیب با این طیف را دارند.

یکی از همین رنگ ها که به عنوان یک رنگ گرم شناخته می شود، قهوه ‌ای است، که یک ترکیب رنگ بی نظیر در یونیت کرم و قهوه ای ایجاد می‌کند و به آن حس زنده بودن می بخشد همین دلیل باعث شده که با سلیقه بسیاری از افراد همخوانی داشته باشد.


بیشتر بدانید:مدل جدید کابینت های گلاس

نکات مهم در انتخاب ترکیب رنگ کابینت کرم قهوه‌ ای براق

اگر این ترکیب رنگ را انتخاب می‌کنید به خوبی باید به چند نکته دقت لازم و کافی داشته باشید:

  1. حتما سعی کنید رنگ کف‌ پوش، دیوار یا کانترتاپ را با آشپزخانه خود ست کنید اینکار باعث بیشتر شدن تاثیر این ترکیب رنگ بر زیبایی فضا می شود.
  2. استفاده از یک نور پردازی مناسب می تواند روش مناسبی برای افزایش غلبه رنگ قهوه‌ای بر آن رنگ باشد. این کار منجر کاهش میزان دلگیر بودن محیط آشپزخانه می شود.
  3. داشتن یک آشپزخانه ایده‌آل کار سختی نیست فقط نیاز به کمی خلاقیت و ایده‌ پردازی دارد تا کنتراست رنگ بین وسایل و مصالح به کار رفته در آشپزخانه به خوبی برقرار شود و زیبایی چشم ‌نوازی را به شما هدیه کند.

بیشتر بدانید:قیمت کابینت های گلاس

انواع مدل کابینت کرم قهوه ای براق

ترکیب دو رنگ کرم و قهوه ‌ای، قابلیت سازگاری کمی دارد و به این معنی که  تنها بازه اندکی از رنگ ‌ها با این ترکیب تطابق پذیری دارند. به همین دلیل باید در انتخاب رنگ های سایر عناصر آشپزخانه دقت زیادی به خرج دهید تا فضایی چشم‌ نواز را فراهم کنید.

واضح است که این ترکیب بسیار زیبا و دارای ظاهری خاص است. از طرفی در صورتی که انتخاب شما غالب بودن رنگ قهوه ای باشد، بهتر است محیطی مملو از نور را ایجاد کنید تا از دلگیری فضا جلوگیری شود. این نیز مهم بودن نور پردازی را در صورت انتخاب مدل های کابینت کرم قهوه ای براق نشان می دهد.

اگر هر کدام از رنگ ها را به تنهایی استفاده کنید، این امکان وجود دارد که محیط یک نواختی ایجاد شود و همین مسئله منجر به خستگی افراد شود. به همین دلیل برای جلو گیری از دلگیری فضا در صورت بکارگیری این رنگ  به تنهایی و همچنین کاهش یک نواختی فضا در صورت استفاده از رنگ روشن ما ترکیب این دو رنگ در کنار هم را پیشنهاد می کنیم.

در ادامه تعدادی مدل متنوع و زیبا از این سازه در دو حالت روشن و تیره را در کنار هم مشاهده خواهیم کرد.


بیشتر بدانید:همه چیز در مورد استاندارد های کابینت

انواع مدل کابینت کرم قهوه ای براق روشن

 1.مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

2.مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

مدل کابینت کرم قهوه ای براق تیره

1.مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

2.


بیشتر بدانید:انواع مدل کابینت ام دی اف

مدل کابینت کرم قهوه ای براق + عکس

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *