پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

سلیقه های امروزی در انتخاب اجزای دکوراسیون داخلی نمی توانند از جذابیت کابینت ام دی اف سفید طلایی چشم پوشی کنند و همیشه در هر سبکی از طراحی کابینت آشپزخانه، این طرح و رنگ خاص جایگاه ویژه ای برای آن ها دارد. MDF؛ این متریال شگفت انگیز و دوست داشتنی، وقتی با رنگ ساده ای مثل سفید و در کنار آن رنگ خاص و با شکوهی مثل طلایی ترکیب شود، قطعا نتیجه ای رقم خواهد زد که مورد علاقه و خواست شماست. در این مقاله همراه پنجدری باشید تا در مورد ویژگی ها، نکات اصلی و همچنین مزایا و معایب آن بیشتر بدانید.

اهمیت رنگ کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

در انتخاب کابینت ام دی اف سفید طلایی مثل باقی مدل سلیقه ی شما به عنوان مهم ترین معیار، مطرح است. برای بسیار از آشپزخانه ها رنگ های خنثی و روشن بهترین انتخاب به نظر می رسد. رنگ سفید هم یک رنگ خنثی به حساب می آید و در کنار آن روشنایی و شفافیت هم مزیت دیگر  آن است. این ویژگی باعث می شود که شما فضایی آرام را تجربه کنید. از طرفی رنگ طلایی نمادی از شکوه و اشرافیت و تجمل است که ترکیب آن با سفید باعث داشتن فضایی آرام و در عین حال باشکوه می شود.

نکته ی مثبتی دیگری که در مورد این ترکیب می توان به آن اشاره کرد، قابلیت اجرا در هر سه سبک طراحی مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک است که دست شما برای انتخاب گزینه مطلوب تان را بازتر می کند. اینجا دیگر به سلیقه، میزان هزینه ای که حاضر به پرداخت آن هستید و البته متراژ آشپزخانه ی شما بستگی دارد که کدام سبک را برای سازه ی خود انتخاب می کنید. اگر به دنبال طرحی اشرافی و تجملاتی هستید، سبک کلاسیک و اگر به دنبال یک طراحی ساده و کاربردی تر می گردید، سبک مدرن را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر هم به دنبال تلفیقی از این دو هستید، گزینه ی نئوکلاسیک بهترین انتخاب شما خواهد بود. البته توصیه ی ما در پنجدری، سبک مدرن است تا محدودیت احتمالی فضای آشپزخانه برای شما دردسرساز نشود.

در نهایت به این نکته توجه کنید در دکوراسیون داخلی باید هماهنگی وجود داشته باشد تا از آشفتگی و شلوغی در امان بمانید. برای همین در یکدستی و تناسب رنگ کابینت خود با سایر اجزای دکوراسیون در آشپزخانه و باقی قسمت ها نهایت دقت را به خرج دهید.

مزایای کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

بیشترین نکته ی مثبت در مورد کابینت ام دی اف سفید طلایی به خاطر رنگ آن است. در ادامه تعدادی از مزایای وجود این نوع رنگ را در محصول خود مرور می کنیم:

  • اگر این رنگ را برای خود انتخاب کنیم، مشکلی با سلیقه های سخت پسند نخواهیم داشت. چرا که رنگ سفید طلایی از محبوب ترین ترکیبات رنگی میان ایرانیان و  از پرفروش ترین ها در بازار به حساب می آید. این مورد به وضوح درباره رنگ های خاص تر دیده نمی شود و حتی ممکن است ناتوانی در انتخاب یک رنگ به منصرف شدن از خرید محصول منجر شود.
  • این رنگ به نوعی یادآور خانه ها و کاخ های قدیمی است و از این حیث می توان به آن نوستالژیک هم گفت. در گذشته به دلیل پیشرفته نبودن صنایع شیمیایی و ساخت رنگ، بیشتر از رنگ سفید استفاده می کردند. همین گزینه در کنار رنگ مکمل طلایی، انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود.
  • این محصول به دلیل رنگ خود فضای کوچک آشپزخانه ی شما را بزرگ تر از میزان واقعی آن نشان می دهد. به ویژه اگر از نور طبیعی هم بهره بگیرید.
  • احساس آرامش، امنیت و قدرتی که از این ترکیب رنگی ناشی می شود، به لحاظ روان شناختی گزینه بی نظیری است.

دستگیره کابینت ام دی اف سفید طلایی

کابینت ام دی اف سفید طلایی

همانطور در بالا اشاره کردیم، کابینت ام دی اف سفید طلایی به صورت عمده از سفید و در کنار آن به صورت مکمل از رنگ طلایی بهره می گیرد. برای ترکیب این دو می توانید از یراق آلات و دیگر جزییات سازه ی خود نهایت استفاده را کنید. به طور ویژه و خاص این قابلیت در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک برای شما مهیاست. چرا که این نوع طراحی ها دارای دستگیره های بزرگی هستند. البته طراحی های مدرن هم همیشه بدون دستگیره اجرا نمی شوند ولی در بسیاری از اوقات فاقد آن هستند. که این به دلیل کاربردی بودن آن ها و امکان اجرا در فضاهای کوچک است.

مخصوصا می توانید در منبت کاری ها و جزییات روی درب ها از رنگ طلایی استفاده نمایید. اما مراقب باشید در این کار افراط و زیاده روی نکنید تا باعث پریشانی و دلزدگی و به هم ریختگی دکور شما نشود.

کابینت ام دی اف سفید طلایی مات باشد یا براق؟!

به طور کلی سلیقه ی شما مهم ترین عاملی است که تعیین می کند کابینت ام دی اف سفید طلایی مات باشد یا براق؟ در واقع هیچ محدودیتی در این زمینه برای شما وجود نخواهد داشت. البته سبک شما هم می تواند شما را راهنمایی کند. مثلا کلاسیک ها بیشتر مات و مدرن ها بیشتر براق هستند. اما آنچه بیشتر از همه چیز موثر است، سلایق مشتریان و خریداران محصول می باشد.

کابینت ام دی اف سفید طلایی

چطور کابینت ام دی اف سفید طلایی را تمیز کنیم؟!

به جرات می توان گفت شاید مهم ترین ایراد کابینت ام دی اف سفید طلایی، نظافت مداوم و زود به زود آن است. چرا که رنگ آن خیلی زود لکه ها و کثیفی ها را به خود جذب می کند و این لکه ها خیلی زود هم به چشم می آیند. آن هم در فضای آشپزخانه که مملو از مواد غذایی گوناگون، اسیدهای خانگی و انواع چربی هاست. اگرچه تمیز کردن این سازه با یک پارچه نم دار و مرطوب امکان پذیر است، اما شاید انجام پی در پی آن برای شما آزاردهنده باشد.

سخن آخر

در بازار امروز و میان مدل های مختلف، کابینت ام دی اف سفید طلایی با ترکیب رنگ و مزایای قابل توجهی که دارد یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای استفاده و اجرا در دکوراسیون داخلی اشپزخانه به شمار می آید. اگر به دنبال یک فضای آرام همراه با طراحی لوکس و اشرافی هستید، این مدل برای شما مناسب ترین گزینه است.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *