پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت نئوکلاسیک طوسی | رنگی جذاب و تکرار نشدنی

کابینت نئوکلاسیک طوسی

کابینت نئوکلاسیک طوسی | رنگی جذاب و تکرار نشدنی

کابینت نئوکلاسیک طوسی | رنگی جذاب و تکرار نشدنی

کابینت نئوکلاسیک طوسی یکی از جذاب ترین و زیبا ترین دکوراسیون های این چند سال اخیر برای آشپزخانه می باشد. همانطور که می دانید سبک نئوکلاسیک از میان مدرن و کلاسیک به وجود آمده است تا رقابت تکراری آن ها را از بین ببرد. در سالیان اخیر با توجه به تنوع طلبی در مردم، برای ساخت یک آشپزخانه زیبا طرح های مختلفی ارائه شد که یکی از آن ها این نوع کانتر جذاب بوده است.

این مدل یونیت آشپزخانه می تواند به سادگی با رنگ های مختلف ترکیب شود تا زیبایی خاصی را برای شما بسازد. در ادامه همراه پنجدری باشید تا به صورت کامل به کابینت نئوکلاسیک طوسی بپردازیم و با جزییات بیشتری برای شما عزیزان توضیح بدهیم.

نورپردازی در کابینت نئوکلاسیک طوسی

همانطور که می دانید این رنگ ختثی می باشد و نور را به صورت محسوسی انعکاس می دهد ولی نه به شکلی که قابل رویت باشد. اگر می خواهید از آشپزخانه پر نوری برخوردار باشید می توانید از رنگ های دیگری استفاده نمایید یا چنانچه علاقه زیادی به این رنگ دارید می توانید از کابینت نئوکلاسیک طوسی روشن استفاده نمایید تا نور انعکاس بیشتری را داشته باشد.

نورپردازی کابینت نئوکلاسیک طوسی

به شکل کلی بهتر است در جاهایی از این یونیت ها استفاده شود که دارای پنجره های زیاد یا نور زیاد است مورد استفاده قرار بگیرد. اگر دارای چنین محیطی نیست نیازی نیست نگران باشید شما می توانید با استفاده از لامپ های هالوژنی چنین محیطی را برای خود بسازید و به زیبایی آن بنگرید.

البته بهتر است از رنگ های دیگری مثل سفید نیز برای ساخت چنین محیطی استفاده نمود تا شاهد یک ترکیب فوق العاده باشید.

کابینت نئوکلاسیک طوسی با چه دکوارسیونی بهترین ترکیب را می سازد؟

برای اینکه بتوانید یک دکوارسیون ترکیبی فوق العاده بسازید می توانید از رنگ سفید همانطور که در بالا اشاره کرده ایم استفاده نمایید، رنگ سفید در کنار یک رنگ خنثی دیگر باعث می شود محیط از آن چیزی که هست بزرگتر به چشم بی آید.

اگر می خواهید بدانید از رنگ سفید در کجا باید استفاده نمایید باید بگوییم که بر روی دیوار ها یا جزیره (کانترتاپ ها) بهترین جاهایی هستند که شما می توانید از رنگ سفید در این دکواسیون استفاده نمایید. درست است که سفید به سادگی کثیف می شود و کثیفی را نشان می دهد ولی زیبایی که برای شما می سازد ارزش چنین مشکلی را دارد.

دکوارسیون آشپزخانه با کابینت نئوکلاسیک طوسی

در کنار رنگ سفید شما می توانید از لوازم آشپزخانه در رنگ استیل استفاده نمایید که در عکس پایین همه چی نمایان می باشد و شما می توایند آن را ببینید.

بهترین متریال برای کابینت نئوکلاسیک طوسی

بیشترین متریالی که برای این یونیت ها استفاده می شود ام دی اف می باشد. ام دی اف یکی از پرطرفدار ترین متریال هایی است که در دکوارسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین متریالی که برای ساخت کابینت نئوکلاسیک طوسی می توانید استفاده نمایید ام دی اف می باشد به دلایلی که در پایین برای شما آورده اییم :

  • قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر متریال ها دارد.
  • در برابر ضربه و فشار مفاومت بالایی دارد.
  • روکش های متفاوتی دارد که بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد.
  • در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی دارد.

کابینت نئوکلاسیک طوسی روشن

خب همانطور که در قسمت های بالا تر توضیح دادیم شما می توانید از این یونیت برای جاهایی که نور کم است یا متراژ پایینی دارد استفاده نمایید به این خاطر که : 1. نور را بیشتر منعکس می کند 2. محیط را بزرگ تر نشان می دهد. در کنار این نکته شما همچنان توانایی اینکه از آن برای آشپزخانه های متراژ بالا یا محیطی که دارای نور کافی استفاده نمایید، هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد. در کنار این کار توانایی این که از رنگ سفید هم استفاده کنید وجود دارد تا روشنایی بیشتری را برای فضایی که می خواهید بسازید داشته باشید.

کابینت نئوکلاسیک طوسی سفید

یکی از بهترین ترکیب رنگی هایی که شما عزیزان می توانید پیدا کنید ترکیب این دو رنگ نام برده می باشد. برای ساخت یک دکوارسیون زیبا با این ترکیب رنگ بهتر است که از طوسی برای یونیت ها و از سفید برای سرامیک های دیواری ، جزیزه (کانترتاپ) استفاده نمایید شما با این مدل ترکیب یکی از بهترین و زیبا ترین دکوارسیون های امروزی را برای خودتان می سازید. رنگ سفید باعث می شود محیط روشن تر از آن چیزی که هست نشان داده شود و در کنار آن محیط را نیز بزرگ تر دیده می شود. به شکل کلی این مدل یونیت برای خانه خودتان بسیار انتخاب خوبی می باشد.

کابینت نئوکلاسیک طوسی سفید

کابینت نئوکلاسیک طوسی و چوب

از دیگر ترکیباتی که طرفداران زیادی دارد می توانیم به این اشاره کنیم. این ترکیب با استفاده از طرحی شیک و منحصر به فرد خود را به نمایش می گذارد. دستگیره هایی که در این مدل استفاده می شود بیشتر به صورت مینیمال هست و در رنگ های نقره ایی و طلایی مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب هر چیزی با چوب باعث می شود احساس گرمای خاصی به خانه اضافه شود به این خاطر که رنگ چوب منحصر به فرد می باشد. این نوع طرح بیشتر در محیط های بزرگ استفاده می شود تا به خوبی خود را نشان بدهد. به صورت کلی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان باشد.

کابینت نئوکلاسیک طوسی با طرح چوب

کابینت نئوکلاسیک طوسی با چه دکوری زیبا تر است؟

یکی از بهترین و مهم ترین ویژگی های استفاده از این رنگ جذاب در این است که با همه وسایل دیگر آشپزخانه شما به خوبی سازگاری دارد و دیگر لزومی ندارد نگران تعویض وسایلی که از قبل داشتید باشید.

از آنجایی که رنگ نام برده یک رنگ خنثی است می توان به راحتی آن را با انواع و اقسام وسایل هماهنگ کرد. به عنوان مثال از دوست دارید از وسایل استیل مانند هود، گاز و یخچال در آشپزخانه خود استفاده کنید دیگر نیازی به نگرانی ندارید و همه چیز به خوبی در کنار هم ست و هماهنگ می شود.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک طوسی

در گذشته ما مقاله در مورد دستگیره کابینت نئوکلاسیک منتشر کرده اییم که شما می توانید به آن مراجعه نمایید و در موردش بخوانید ولی اگر بخواهیم به صورت خلاصه برای شما توضیح بدهیم باید بگوییم که:

انتخاب دستگیره مناسب می تواند کمی دشوار باشد. برای اینکه درک بهتری داشته باشید باید این نکته را گوش زد کنیم که دستگیره افقی برای آشپزخانه هایی که دارای ارتفاع زیاد هستند بسیار مناسب می باشد به این خاطر که یونیت ها و درب ها را پهن تر نشان می دهد، اما دستگیره های عمودی برای آشپزخانه هایی که سقف کوتاهی دارند می تواند بسیار مناسب باشد به این خاطر که چشم بیننده آن را با ارتفاع بیشتری می بیند.

شما می توانید از دستگیره ها به صورت ترکیبی و تکی استفاده نمایید که این کاملا بسته به سلیقه شما عزیزان متغییر می باشد.

ویژگی ها

  • کمک به افزایش روشنایی منزل
  • هماهنگی با سبک دکوراسیون نئوکلاسیک
  • ایجاد حس دلگرمی و آرامش
  • به راحتی با دکوراسیون هماهنگ می شود
  • نگه داری آسان و بی دردسر

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *