پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

اهمیت انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید در چیست؟! وجود رنگ سفید برای شما چه نکات خوب یا بدی دارد؟! اصلا در انتخاب خودمان باید چه معیارهایی را در نظر بگیریم؟! در دکوراسیون داخلی و بحث صفحه کابینت یکی از چیزهایی که بسیار اهمیت دارد، نظم و هاهنگی بین اجزای مختلف است. غیر از این هارمونی، توجه به محدودیت و مزیت های فضای آشپزخانه نیز عامل مهمی است و باید حتما به آن توجه کرد. کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید امروزه یکی از انتخاب های اصلی مشتریان برای خانه و ساختمان شان است. در این مقاله پنجدری قصد دارد به بررسی دقیق این انتخاب، ویژگی های آن و تمام نکاتی که لازم است بدانید، بپردازد. همراه ما باشید.

 ویژگی های کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

قبل از پرداختن به کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید، بهتر به صورت خلاصه در مورد خود بین کابینتی ها نکاتی را بدانیم. اینکه آن ها چه چیزی هستند و چه نقشی در در آشپزخانه ایفا می کنند؟! فضای خالی و قابل رویت بین کابینت های ردیف بالا و ردیف پایین با متریالی تزیین می شود که در اصطلاح دکوراسیون داخلی به بین کابینتی معروف است. جنس این متریال محکم تر و بادوام تر از باقی مدل های کاشی است، نظافت آسان تری دارد و البته مقاومت خوبی هم از خود در برابر خط و خش نشان می دهد. البته به دلیل قیمت بالاتری که نسبت به کاشی های معمولی دارند، به لحاظ اقتصادی استفاده از از آن ها در نقاط دیگر صرفه ندارد. به علاوه اینکه خیلی از این نقاط در زیر اشیای گوناگون و به دور از دید قرار می گیرند. بعد از این آشنایی مختصر حالا بهتر است به این موضوع بپردازیم که چه رنگی مناسب این قسمت است و چه رنگی می تواند با کابینت ما هماهنگ بشود؟!

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

در بسیاری از آشپزخانه های امروزی به دلیل فضای کم و یا هزینه های بالا، رنگ سفید برای سفارش و خرید کابینت ها انتخاب اصلی می باشد. برای هماهنگ شدن باقی اجزای دکور با این رنگ، کار چندان دشواری نخواهیم داشت. سفید به عنوان یک رنگ خنثی این قابلیت را دارد که با بسیاری از رنگ ها و فضاها همخوانی پیدا کند. اینجاست که شما انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید برای ما به سادگی آب خوردن خواهد شد.

توجه کنید که این سهولت انتخاب فقط مربوط به رنگ است و در باقی موارد مثل سبک و طراحی همچنان نیاز به دقت بیشتر و به خرج دادن حوصله هستید.

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید؛ معروف ترین مدل ها

در انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید، با توجه به نکته ی مهمی که راجع به رنگ سفید گفتیم، مدل های متنوع و زیبایی وجود دارد و از این جهت دست ما بسیار باز خواهد بود. معروف ترین و پرطرفدارترین این مدل ها را ادامه به شما معرفی می کنیم:

مدل رنگ سفید

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

این مدل از بین کابینت ها برای کسانی که علاقه ای به رنگ های گوناگون ندارند و مایلند که همه چیز یکدست و ساده طراحی شود، بهترین انتخاب خواهد بود. رنگ سفید را می توانید در حالت های براق یا مات داشته باشید که چون ستاره ای درخشان در آشپزخانه ی شما بدرخشد. از طرفی به دلیل نهایت شفافیت که به طور خاص در مدل سفید براق وجود دارد، می تواند در روشنایی هر چه بیشتر فضای شما و بزرگ تر دیده شدن آن تاثیر بسزایی داشته باشد.

مدل رنگ سیاه یا رنگ های تیره

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

اغلب اوقات در آشپزخانه های مدرن یکی از راه ها و نکاتی که دکوراسیون را زیبا می کند، استفاده از رنگ هایی است که دوگانه ی مکمل با هم می سازند. در کنار کابینت های سفید، به سادگی از بین کابینتی سیاه یا رنگ های تیره ی دیگری مثل خاکستری و … بهره بگیرید. در این صورت شما پشیمان نخواهید شد.

البته رنگ های تیره ی دیگری نیز هستند که تنوع و زیبایی زیادی را به شما عرضه می کنند. مثل رنگ سبزه یا آبی تیره (آبی نفتی) که در تلفیق با سفید بسیار چشم نواز خواهند بود. استفاده از این رنگ ها طی چند سال گذشته بسیار پرطرفدار بوده است.

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

به غیر از رنگ که در به وجود آمدن مدل های گوناگون کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید نقش دارد، برخی از دیگر مدل های این محصول با توجه به طرحی که دارند قابل دسته بندی هستند. معروف ترین این مدل ها نیز عبارتند از :

مدل آجری
کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

برای افردای که به دنبال یک دکور سنتی با حا و هوای نوستالژی و سبک های قدیمی هستند، انتخاب بین کابینت آجری گزینه ی بسیار خوبی خواهد بود. در این مورد می تواند از اجزای دیگری در دکوراسیون هم استفاده بکنید که فضای شما را نوستالژیک تر بکند.

مدل سنگی

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

مدل سنگی می تواند طرح سنگ باشد یا حتی در اجرای آن از کاشی سنگی استفاده بکند. انتخاب بین سنگ مصنوعی و طبیعی برعهده شما و سلیقه ی شما خواهد بود.

مدل طرح چوب

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

به خاطر هماهنگی رنگ سفید با بسیاری از المان ها و رنگ های دیگر، مدل طرح چوب هم گزینه ی خوبی برای شما خواهد بود. به ویژه اگر به دنبال فضایی شبیه به خانه های روستایی چوبی و یا کلبه های جنگلی هستید.

مدل طرح دارکاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

مدل های طرح دار در اصطلاح به مدل هایی گفته می شود که از طرح خاصی روی متریال بین کابینتی استفاده شده است. این مدل نیز می تواند از طراحی ساده و مدرن و یا از طراحی شلوغ و پر جزییات بهره بگیرد. در این جا نیز به سلیقه ی خود و ویژگی های آشپزخانه توجه کنید.

نکات هم در انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

در بحث انتخاب کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید توجه به چند نکته خیلی خیلی مهم است. قیمت این متریال نسبتا بالاست و همچنین نصب و اجرای آن آسان نیست. پس حتما به نکات مهمی که وجود دارد، توجه کنید.

توجه به رنگ و ویژگی اجزای دیگر مثل روکابینتی

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفیدکاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

در یک اشپزخانه، اجزای دکور باید با هم هماهنگی باشند. روکابینتی یا صفحه پیشخوان در نزدیکی و کنار بین کابینتی است و در انتخاب تان حتما باید به رنگ و سایر ویژگی های میان این دو توجه کنید. مثلا اینکه رنگ هر دو تیره نباشد تا فضای شما کوچک به نظر نرسد.

به آسانی تمیز شود

آشپزخانه جایی است با مواد غذایی و غیرغذایی مختلف. انواع اسیدها و روغن ها و … در اینجا وجود دارد که شما را وادار می کند هر چند وقت یک بار دست به نظافت بزنید. از طرفی باید از نظر بهداشتی هم به آن توجه کنید. پس از مدل و متریالی در بین کابینتی خود استفاده کنید که به نظافت دشواری ندارد.

دوام و ماندگاری بالا

کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید

در خرید یک کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید، علاوه بر هماهنگی و زیبایی به دوام آن نیز توجه کنید. فقط 23 نوع اسید در آشپزخانه وجود دارد که در کنار تماس دائمی با آب و انواع رطوبت ها برای ما دوام و ماندگاری را به یک نکته مهم تبدیل کرده است.

سایز آشپزخانه و میزان نور و روشنایی

بین کابینتی شما با توجه به متراژ اشپزخانه بیاد انتخاب شود. در آشپزخانه های کوچک رنگ تیره کاربرد زیادی نخواهد داشت. اگر نور زیادی نصیب اشپزخانه نمی شود هم رنگ های روشن و شفاف و متریال براق را انتخاب کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم مهم ترین ویژگی ها و نکات مربوط به کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید را مرور کنیم. این ویژگی ها هم به خود بین کابینتی و هم به کابینت سفید رنگ مربوط می شود که در خصوص هر کدام توضیح دادیم. با توجه به نقشی این موضوع در دکوراسیون دارد، حتما باید در انتخاب و خرید آن دقت کرد.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *