پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

دکوراسیون داخلی در تهران یکی خدماتی است که شرکت پنجدری به شما عزیزان ارائه می دهد. دکوراسیون داخلی در منزل اهمیت بالایی پیدا کرده است به صورتی که باعث می شود ارزش ملک بالا تر برود. متاسفانه با گران تر شدن ملک در تهران خانه ها و منازل با متراژ های پایین ساخته می شوند و با توجه به این ما باید دکور درون منزل را با رعایت قوانین و چندین نکات درست نماییم ، به همین دلیل می توان گفت که دکوراسیون داخلی در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است.

در ادامه همراه پنجدری باشید تا پاسخ چندین سوال خود در مورد دکوراسیون داخلی در تهران از جمله : طراحی ، اجرا ، انواع آن و از این دست مساثل را به شما عزیزان پاسخ دهیم.

طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی یک عمر مهم در دکور خانه است به این خاطر که می تواند آن را به بهترین شکل درست یا به بدترین شکل و ناکار آمد آن را بسازد. باید بدانید که طراحی مناسب به چه شکل باشد مناسب است و به درد شما می خورد، موارد زیر این باید ها را برای شما آورده است :

  1. در مدت زمان کم انجام شود
  2. مورد پسند شما باشد
  3. با بودجه شما هماهنگ باشد
  4. به روز و از طرح های قدیمی و تکراری دور باشد
  5. و . . .

انتخاب یک طراح برای دکوراسیون داخلی در تهران تقریبا یک عمری ساده است چون افراد ماهری از جمله طراحان شرکت ما از بهترین ها هستند و آن چه که شما می خواهید را در اختیار شما قرار می دهند و موارد بالا را رعایت می کنند.

اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

اجرا دکوراسیون داخلی در تهران از دیگر مراحل مهم می باشد که بعد از طراحی انجام می شود. اگر در این مرحله اجرا کننده متریال ها را به درستی در جای خود قرار ندهد یا به صورت نادرستی آن ها را اجرا کند به صورت کامل دکور را به هم می ریزد ، البته باید گفت که اجرا کنندگاه مجربی در تهران وجود دارند که بسیار حرفه ای کار می کنند. در ادامه مراحل اجرا را برای شما بازگو می کنیم:

  1. دیدن فضای منزل
  2. بررسی ابعاد و اندازه ها
  3. بر آورد هزینه ها
  4. تحویل به موقع
  5. نصب کاملا درست

شرکت پنجدری نیز با توجه به تمامی مراحل بالا و با رضایت کامل شما ارائه خدمات را شروع می کند. ما در شرکت خود دارای اجرا کنندگان بسیار مجرب و حرفه ای هستیم که چندین سال در همین شغل در حال فعالیت هستند.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

از آن جایی که طراحان مختلفی در تهران هستند هر کدام  تعرفه های مختلفی را می گیرند ولی عموما این افراد برای طراحی از 1.000.000 تا 2.000.000 تومان هزینه دریافت می نمایند.

هزینه اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

به شکل کلی هزینه ها به سه عوامل بسته است : 1. بودجه شما 2. متراژ 3. متریال استفاده شده. نمی توان مبلغی را تایین نمود به این خاطر که ممکن است آن سه عوامل هر لحظه تغییر کنند که بسیار تعیین کننده هستند. ما در شرکت خود سعی می کنیم به کمترین هزینه ها به شما بهترین اجرا را در اختیار شما قرار بدهیم.

ما در پنجدری هم طراحی و هم اجرا را برای شما عزیزان با هزینه بسیار معقولی انجام می دهیم.

انواع سبک دکوراسیون داخلی در تهران

دکوراسیون داخلی دارای سبک های مختلفی است که برای افراد مختلف بسیار مناسب است به این دلیل که مشکلی از بابت تکراری بودن یک سبک وجود ندارد. مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک از نمونه سبک های هستند که برای دکور استفاده می شوند و بسته به افراد و شرایط خانه و . . . انتخاب یکی از این سه گزینه به شما پیشنهاد می شود. در ادامه تمامی آن ها را به شما عزیزان معرفی می کنیم همراه ما باشید.

دکوراسیون داخلی مدرن در تهران

سبک مدرن در واقع به سادگی و کابردی بودن معروف است. در این سبک تمامی متریالی که مورد استفاده قرار می گیرد باید مدلی ساده و بدون طرح های شلوغ باشند. برای منازلی که متراژ پایینی دارند بهترین گزینه هستند چون محیط را کوچکتر و خفته تر نمی کنند.

رنگ در این سبک از اهمیت بالایی برخورد است به این خاطر که توانایی این را دارد که آن را به زشت ترین حالت و به زیباترین حالت خود دری بیاورد. معمولا در مدرن از رنگ های روشن و خنثی استفاده می نمایند تا تعادل را برقرار نمایند و همچنین باعث خستگی نشوند.

نوری که به درون خانه می تابد بسیار نکته مهم در این سبک است به این خاطر که هر چه نور بیشتر باشد زیبایی این سبک بیشتر و بیشتر می شود. بهتر است خانه شما دارای تعداد پنجره زیاد باشد یا در صورت نداشتن این خاصیت از نور مصنوعی مثل لامپ ها استفاده نمایید.

به این موضوع باید دقت نمایید که تمامی وسایل خانه را باید به سبک مدرن خریداری کنید. مثلا از مبلمانی که ساده و کاربردی هستند در این سبک باید استفاده نمود تا بهترین نتیجه را بدهد. مهم ترین ویژگی که این سبک دارد مقرون به صرفه بودن آن است.

دکوراسیون داخلی کلاسیک در تهران

این سبک دقیقا در مقابل با سبک مدرن است. این سبک به دنیال یک شلوغی و طرح های زیاد است. کلاسیک از وسایلی استفاده می نماید که دارای تجملات زیاد و تو چش است. از این سبک بیشتر در خانه های بزرگ استفاده می شود به این خاطر که محیط را به خوبی پوشش می دهد.

وسابل های مختلفی وجود دارند از مبلمان های سلطنتی که می توانید برای این دکوراسیون داخلی در تهران استفاده کنید. کلاسیک بسیار مورد توجه خانواده های ایرانی است به این خاطر که نشان دهنده تجمل در خانه است. خوشبختانه تهران پتانسیل این را دارد تمامی این وسایل را برای کافرما ها فراهم نماییم.

رنگ های بسیار تکراری در این سبک استفاده می شوند به این خاطر که هیچکس حاضر به ریسک در آن نیست. از جمله رنگ هایی که مورد استفاده قرار می گیرند عبارت است از : کرم ، سفید ، طلایی ، قهوه ای و … . چوب هم یکی از گزینه های بسیار پرطرفدار در این حوزه می باشد.

هزینه های این نوع دکوراسیون بسیار بالا می باشد به این خاطر که از متریال های بسیار گران قیمت استفاده می کند، می توان مقداری بازی با متریال ها را در این سبک انجام داد تا قیمت و هزینه ها کمتر شوند.

دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک در تهران

نئوکلاسیک سبکی در میان کلاسیک و مدرن است، زیبایی های کلاسیک و کاربردی بودن مدرن را در این سبک به خوبی می توانید ببینید. نئوکلاسیک هم در خانه های بزرگ و هم در خانه های کوچک کاربرد دارد و قابل استفاده می باشد و از ویژگی های بسیار خوب آن به شما می روند.

رنگ هایی که در این دکوراسیون داخلی در تهران استفاده می شود بیشتر روشن و خنثی است تا آدم را دچار خستگی نکند. از جمله رنگ های که می توانیم به آن اشاره کنیم عبارت است از : آبی تیره ، سفید ، کرم ، قهوه ای و… .

در این سبک از لوازم خانگی بسیار متوعی می توانید بهره ببرید و استفاده نمایید. مبلمانی که انتخاب می کنید بهتر است از میان مدرن و کلاسیک باشد تا رخ بسیار زیبایی را به نمایش بگذارد.

این سبک نسبت به کلاسیک هزینه های کمتر و نسبت به مدرن هزینه های بیشتری را دارد. اگر به دنیال یک زیبایی مجلل و ساده هستید این دکوراسیون به شما عزیزان پیشنهاد می شود.

مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

بخش های متنوعی در منزل می باشند که نیاز به دکوراسیون دارند در واقع آن ها زیر مجموعه دکوراسیون داخلی به حساب می آیند. تمامی این بخش ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند که باید سعی خود را بیشتر نماییم و از بهترین و زیباترین طرح ها استفاده نمایید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی در تهران

پذیرایی بسیار بخش مهمی می باشد و اولین جایی می باشد که نیازمد به دکوراسیون است چون بخش قابل توجه کسانی که به خانه شما می آیند در این اتاق می نشینند. دکوراسیون داخلی در تهران نیز توجه لازم را در این اتاق می گذارند.

برای طراحی این بخش باید به سه عامل بسیار مهم توجه کنید : 1. سقف 2. دیوار 3. کیف. اگر بین این سه عامل برابری و زیبایی را رعایت کنید بهترین دکوراسیون را برای خودتان می سازید. پس توجه لازم را داشته باشید.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه در تهران

آشپزخانه قلب یک خانه است و بعد از پذیرایی از توجه بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید در آشپزخانه از ترفند های مختلفی استفاده نمایید تا محیط را زیبا نمایید. برای طراحی آشپزخانه باید به چند نکات از جمله : کابینت ، صفحه کابینت توجه لازم را داشته باشید به این خاطر که این دو عامل باعث زیبایی این مکان می شوند.

در این مکان می توانید از متریال های بسیار متنوعی استفاده نمایید پس حتما در انتخاب گزینه مناسب را برگزینید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب در تهران

اتاق خواب سومین جایی است که مورد توجه قرار می گیرد. شما باید در اتاق خواب خود احساس راحتی و آرامش را دریافت نمایید پس بهتر است از رنگ های آرام یا خنثی مانند آبی ، سفید و چنین رنگ هایی بهره ببرید چون در کیفیت خواب شما تاثیر می گذارند.

در کنار تختی که درست انتخاب می تمایید بهتر است که از یک میز استفاده نمایید (چنانچه اتاق بزرگی دارید کنار پنجره از صندلی و یک میز کوچک بهره ببرید).

اصول طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

مهم ترین و اولین کار پیدا کردن یک شرکت در حوزه دکوراسیون داخلی در تهران فعالیت می کنند است. دومین کار این است که با یک طراح آن چه را که می خواهید در میان بگذارید تا آن چیزی که می خواهید را در اختیارتان بگذارند. انجام خرید های مورد نیاز در سومین مرحله قرار می گیرند. چهارمین مرحله خرید لوازمی است که در خانه نظم خاصی را برقرار نماید. چنانچه دارای نورپردازی خوبی نیستید بهترین کار خرید لوازم مورد نیاز برای این مورد است که پنجمین کار می شود. شیشمین خرید مبلمان و از این قبیل وسایل. بقیه کار ها نیز بسیار ریز می باشند مثل خرید میز ، خرید قاب ، خرید ساعت و…

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران

دکوراسیون داخلی در تهران یکی از خدمات هایی است که بسیار رقابتی می باشد و شرکت های بسیار مختلفی وجود دارند. پنجدری نیز در میان این آن ها قرار دارند و سعی می کند که بهترین در میان دیگر شرکت ها باشد با انجام کار هایی مانند : جلب رضایت شما ، احترام به انتخاب شما ، راهنمایی برای بهترین انتخاب و… . پنجدری به غیر از ارائه خدمات در هر زمینه از دکوراسیون داخلی به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد.

فروشگاه دکوراسیون داخلی در تهران

در آینده ما چندین فروشگاه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

چگونگی انجام طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی در تهران توسط شرکت پنجدری

شرکت پنجدری از آن جایی که دنبال رضایت کامل شما می باشد همیشه سعی در این دارد که انجام هر گونه خدمات را به خوبی انجام دهد. اولین مرحله کاری شرکت ما اینگونه است که شما با زنگ زدن به مشاورین و با درخواست خدمات ما طراحی ماهر را میفرستیم تا اولین طرح ها با نظراتی که شما می دهید کشیده شوند، بعد از انتخاب مدل مورد نظر خود اجرا کنندگان به شما کمک می کنند تا متریال های خود را بر اساس نیاز هایتان انتخاب نمایید ، بعد از این مرحله اجرا کنندگان در اسرع وقت تمامی کار ها را انجام می دهند و تا آخرین مرحله در کنار شما می مانند.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *