پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

طراحی ، اجرا و ساخت کابینت در تهران

طراحی و ساخت کابینت در تهران

طراحی ، اجرا و ساخت کابینت در تهران

طراحی ، اجرا و ساخت کابینت در تهران

طراحی ، اجرا و ساخت کابینت در تهران موضوعی است ما می خواهیم در این مقاله بپردازیم. از آن جایی که تهران پایتخت کشور عزیزمان می باشد جمعیت بسیار زیادی در آن زندگی می کنند به همین خاطر خدمات رسانی در این استان با دیگر جا ها مقداری تقاوت دارد برای مثال کابینت در تهران با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری نسبت به دیگر استان ها اجرا می شود. در ادامه همراه ما باشید تا هر چیزی در مورد طراحی ، اجرا و ساخت کابینت در تهران می باشد ما به شما توضیح دهیم از بورس کابینت سازی در تهران گرفته تا معرفی انواع کابینت آشپزخانه و قیمت های آن ها.

بورس کابینت در تهران

در نقاط مختلفی از استان تهران مخصوصا در حاشیه ها شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که هر کدام درون خود کارگاه های متعدد کابینت سازی وجود دارد و در تقاطی در مرکز شهر ها شرکت های کابینت فروشی وجود دارند. با توضیحاتی که داده شد می توان آن ها را بورس کابینت در تهران نامید.

اگر بخواهیم با چزییات بیشتری به آن بپردازیم می توانیم بورس را به دو قسمت شرق و غرب تقسیم کنیم. شرق در خیابان های سهروردی ، بهشتی و خرمشهر شرکت های طراحی و ساخت کابینت را می توانید پیدا کنید و غرب نیز در خیابان ستارخان بهترین گزینه است. در این مکان ها به صورت بسیار زیادی و شناخته شده ای ساخت کابینت در تهران انجام می گیرد.

طراحی کابینت در تهران

طراحی کابینت در تهران از اصلی ترین کار هایی است که برای شروع کار باید انجام بگیرد. برای طراحی اول باید فضای مورد نظر را برای طراحان مشخص کنیم تا بتوانند کار خود را شروع کنند بعد از این مرحله شما باید سلیقه مورد نظر خود را برای آن ها تعریف نمایید تا طرح به آن چیزی که شما می خواهید شباهت پیدا کند. طراح باید چندین مدل مختلف برای کرفرما ها بسازد تا مدل مورد نظر توسط کارفرما مورد قبول واقع شود.

اجرای کابینت در تهران

اجرای کابینت در تهران مهم ترین قسمت می باشد، برای اجرا شرکت های بسیار مختلفی هستند که ارئه چنین خدماتی هستند ولی باید این را بگوییم که این شرکت ها باید چندین ویژگی داشته باشند که عبارت است از :

 1. به درستی اجرا را انجام دهند
 2. در وقت مناسب اجرا صورت بگیرد
 3. در کمترین زمان انجام شود
 4. متریال ها کیفیت مناسب را داشته باشند و…

پنجدری با توجه به نکاتی که گفته شد و دیگر نکات مهم سعی در این دارد که بهترین اجرا را به شما عزیزان ارئه بدهد.

قیمت ساخت کابینت در تهران

قیمت ساخت کابینت در تهران بسته به متریال ها متفاوت می باشد ما در ادامه قیمت هر کدام از متریال ها را به صورت کمترین به بیشترین می گذاریم تا شما عزیزان راحت تر انتخاب نمایید.

متریال

حداقل قیمت

حداکثر قیمت

ملامینه

4.000.000

5.000.000

ام دی اف

4.000.000

6.000.000

های گلاس

5.000.000

7.000.000

پلی گلاس

6.000.000

7.500.000

ممبران

7.000.000

9.000.000

پولیشی

9.000.000

11.000.000

پلی اورتان

8.000.000

10.000.000

تمام چوب

18.000.000

25.000.000

روکش چوب

10.000.000

14.000.000

پی وی سی

6.000.000

8.000.000

فلزی

5.000.000

8.000.000

 

قیمت گفته شده به تومان می باشند.

بهترین کابینت ساز تهران

کابینت در تهران از جمله خدماتی است که بسیار رقابتی است. ما در پنجدری به شما کمک می کنیم تا بهترین کابینت ساز درون تهران را با استفاده از تجربه هایی که به دست آورده ایم به شما عزیزان معرفی نماییم برای اینکه از اطلاعات بیشتری برخوردار شوید می توانید در زیر همین مقاله کامنت بگذارید یا شماره تماسی که برای شما قرار داده ایم تماس حاص بفرمایید ما هفت روز هفته در اختیار شما عزیزان هستیم.

طراحی سه بعدی کابینت در تهران

بحث طراحی در قسمت بالایی توضیح داده شد ولی امروزه به صورت دو بعدی این طرح ها کشیده می شوند. طرح های سه بعدی به تازگی مورد توجه قرار گرفته اند و محبوبیت زیادی را پیدا کرده است. وقتی طرحی به صورت سه بعدی تولید می شود به راحتی به شما از همه زوایا خود را نشان می دهد که اینگونه از هر جهت می توانید کابینت خود را مشاهده کنید و بهترین تصمیم را برای دکوارسیون داخلی خود بگیرید.

مرکز کابینت سازی در تهران

در جواب این سر تیتر باید بگوییم که آن را در بورس کابینت در تهران توضیح داده ایم به صورت خیلی کاملی ولی باز دوباره آن را به صورت خلاصه برای شما توضیح می دهیم.

در نقاط مختلفی از استان تهران مخصوصا در حاشیه ها شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد که هر کدام درون خود کارگاه های متعدد کابینت سازی وجود دارد و در تقاطی در مرکز شهر ها شرکت های کابینت فروشی وجود دارند. شرق در خیابان های سهروردی ، بهشتی و خرمشهر شرکت های طراحی و ساخت کابینت را می توانید پیدا کنید و غرب نیز در خیابان ستارخان بهترین گزینه است.

کابینت سازی ارزان در تهران

برای ساخت کابینت در تهران به صورت ارزان قیمت باید به دنبال یک متریال منحصبه فرد و قیمت مناسب پیدا کنید و دنبال طرح های ساده باشید. به طور مثال می توانید ملامینه را برای کابینت استفاده نمایید و با یک طرح ساده کابینت ارزان را برای خود داشته باشید.

یکی دیگر از کار های که می توانید انجام دهید تا کابینت ارزان داشته باشید استفاده از کابینت های آماده است که می توانید در سایت های مختلف آن ها را پیدا کنید.

درخواست کابینت ساز در تهران

برای درخواست کابینت ساز در تهران می توانید با زنگ زدن به مشاوران شرکت ما به راحتی درخواست خود را ثبت نمایید و ما با تمامی امکاناتی که داریم به شما عزیزان کمک خواهیم کرد.

اجرای انواع کابینت

کابینت ها از دو منظور تقسیم می شوند: 1. سبک و طراحی 2. متریال . هر کدام از آن را ما در ادامه توضیح داده ایم و با عکسی آن ها را توضیح داده ایم.

از لحاظ سبک

 1. کلاسیک

این سبک و طراحی به وجود آمده است تا شکوه و اشرافیت را در کنار زیبایی خیره کننده به ما نشان دهد. کلاسیک در فضا هایی استفاده می شود که دارای متراژ بالا و  نور کافی باشند. این نوع طراحی بر روی درب ها دارای نقش و نگار ، سرستون و ستون است. از متریال هایی که در این سبک استفاده می شود می توان به : روکش چوب ، تمام چوب ، ممبران و پولیشی اشاره کرده. این سبک در گذشته بسیار پر استفاده تر بوده و طرفدارن زیاده را داشته است به این خاطر که در گذشته تنها نوع و مدل کابینت ها به این شکل بوده است.

 1. مدرن

دقیقا در تضاد مدل بالایی این سبک  قرار دارد. سادگی و به دور از شلوغی بودن سبک مدرن را ساخته است. از ویژگی های این سبک می توانیم به : سادگی ، تنوع رنگی و… اشاره کنیم. مدرن در قرن 19 معرفی و در اروپا مورد استفاده قرار گرفت. از این نوع طراحی بیشتر در خانه هایی که متراژ پایین دارند استفاده می شوند. برخلاف کلاسیک در این سبک خبری از اشرافی بودن و تجمل نیست. در سالیان اخیر این مدل طرفداران زیادی را پیدا کرده است به این دلیل که خانه ها خوشبختانه یا متاسفانه از گذشته تاکنون متراژ کمتری پیدا کرده اند.

 1. نئوکلاسیک

خب با توضیحاتی که در بالا در مورد سبک ها داده ایم توضیح دادن نئوکلاسیک بسیار ساده تر می شود به این دلیل که این مدل در میان کلاسیک و مدرن قرار دارد. طراحی و شکل خود را از کلاسیک و کاربردی بودن خود را از مدرن به ارث برده است. برای استفاده از این سبک هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توان به سادگی در هر متراژ استفاده شود. از ویژگی های این سبک می توانیم به : تنوع رنگی و تنوع در طرح اشاره کنیم. برای اجرای کابینت در تهران در این سبک از متریال های : ممبران ، پولیشی ، چوب ، روکش چوب و… استفاده می شود.

از لحاظ جنس

 1. ممبران

ممبران یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین متریال هایی است که استفاده می شود. مقاومت خوب در برابر ضربه ، مقاومت بالا در برابر آب و… از نمونه ویژگی هایی است که این متریال را پرطرفدار کرده است. از نوع کابینت در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شود.

 1. چوبی

اگر به دنبال یک متریالی هستید که از طبیعت گرفته شد است چوب بهترین گزینه برای شما عزیزان است. از این ماده طبیعی در سبک های کلاسیک ، نئوکلاسیک و در برخی موارد در مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. این متریال دارای انواع مختلفی است که ما در مقاله انواع کابینت چوبی آن را به خوبی توضیخ داده ایم و شما عزیزان می توانید آن را بخوانید. از ویژگی های این ماده می توانیم به زیبا بودن و تکراری نبودن رگه ها اشاره نماییم. یکی از عیب های مهم این متریال قیمت بسیار بالای آن می باشد.

 1. ام دی اف

ام دی اف در یک کارخانه آمریکایی در سال 1965 ساخته شد. هدف از ساخت این متریال این بود که جای نئوپان را بگیرد به این خاطر که نئوپان نقطه ضعف های بسیار زیادی را داشت بعد از اینکه موفق به ساخت این ورق شدند به این نتیجه رسیدند که نه تنها می تواند جای نئوپان را بگیرد به راحتی می تواند جای چوب هم بگیرد. بعد از ساخت این متریال روکش های مختلفی نیز به بازار ارائه شد تا پایه های کابینت آشپزخانه تنوع بسیاری را پیدا کند.

 1. های گلاس

های گلاس در دهه 90 از ترکیه وارد کشورمان شد و یکی بهترین متریال های سبک مدرن می باشد. براق بودن این متریال از مزیت های خاص آن به شمار می روند. از این مدل در سالیان اخیر بسیار زیاد استفاده شده است به این خاطر که یک متریال مقرون به صرفه می باشد.

 1. ملامینه

ملامینه یکی از اولین روکش هایی است که وارد کشور عزیزمان شد. این کابینت در دهه 80 بسیار طرفدار پیدا کرد و جایگاه چوب و فلز را در خانه های ما گرفت. این متریال را با دو مغزی نئوپان و ام دی اف تولید می نمایند. از مزیت های آن می توانیم به مقاومت بالا در برابر ضربه اشاره کنیم.

 1. پی وی سی

کابینت های پی وی سی از پلاستیک فشرده ساخته می شود و معمولا ضخامت ورق های آن را بین یک و نیم تا دو سانتی متر در نظر می گیرند. استفاده از این مدل کابینت بیشتر در محل هایی که با آب و رطوبت سر و کار داریم مرسوم است چون مهم ترین ویژگی آن ها همین ضد آب بودنشان است. از همین نظر این نوع یونیت ها را در دور سینک آشپزخانه بیشتر استفاده می شوند.

 1. انزو

به عنوان یکی از مدل های بسیار معروف و پر فروش یک شرکت ایتالیایی شناخته شده است. این مدل هیچ گاه وارد ایران نشده اما می توان نمونه هایی که طرح مشابه آن را دارند در کشورمان پیدا کرد که توسط تولید کنندگان داخلی خودمان ساخته می شوند.

این مدل یونیت ها در واقع نوعی کابینت پولیشی در سبک طراحی نئوکلاسیک می باشد که در دو حالت رنگ آمیزی شده و روکش دار از جنس پی وی سی به بازار عرضه می شوند.

 1. فلزی

این مدل یونیت ها به مرور زمان جذابیت و طرفداران خود را از دست دادند. دلیل این امر نیز پایین بودن کیفیتی که ارائه می دادند و البته ورود رقیب قدری به نام ام دی اف بوده است. به هر حال امروزه این نوع کانتر توانسته با پیشرفت هایی که داشته همچنان در بازار حضور داشته باشد. پس از ورود ام دی اف به بازار کانتر های فلزی برای حضور در عرضه رقابت به سه دسته ی گالولنیزه، استیل و فولاد خام تقسیم شدند. در حال حاضر استیل پر طرفدار ترین یونیت فلزی بین این سه دسته بوده و فولاد خام و گالوانیزه به مرور در حال حذف شدن از بازار هستند.

انواع چیدمان کابینت آشپزخانه

 1. U شکل

آشپزخانه هایی که به شکل u طراحی شده اند زیبایی بسیار زیادی را دارند. این محیط از سه دیوار بهره مند بوده و دو دیوار به صورت موازی و از دیگری رو به رو قرار گرفته اند. این مدل به این خاطر که به حرف u اینگلیسی شباهت بسیار زیادی را داشته به همین اسم نیز نامیده شده است.

از مزیت های این شکل می توانید به اصول دسترسی مثلث آشپزخانه اشاره کنیم.

 1. L شکل

از این شکل چیدمان بیشتر در خانه های کوچک استفاده می شود به این شکل که آشپزخانه دارای دو دیوار است که یکی از آن ها که دیوار اصلی نام دارد از آن یکی بلند تر می باشد. در این مدل از کابینت های بلند و ارتفاع زیاد استفاده می شود تا به خوبی خود را نشان بدهند.

 1. خطی

از دیگر مدل هایی که در آشپزخانه های کوچک استفاده می شود مدل خطی است. کمترین فضا را در محیط اشغال می کنند و بهترین دسترسی به افراد درون آشپزخانه می دهد. برای استفاده از این مدل در خانه خود بهتر است از سبک مدرن بهره برداری نمایید تا بهترین نتیجه را بدهد.

 1. موازی

در این شکل محل قرار گیری کابینت ها رو به روی یک دیگر هستند. اگر آشپزخانه شما دارای دو دیوار بلند است بهترین انتخاب شکل موازی می باشد.

کابینت ساز در تهران

در آینده نزدیک این قسمت را با شرکت های قابل اعتماد پر خواهیم کرد.

شرکت کابینت سازی در تهران

این قسمت را در آینده بسیار نزدیک با شرکت های معروف پر خواهیم کرد.

نصاب کابینت در تهران
   
   

 

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *