پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

کمد دیواری پذیرایی | انواع مدل ها ، قیمت و…

کمد دیواری پذیرایی | انواع مدل ها ، قیمت و...

کمد دیواری پذیرایی | انواع مدل ها ، قیمت و…

کمد دیواری پذیرایی | انواع مدل ها ، قیمت و…

کمد دیواری پذیرایی از نوع سازه هایی است که اگر درست استفاده شود می تواند نقش بسیار مفید و کاربری را اجرا نماید. وقتی که اسم کمد دیواری را می شنویم یا به آن فکر می کنیم خود به خود به کاربردی بودن و مقید بودن آن پی می بریم( از همه مهم تر آن را در یک اتاق تصور می کنیم در صورتی که این مدل در اتاق حال استفاده می شود.) کمد دیواری پذیرایی نیز همچنین شکلی را در اتاق پذیرایی ایفا می کند. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد کمد دیواری پذیرایی انواع ، قیمت ، متریال ها و… آن به شما عزیزان توضیح بدهیم.

کمد دیواری پذیرایی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

این سازه در واقع یک گنجه یا فضای طبقه بندی شده است که می توانیم ظروف یا اشیای زینتی یا معمولی خود را درونش جای دهیم. امروزه از این مدل کمد دیواری بسیار زیاد در دکوارسیون داخلی طرفدار پیدا کرده است و با قیمت مقرون به صرفه ای که دارند به راحتی مورد پسند کارفرما ها قرار می گیرند.

برای مثال یا برای درک بهتر باید بگوییم که وقتی خانه ای برای خود انباری یا جایی برای قرار دادن برخی از وسایل را ندارد بهترین گزینه برای ما کمد دیواری پذیرایی است به این دلیل که با یک تیر دو نشان می زنید اول این که جایی برای وسایل خود پیدا می کنید و در دومین نشان دکوارسیون خانه خود را زیبا تر می کنید.

مدل کمد دیواری پذیرایی

برای انتخاب مدل کمد دیواری پذیرایی باید توجه و حساسیت زیادی را به خرج دهید. قبل از خرید یا درخواست چنین چیزی بهتر است اول با یک طراح دکوارسیون صحبت های لازم انجام شود تا بفهمید که در کجای خانه باید از آن استفاده نمایید از چه طرحی یا از چه رنگی و یا از چه سبکی بهتر است استفاده نمایید نکات گفته شده می تواند تاثیر زیادی را بر روی زیبایی منزل شما داشته باشد.

ویژگی های کمد دیواری پذیرایی

برای کمد دیواری پذیرایی ویژگی هایش بر روی قیمتش تاثیر گذار است. ما در ادامه چندین ویژگی را می گوییم که اهمیت بالایی را دارند و در بیشتر این مدل ها باید تکرار شوند:

  1. از متریال های با کیفیت باید بهره ببرد.
  2. از چارچوب فلزی بهره ببرد.
  3. اکسسوری های کیفیت بالا در آن استفاده شود.
  4. به این دلیل که به احتمال زیاد وزن بالایی بر روی طبقه ها قرار می گیرند بهتر است از زوار های فلزی استفاده شود.

طرح و رنگ کمد دیواری پذیرایی

امروزه به این دلیل که متریال ها و طراحان مختلفی به بازار عرضه شده اند به سادگی می تواند گفت طرح و رنگ های بسیار متفاوتی وچود دارد که شما عزیزان می توانید از آن استفاده نمایید. مهم ترین نکته در استفاده از این طرح و رنگ بودجه است که شما می توانید برای اینکار خرج نمایید هر مقدار این بودجه بالا تر باشد تنوع نیز بیشتر می شود و وقتی هم تنوع زیاد باشد درصد زیبایی دکوراسیون پذیرایی شما نیز بالا می رود.

متریال سازنده کمد دیواری پذیرایی

متریال های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارند که می توانند در این محصول استفاده شوند. برای مثال می توان از : ممبران ريال چوب ، ام دی اف و … استفاده نمود. توجه به این نکته داشته باشید که هر چه شما بودجه بالاتری داشته باشید متریالی که می توانید استفاده نمایید کیفیت بالاتری را به خود می گیرد و زیبایی بیشتری را به شما عزیزان ارائه می دهد.

قیمت کمد دیواری پذیرایی

قیمت این محصول بسته دو چیز است که عبارتند از : 1. متراژ کمد درخواستی 2. متریال استفاده شده در آن. هر چه متراژ درخواستی شما بالا تر باشد به این خاطر که متریال بیشتری استفاده می شود قیمت بالا تر می رود و همچنین اگر متریالی که می خواهید استفاده نمایید در دسته گران قیمت باشد مثل ممبران یا چوب قیمت بالا تر می رود. پس حتما با مشاوره دهندگان اینکار صحبت نمایید تا بهترین راهکار را به شما بدهند.

ابعاد کمد دیواری پذیرایی

ابعاد کمد دیواری پذیرایی را نمی توان به صورت کلی گفت به این دلیل که بسته به اتاق ابعادش جا به جا می شوند ولی در ادامه چندین نکته را برای شما عزیزان می گوییم تا خودتان بتوانید حساب نمایید. به طور معمول ارتفاع این سازه تا سقف می باشد و بسته به نوع درب های آن (ریلی و لولایی) ابعاد آن متفاوت می شود.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *