پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت لوکس و لاکچری

کابینت لوکس و لاکچری

کابینت لوکس و لاکچری

کابینت لوکس و لاکچری

کابینت لوکس و لاکچری !؟ به چه مدل هایی لوکس و لاکچری میگن ؟ اصلا این جور طر ح ها در چه مدلی استفاده میشن ؟ کلاسیک ؟ مدرن ؟ یا نئوکلاسیک ؟ ما در این مقاله می خواهیم به این سوالات و سوال های دیگر در مورد کابینت لوکس و لاکچری پاسخ بدیم تا شما را با آن ها آشنا کنیم پس در ادامه همراه پنجدری باشید.

کابینت آشپزخانه جدا از آن که در چه سبکی استفاده شود دارای اجرای بسیار طاقت فرا است به این خاظر که دقت و ظرافت این شکل در حال اجرا می بایست بسیار بالا باشد تا کار نهایی بسیار چشم نواز باشد. کابینت لوکس و لاکچری می تواند انتخاب بسیار مناسب در صورت داشتن دکوراسیون خانه جذاب باشد.

کابینت لوکس و لاکچری


بیشتر بدانید:7 ایده جدید برای کابینت آشپزخانه کوچک + عکس

منظور از کابینت لوکس و لاکچری چیست ؟

منظور از این شکل دکوراسیون ها در واقع مدل هایی می باشند که دارای یک سری ویژگی هایی منحصر به فرد باشند. این ویژگی های منحصر به فرد باعث می شوند که کابینت لوکس و لاکچری به شکلی زیبا یا مجلل به نظر برسند. ویژگی هایی که گفته شد در واقع به این دلیل هستند که در این طرح ها از بهترین متریال ها استفاده می شود.

به صورت خلاصه اگر بخواهیم آن ها را برای شما توضیح بدهیم باید بگوییم که از بهترین متریال ها استفاده می شود تا بهترین در نوع خود باشند.

منظور از کابینت لوکس و لاکچری چیست ؟


بیشتر بدانید:انواع کابینت وکیوم (انواع مدل و طراحی)

از چه متریال هایی کابینت لوکس و لاکچری ساخته می شود ؟

به صورت کلی نمی توان گفت که آن ها یک متریال دارد، شما بسته به سبکی که می خواهید استفاده نمایید می توانید متریال های مختلفی استفاده کنید برای مثال از پلی اورتان ، انزو و… در صورت نیاز و انتخاب خود می توانید استفاده کنید ولی اگر بخواهیم پر کاربرد ترین آن ها را بگوییم می توانیم به : چوب ، ممبران ، روکش چوب اشاره کنیم.

همانطور که گفته شد هیچ مانعی در انتخاب متریال وجود ندارد اما تنها چیزی که باید در متریال ها مورد توجه باشد این است که بهترین نوع در نسخه خود باشد به این شکل شما می توانید یک خانه زیبا داشته باشید.

در ادامه به کابینت لوکس در سبک های مختلف خواهیم پرداخت.

کابینت لوکس و لاکچری کلاسیک

کلاسیک به صورت کلی خودش لوکس و لاکچری حساب می شود به این خاطر که دارای ظرافت کاری بسیار زیاد است. در توضیح این سبک باید بگوییم که مواد مورد استفاده در این سبک چوب ، ممبران و روکش چوب است ( اگر قسمت متریال را خوانده باشید می فهمید که پر کاربرد ترین ها این سه هستند که در واقع نشان دهنده این است که کلاسیک بسیار در درکوراسیون لاکچری پر استفاده است ). اگر بخواهیم این سه را برای شما توضیح بدهیم به شکل زیر می شود :

چوب در واقع بهترین و محبوب ترین در کلاسیک می باشد ، ما در مقاله انواع کابینت چوبی به صورت کامل به آن پرداخته اییم. شما می توانید با چوب بهترین آشپزخانه را برای خود داشته باشید.

ممبران در اصل ام دی افی است که بر روی آن یک روکش پی وی سی کشیده شده است ، یکی از بهترین هایی است که امروزه استفاده می شود ممبران است به این خاطر که ویژگی بسیار خاص و منحصر به فرد دارد.

روکش چوب همانطور که از اسمش پیداس به مدلی گفته می شود که از ام دی اف به عنوان مغزی و از چوب به عنوان روکش استفاده می کنند.

کابینت لوکس و لاکچری کلاسیک

کابینت لوکس و لاکچری نئوکلاسیک

وقتی شما از کلاسیک که قدیمی می باشد خوشتان نمی آید یا اینکه از سادگی بسیار زیاد مدرن بیزار هستید برای شما نئوکلاسیک بهترین می باشد. از جمله خوبی هایی که این مدل دارد این است که شما می توانید از چوب در آن استفاده نمایید همانند کلاسیک که همانطور توضیح داده شد چوب بهترین گزینه برای این شکل دکوراسیون ها است. البته به غیر از چوب شما می توانید از دیگر گزینه ها مثل پولیشی و پلی اورتان و… استفاده نمایید که این نشان می دهد هیچ محدودیتی در این سبک از نظر متریال نیست.


بیشتر بدانید:انواع کابینت نئوکلاسیک | جدیدترین مدل ها + عکس

امروزه روز این دکوراسیون در نئوکلاسیک بسیار پر طرفدار شده است و تقاضای بسیار زیادی در باب طراحی و اجرا می شود.

کابینت لوکس و لاکچری نئوکلاسیک


بیشتر بدانید:انواع کابینت مدرن آشپزخانه

کابینت لوکس و لاکچری مدرن

درست است که امروزه این مدل طراحی بیشتر در کلاسیک استفاده می شوند ولی می توانیم این را بگوییم که در مدرن نیز می توان یک کابینت لوکس و لاکچری داشت. مهم این نمی باشد چه سبکی شما بخواهید ، یک دکوراسیون زیبا داشته باشید مهم این است که در طراحی و اجرا برای خود یک یونیت بسیار زیاد و مجلل برای خود بسازید.

در این سبک برای اینکه سادگی حرف اول را میزند کمی سخت است که لاکچری بودن را به آن اضافه کنیم ولی این کار با یک طراحی درست و زیبا شدنی است. شما برای اینکه کابینت لوکس و لاکچری در مدرن داشته باشید نمی توانید از چوب استفاده کنید چون در آن اصلا از چوب استفاده نمی شود ولی می توانید از دیگر گزینه ها مانند : هایگلاس و ام دی اف استفاده نمایید. این دو متریال کاملا توانایی این که بتوانند یک آشپزخانه زیبا را در طراحی مدرن به شما تحویل بدهند دارند.

کابینت لوکس و لاکچری مدرن

کابینت لوکس و لاکچری در آشپزخانه های کوچک و بزرگ

مساحت جایی که شما در نظر گرفته ایید بسیار در انتخاب سبک تاثیر می کذارد پس نمی توان گفت که کابینت لوکس و لاکچری در آشپزخانه های بزرگ بهتر می شوند یا در آشپزخانه کوچک بهتر می شوند شما می بایست نسبت به آشپزخانه خودتان طرح خود را انتخاب کنید که امروزه به این شکل می باشد محیط های بزرگ از کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شود و محیط های کوچک از مدرن استفاده می شود.

کابینت لوکس و لاکچری در آشپزخانه های کوچک و بزرگ


بیشتر بدانید:کابینت رنگی | انواع و جذاب ترین…

محبوب ترین رنگ ها در کابینت های لوکس و لاکچری

آن ها تنوع بسیار بالایی در رنگ دارند ولی محبوب ترین آن ها عبارتند از :

 1. قهوه ایی
 2. سفید صدفی
 3. طوسی
 4. سفید

چهار رنگ بالا در میان باقی رنگ ها بسیار پر استفاده تر هستند ولی اگر شما عزیزان نسبت به سلیقه خودتان یک رنگ خاص و جذاب را انتخاب کنید می توانید دکوارسیون آشپزخانه زیبا تری را نسبت به رنگ های پر طرفدار و پر تکرار برای خودتان فراهم نمایید. انتخاب رنگ کاملا یک چیز سلیقه ایی است و به افراد بستگی دارد پس حتما به انتخاب های خود توجه لازم را داشته باشید. یک نکته قابل توجه در مورد رنگ ها در این مدل ها وجود دارد که برای طراحی می تواند بسیار خوب باشد آن هم این است که شما می توانید از رنگ ها به صورت ترکیبی استفاده کنید مثلا از یک رنگ خنثی در کنار رنگ های دیگر استفاده کنید.

محبوب ترین رنگ ها در کابینت های لوکس و لاکچری

ویژگی های کابینت لوکس و لاکچری

ویژگی های این مدل را نمی توان به صورت جزئی گفت به این دلیل که بسیار زیاد هستند ولی ما در پایین به چند نمونه اشاره کرده اییم :

 1. استفاده از بهترین متریال در هر سبک و در همه آن ها می توان یک محیط لاکچری داشت
 2. استفاده ار بهترین یراق آلات
 3. داشتن طرح بسیار متنوع
 4. و…

ویژگی های کابینت لوکس و لاکچری

ویژگی های یراق آلات کابینت لوکس و لاکچری

یراق آلات در این دکوراسیون بسیار مهم می باشند از جمله ویژگی هایی یراق آلات آن ها عبارتند از:

 1. ظاهری زیبا و مجلل دارند.
 2. در برخی موارد از فلزات گران قیمت استفاده می شود.
 3. معمولا از برند های معروف استفاده می شود.
 4. در برخی موارد برای دستگیره ها از طراحی های خاص بهره می برند.
 5. و…

ویژگی های یراق آلات کابینت لوکس و لاکچری

از چه صفحه کابینتی می تواینم برای کابینت های لوکس و لاکچری استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم صفحه کابینتی را برای این آن ها استفاده کنیم می توانیم از : کانترتاپ های طبیعی ، کوارتز ، کورین و اس پی ال نام ببریم، هر کدام از این موارد که نام برده شد می توانند بهترین باشند و شما برای انتخاب بین آن ها بهتر است اول با ویژگی های آن آشنا شوید.

صفحه کابینت برای کابینت لوکس و لاکچری

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *