پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

ویترین کابینت ممبران + تصاویر

ویترین کابینت ممبران + تصاویر

ویترین کابینت ممبران + تصاویر

ویترین کابینت ممبران + تصاویر

ویترین کابینت ممبران را می توان به عنوان یکی بهترین بخش های دکوراسیون داخلی برای به نمایش گذاشتن ظروف با ارزش و زیبا به عبارتی دکوراتیو هایتان به حساب آورد. مدل های مختلفی از آن ها وجود دارند که بسته به سلیقه شما می توانند بهترین جلوه را به فضای آشپزخانه یا منزل شما هدیه کنند.

چه سبک دکوراسیون شما کلاسیک یا نئوکلاسیک باشد، در هر صورت برای سلیقه شما ویترین کابینت ممبران مناسبی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. استفاده از این بخش از دکوراسیون می تواند زیبایی دکوری های شما را دو چندان کند و فضای آشپزخانه و منزل را دلباز تر نشان دهد.

اگر این بخش دکوراسیون را برای استفاده در منزل خود انتخاب کرده اید باید به این انتخاب شما تبریک گفت اما دقت به چندین نکته مهم قبل از سفارش دادن آن می تواند در استفاده درست و صحیح از آن به شما کمک زیادی کند پس تا انتهای این مقاله همراه پنجدری باشید.

جدیدترین طرح ویترین کابینت ممبران

به صورت کلی دو مدل ویترین کابینت ممبران وجود دارد 1. بدون درب 2. با درب که در هر کدام دارای شکل های مختلف در نوع خود هستند در پایین چند نمونه از آن ها را با چندین عکس توضیح داده ایم.

ویترین کابینت ممبران با درب و بدون درب

یکی از نوع مدل هایی که می توانید استفاده نمایید ، استفاده همزمان از نوع درب و بدون درب آن است اگر به عکس توجه کنیم قسمت پایینی سمت راست که کتاب قرار دارد به خوبی نشان می دهد که ویترین های ممبران بدون درب هم زیباست و اگر یونیت های بالایی رو ببینید از درب استفاده شده که همچنان دارای زیبایی بدون وصف است.

ویترین کابینت ممبران مشبک مثلثی

در عکس بالا در سمت راست شیشه ها به شکل مشبک مثلثی تزیین شده اند که زیبایی خاصی را به دکوارسیون داده است. اگر به این عکس توجه کنید به دلیل اینکه پنجره های زیادی دارد (نور مسقیم خورشید به داخل خانه می آید) به سادگی می توان از رنگ تیره استفاده نمود.

ویترین کابینت ممبران با طرح ساده

ساده ترین شکل ویترین کابینت ممبران را می توانید در عکس بالا ببینید به این خاطر که بر روی شیشه ها طرح بسیار ساده ای کشیده شده است. از نوع طراحی برای کسانی مناسب است که دنبال سادگی در این قسمت ها هستند.

ویترین کابیت ممبران مدل ساده

در این تصویر نیز همان شکل که در بالا توضیح داده ایم می باشد سادگی در قسمت طراحی شیشه ها دارد.

ویترین کابینت ممبران با شیشه سم بلاس

در تصویر بالا همانطور که می بینید از شیشه ساده ای استفاده نشده است این نوع را در بازار به اسم سند بلاست می شناسند و طراحی که بر روی آن وجود دارد اگر توجه داشته باشید بسیار خاص و چشم نواز است از یک رنگ طلایی استفاده شده است که به خوبی با کل آشپزخانه مچ شده است.

ویترین کابینت ممبران مشبک حلقه ای

یکی از طراحی هایی که بسیار نظر مخاطبین خود را جلب می کند این مدل است که به آن مشبک حلقه ای می گویند. اگر به عکس توجه کنید ظروف را به شکلی زیبا می بینید که به دلیل طراحی خاصی که دارد است.

ویترین کابینت ممبران بدون درب و با درب

در این تصویر نیز از دو مدل مختلف استفاده شده است که با درب و بدون درب هستند. اگر توجه کنید بیشتر در جزیره از بدون درب ها استفاده می شود و از با درب ها در یونیت های بالایی استقبال می شود این یک الگو ساده است تا بهترین نتیجه را برای خودتان داشته باشید.

ویترین کابینت ممبران با شکلی ساده

این مدل در کنار سادگی که دارد در قسمت های بالایی سعی شده است از نیم دایره استفاده شود تا کمی از حالت اولیه در بیاید. این نوع بیشتر در آشپزخانه های بزرگ همانطور که در عکس می بینید استفاده می شود.

ویترین کابینت ممبران طرحی حزیی از سم بلاس

در این نوع خیلی کمتر خواسته شده که از آن ها استفاده شود و به صورت جزئی با طرحی ساده مورد استقبال قرار گرفته است. اگر توجه کنید شیشه ها از حالت ساده به دور هستند و از سند بلاست در آن استفاده شده است.

ویترین کابینت ممبران با شیشه سم بلاس با طراحی زیبا

استفاده از سند بلاست که بر روی خود طرح دارد یکی از گزینه های مناسب برای آشپزخانه است. به یونیت های بالایی نگاهی بی ندازید خطوطی که بر روی شیشه ها وجود دارد بسیار آن را زیبا جلوه می دهد.

طرحی ساده از ویترین کابینت ممبران

در بالا این تصویر توضیح داده شده است ولی دوباره آن را تکرار کرده ایم تا در رنگ های مختلف بتوانید آن را ببینید و بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید.

ترکیب ویترین کابینت ممبران با رنگ سفید

در بالا نیز عکسی است که نشان دهنده ترکیب ویترین کابینت ممبران با رنگ سفید است که همانطور می بینید زیبایی بسیار زیادی را دارد.

مدل ویترین کابینت ممبران

ویترین کابینت ممبران شما مهم نیست چه سبکی داشته باشد، شما می توانید با استفاده از آن حال و هوای آشپزخانه را جذاب تر نشان دهید. در ضمن آن ها به عنوان محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن دکوری های زیبای شما عمل می کنند، بخصوص اگر فضای آشپزخانه شما کوچک باشد. چون این کار می تواند به دلباز تر شدن فضا کمک زیادی کند.

در این بخش می خواهیم به انواع مدل های آن بپردازیم که به طور کلی شامل دو مورد زیر می شوند:

  1. مدل بدون در
  2. مدل با در

اصولا استفاده از ویترین کابینت ممبران بدون درب برای آشپزخانه های کوچک پیشنهاد می شود و بیشتر مناسب بخش ورودی آشپزخانه می باشند. اگر فضای کافی در اختیار دارید می توانید از شیشه های مشبک هم برای آن ها استفاده کنید. یکی از جذاب ترین استفاده از آن ها می تواند در جزیره ها باشد.

همچنین توجه کنید که استفاده از شیشه های بدون طرح و ساده در آ ن برای آشپزخانه های کوچک مناسب تر است. در ضمن استفاده از آن با در های مشبک گنبدی در داخل محیط و در مشبک لوزی شکل در ورودی آن می تواند به شدت جذاب باشد.

دکوری برای ویترین کابینت ممبران

ویترین کابینت ممبران و نحوه چیدن دکوراتیو های زیبا و جذاب کنار هم دیگه درون آن، یکی از دغدغه های خانم های خونه است. برای اینکه کمی در این قسمت به شما کمک کرده باشیم، نکات و مواردی را در این بخش از مقاله به آن ها اشاره می کنیم تا تصمیم گیری شما را راحت تر کرده باشیم. برای قرار دادن دکوری ها یا به عبارتی ظروف زینتی، وسایل شیک و کاربردی که دارید به صورت اصولی در ویترین کابینت ممبران باید به یک سری موارد توجه داشته باشید.

نکته اول در نوع درب می باشد اگر از درب شیشه ای استفاده می کنید می توانید از سرویس ظروف سرامیکی استفاده کنید که بسیار جذاب هستند. استفاده از دکوری های با رنگ سفید نیز می تواند به جذابیت آشپزخانه اضافه کنند. به خصوص اگر کانتر شما رنگ تیره دارد این تضاد بوجود آمده باعث می شود بیشتر تو چشم قرار بگیرند.

اگر از درب های مشبک استفاده می کنید استفاده از یک قابلمه مسی به رنگ مس نقره ای می تواند حس و حال کلاسیک خوبی را به محیط ببخشد. البته توجه کنید که دکوری هایی که استفاده می کنید با سبک دکوراسیون کلی منزل سازگاری داشته باشد.

به عنوان پیشنهاد از سمت ما بهتر است داخل شو کیس از وسایل تک و مرتبط بهم استفاده شود. بیشتر تلاش کنید تا از رنگی استفاده کنید که کمتر وسایل در محیط همرنگ آن باشد و ترجیجا رنگ گرم استفاده کنید تا بیشتر خود را در چشم قرار دهد.  به عنوان مثال استفاده از ظروف میوه خوری کریستال در یک طبقه و در طبقه بعدی از شمع دون های کریستالی با شمع های رنگی و در طبقه بعدی از یک گلدون کریستالی شیک استفاده کنید.

استفاده از یک خانواده از وسایل که مربوط به هم هستند هم ایده مناسبی برای دکوری هستند. برای مثال قرار دادن فنجان های چایخوری و قهوه خوری، قندان، قوری و شکر پاش می تواند زیبایی چشم نوازی را ایجاد کند. استفاده از سرویس های مشکی، مجسمه های کوچک و خوشگل، پیش دستی های قدیمی حتی المکان با پایه هاشون که به صورت ایستاده قرار گیرند می توانند بسیار جذاب و شیک جلوه کنند.

نکته ای که وجود دارد و ما پیشنهاد می کنیم از انجام آن صرف نظر کنید قرار دادن وسایل کاربردی مثل تستر، آبمیوه گیر، سرخ کن، قهوه ساز داخل آن هایی که روی اپن هستند چون این نوع معمولا زیاد توی چشم است و جلوه خوبی ایجاد نخواهد کرد بجای این کار می توانید از دکوری های خلوت و تکی استفاده کنید تا فضای کافی برای نشان دادن زیبایی خود داشته باشند.

استفاده از ویترین کابینت ممبران چه مزایایی دارد؟

  1. آشپزخانه را عمیق تر نشان می دهد
  2. باعث تنوع در قسمت درب ها می شود و از یکنواختی بیرون می آید
  3. تنوع بسیار زیادی دارد از طرح ساده گرفته تا طرح های پیچیده
  4. در سبک کلاسیک بسیار با شکوه است
  5. لوازم آشپزخانه شما را به معرض دید می گذارد

باکس ویترین کابینت ممبران

باکس یونیت ها در واقع همان قفسه هایی هستند که در آشپزخانه استفاده می شوند. معمولا برای نگه داری وسایل آشپزخانه و یا به نمایش گذاشتن دکوری ها استفاده می شوند که زیبایی خوبی به فضا می بخشند. این مدل از یونیت ها به مدرن تر شدن و منظم شدن محیط آشپزخانه کمک می کنند.

این نوع خاص دارای ویژگی های جالبی هستند که از آن ها می توان به داشتن مدل های متنوع، کمک به استفاده بهینه از فضای اضافی، قیمت مناسب و سازگاری با انواع یونیت ها اشاره کرد. که استفاده از آن ها را بسیار مفید و قابل توجه کرده است.

نورپردازی ویترین کابینت ممبران

نورپردازی خیلی وابسته به رنگی که انتخاب می کنید دارد، برای مثال وقتی از رنگ سفید استفاده می کنید قطعا نورپردازی بهتری را نسبت به رنگ های تیره تر دارید. اگر خواستار این هستید که کابینت آشپزخانه شما نور را به خوبی منعکس کند بهتر از رنگ های روشن استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. نکته بسیار مهم  بعد از تعیین رنگ این است که باید آشپرخانه نورگیری را داشته باشید یا اگر نور آفتاب را ندارید باید از لامپ های هالوژنی استفاده کنید تا ویترین کابینت ممبران خود را نشان دهد.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *