پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک

اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک

اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک

اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک

طراحی کابینت نئوکلاسیک به نوعی باید به گونه ای صورت گیرد که القا کننده حس و جلوه ای بین سبک های طراحی مدرن و کلاسیک باشد. رسیدن به این مقوله نیازمند رعایت اصول خاصی است که باید به آن ها توجه شود. از آن جا که این سبک یونیت ها مجموعه محصولاتی هستند که بیشتر برای مشتریانی که عاشق بکار گرفتن متریال های با کیفیت برای به نمایش گذاشتن زیبایی شناختی و هنر طراحی ترکیبی سبک های مدرن و کلاسیک اند بنابراین طراح باید ترکیبی از اصول سبک کلاسیک و مدرن را برای ایجاد زیبایی جاودانه در دکوراسیون داخلی بکار گیرد.

در این مقاله از پنجدری سعی کردیم تا مهم ترین اصول طراحی این سبک کابینت آشپزخانه زیبا و جذاب را در اختیارتان قرار دهیم. پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

اهمیت ظرافت و دقت در طراحی کابینت نئوکلاسیک

این مدل دارای یکی از جدید ترین سبک های طراحی می باشد. و از آن جا که ما بین سبک مدرن و کلاسیک، طراحی می شود توجه به ریزه کاری ها و المان های به کار رفته در هر دوی این مدل طراحی ها بسیار مهم است.

بنابراین اگر لوکس و شیک ظاهر شدن فضای خانه فاکتور مهمی برای شماست و در کنار آن می خواهید سادگی و آرامش سبک مدرن را داشته باشید استفاده کردن از سبک طراحی نئوکلاسیک مناسب شما خواهد بود. در ادامه اصول مورد نیاز در مورد این مدل محصول را بررسی می کنیم.

مهم ترین اصول طراحی کابینت نئوکلاسیک

در طراحی این مدل یونیت ها باید دیزاین کلاسیک اما ساده ای مانند سبک مدرن در نظر داشته باشید. معمولا طراحی کردن این مدل کانتر ها نرم افزار ها انجام می دهند تا بهترین و حرفه ای ترین نتیجه متناسب با خواسته ها و علایق مشتریان از این محصول حاصل شود.

در طراحی درب این سبک یونیت ها باید دقت در ساخت آن ها بالا باشد تا بهترین کیفیت ممکن را در محصول نهایی داشته باشیم. و به همین صورت طرح های حرفه ای و جزئیات ظریفی در نمای آن قابل نمایش است.

طراحی کابینت نئوکلاسیک چگونه انجام می شود؟

یکی از جالب ترین ویژگی های این سبک یونیت ها عدم وجود محدودیت در انجام طراحی آن است. شما می توانید از انواع رنگ های طبیعی مانند کرم، سفید، خاکستری، طلایی و نقره ای استفاده کنید. در این سبک سعی می شود تا حد ممکن همه چیز در ساده ترین حالت خود باشد.

استفاده از حداکثر فضا، در طراحی کابینت نئوکلاسیک

یکی از مهم ترین اصولی که در طراحی این سبک باید به آن توجه شود. استفاده بهینه از فضای موجود در منزل است. از آن جایی که می توان این کانتر ها را تا سقف کا کرد بهتر است طراحی آن ها را به صورت کامل و تا سقف در نظر بگیرید تا فضای نگه داری بیشتری برای وسایل و ظروف خود داشته باشید.

انتخاب رنگ در طراحی کابینت نئوکلاسیک

انتخاب یک رنگ مناسب برای کانتر نئوکلاسیک می تواند کار چالش بر انگیز و در عین حال مهمی باشد. واضح است که تصمیم درست شما در انتخاب رنگ مناسب به داشتن ظاهری جذاب و یک هارمونی خوب در کنار سایر المان های دکوراسیون داخلی منزلتان می انجامد.

بسته به ابعاد فضایی که در اختیار دارید رنگی که انتخاب می کنید می تواند دستخوش تغییراتی شود. انتخاب یک رنگ مناسب می تواند احساس آرامش، وسیع بودن، روشنایی، لوکس و کلاسیک بودن را به فضای شما ببخشد.

سخن آخر

رعایت اصول درست در طراحی این سبک کانتر ها می تواند در کاربرد و زیبایی خانه شما بسیار تاثیر گذار باشد. در این مطلب ما در مورد انتخاب رنگ مناسب، بکار گرفتن حداکثر فضای ممکن، داشتن ظرافت و دقت در طراحی صحبت کردیم. امید واریم این مطلب مورد پسند شما باشد. از اینکه تا انتها همراه پنجدری بودید سپاسگزاریم.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *