پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

دستگیره کابینت نئوکلاسیک (انواع و جدیدترین آن ها)

دستگیره کابینت نئوکلاسیک

دستگیره کابینت نئوکلاسیک (انواع و جدیدترین آن ها)

دستگیره کابینت نئوکلاسیک (انواع و جدیدترین آن ها)

دستگیره کابینت نئوکلاسیک یکی از یراق آلات بسیار مهم برای زیبا سازی دکوارسیون آشپزخانه می باشد. معمولا برای خرید دستگیره کابینت توجه لازم را به خرج نمی دهیم به این خاطر که احساس می کنیم نمای اصلی را درب ها می سازند که این عمری کاملا اشتباه می باشد. برای خرید دستگیره کابینت نئوکلاسیک ما باید به چند نکته دقت کنیم مثل رنگ ، شکل درب ها ، نوع طراحی و… توجه کنیم تا انتخاب مناسبی را داشته باشیم. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد دستگیره کابینت نئوکلاسیک به صورت کامل و جامع توضیحاتی را بدهیم.

انواع دستگیره کابینت نئوکلاسیک

همانطور که می بینید در پایین سه نوع از دستگیره کابینت نئوکلاسیک را برای شما آورده اییم که با هر طرح و نوع رنگ این سبک از دکوراسیون سازگاری دارد. شما با خیال راحت می توانید انتخاب مناسبی را برای خود داشته باشید.

انواع دستگیره کابینت نئوکلاسیک

تک پیج و دو پیج

شما می توانید از این دو دستگیره هم به صورت کنار یکدیگر و هم به صورت تکی استفاده نمایید تا ننوع بیشتری را در آشپزخانه خود بیاورید ، در صورتی که شما به شکل ترکیبی از آن ها استفاده نمایید می توانید یکی از بهترین ترکیب ها را تجربه کنید به این خاطر که زیبایی آن ها بسیار خیر کننده می باشد.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک تک پیچ و دو پیچ

خطی

از دیگر نوع های این یراق می توانیم به این شکل خطی آن اشاره نماییم. در صورتی که علاقه خاصی به ریسک کردن ندارید می توانید از آن ها استفاده نمایید به این خاطر که در همه سبک ها و مدل های کابینت مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی خاصی را به آن ها می دهد.

فنجانی یا نیم دایره

یکی دیگر از یراق آلاتی که باعث زیبایی دکوارسیون آشپزخانه شما می شود دستگیره های فنجانی و نیم دایره ایی هستند. این مدل یراق بیشتر در کشور های اروپایی استفاده می شود و محبوبیت خاصی در آن کشور ها دارند. استفاده از این یراق بسیار راحت است و به راحتی وصل می شود.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک فنجانی یا نیم دایره

رنگ دستگیره کابینت نئوکلاسیک

رنگ این یراق آلات بسیار مهم می باشد که رد اصل این موضوع یک بحث کاملا سلیقه ایی است اما شما برای انتخاب رنگ باید به کابینت ، کانترتاپ و شیر آلات خود در برخی از مواقع توجه کنید تا انتخاب مناسبی را برای خویش داشته باشید. بیشتر سعی کنید از رنگ هایی که عام پسند هست استفاده نمایید.

جدیدترین دستگیره کابینت نئوکلاسیک

امروزه روز با به روز شدن تکنولوژی در صنعت ساختمان تحولات عظیمی رخ داده است برای مثال شما می تواند از دستگیره های مختلفی مانند : سرامیکی ، شاخه ایی و… استفاده نمایید. بیشترین یراقی که با توجه با به روز شدن بازار استفاده می شود سرامیکی می باشد.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید

در این نوع دکوراسیون با رنگ سفید بیشتر یراق آلات که مورد استفاده قرار می گیرند به رنگ طلایی می باشند. رنگ سفید با طلایی یک ترکیبی فوق العاده برای سبک نئوکلاسیک می باشد که البته باز هم تکرار می کنیم این عمر کاملا سلیقه ایی می باشد و بسته به افراد می تواند متغییر باشد.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک سفید

دستگیره کابینت نئوکلاسیک طوسی

در این رنگ برای یراق آلات از رنگ های روشن استفاده می شود تا درب ها زیبایی خود را بهتر نشان بدهند. انتخاب رنگ کاملا سلیقه ایی است و باید توسط افرادی که در خانواده هستند انتخاب شوند تا راحتی بیشتری را برای اعضای خانواده به ارمقان بیاورد.

دستگیره کابینت نئوکلاسیک طوسی

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *