پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید و مدرن !!! چیزی که خیلی کم شنیده ایم یا اصلا چنین چیزی را نشنیده اییم. کابینت چوبی در 99% اوقات در سبک کلاسیک استفاده می شود و بر روی خود دارای حکاکی و منبت کاری است ، وقتی از این نوع دکوراسیون استفاده می نمایید در یونیت های بالایی از تاج ها و در بونیت های پایینی از پاخور استفاده می نمایید. کابینت چوبی جدید و مدرن تفریبا یک مدل و طراحی جدید می باشد که در سالیان اخیر در حال پیشرفت می باشد ( نه به آن صورتی که مورد توجه یا در ذهن شما می باشد ). در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد کابینت چوبی جدید و مدرن توضیحات لازم را بدهیم.


بیشتر بدانید:کابینت چوبی و تمامی نکات آن

کابینت چوبی مدرن

کابینت چوبی جدید و مدرن چیست ؟

همانطور که در مقدمه گفته شد کمی با کابینت چوبی جدید و مدرن آشنا شده ایید. در واقع همانجور که در بالا توضیح داده اییم باید بفهمید که این محصول وجود ندارد. این اسم در واقع در صنعت دکوراسیون داخلی وجود ندارد و بیشتر موارد کارفرما ها قکر می کنند که اگر تاج ها پاخور ها و منبت کاری ها از روی محصول کم کننده یا بردارند سبک آن را از کلاسیک به مدرن تبدیل کنند.

اگر شما نیز به این فکر هستید باید بگوییم که این کار اصلا بازده خوبی از منظر زیبایی ندارد. به شکل کلی کم کردن ستون ها و حکاکی درب ها برای تنوع وجود دارد و باعث زیبایی در طراحی می شود ولی حذف آن ها یه هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد به این خاطر که حذف حکاکی ها و سر ستون ها زیبایی آن چنانی به آشپزخانه نمی دهد. پس بهتر است بگوییم کابینت چوبی جدید و مدرن وجود خارجی ندارد.


بیشتر بدانید:کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید


بیشتر بدانید:انواع کابینت چوبی (عکس و کاتالوگ)

کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی مدرن و جدید

کابینت چوبی سفید جدید

این محصول یکی از زیبا ترین و خاص ترین دکوراسیون هایی است که شما می توانید در آشپزخانه خود استفاده نمایید. از ویژگی های این کابینت چوبی جدید و مدرن می توانیم به این اشاره کنیم که : فضا را باز تر نشان می دهد ، روشنایی در محیط بیشتر دیده می شود ، می توانید با هر دکوارسیون تطابق دهید و در آشپزخانه های کوچک بهترین انتخاب هستند.


بیشتر بدانید:درب کابینت چوبی

کابینت چوبی سفید جدید

قیمت کابینت چوبی جدید و مدرن

قیمت این یونیت ها بسته به نوع چوب درختی که شما عزیزان انتخاب می کنید متفاوت می باشد برای مثال چوب درخت گردو از مابقی چوب ها ارزش بالاتری دارد و گران قیمت تر است. قیمت این محصول از متری 18.000.000 میلیون تا متری 25.000.000 میلیون متغییر می باشد.

قیمت کابینت چوبی جدید و مدرن


بیشتربدانید:انتخاب رنگ صفحه کابینت برای کابینت‌ آشپزخانه تیره

کابینت چوبی مدرن با ترکیب رنگ سفید


بیشتر بدانید:کابینت چوبی جدید و مدرن

کابینت چوبی جدید تمام چوب

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *