پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) | قیمت، ابعاد و …

صفحه کابینت پی وی سی

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) | قیمت، ابعاد و …

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) | قیمت، ابعاد و …

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) یکی از انواع کانترتاپ هایی است که در ایران طرفدارن زیادی را پیدا کرده است. از دلایلی که صفحه کابینت پی وی سی (PVC) طرفدار پیدا کرده است می توانیم به ظاهر ، ضد آب بودن و دیگر مزایای آن که در ادامه به صورت جامع تری به آن می پردازیم اشاره کنیم. همیشه صفحه کابینت ها از اجزای مهم آشپزخانه به شمار می روند به این دلیل که بیشترین استفاده را از آن ها داریم. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد صفحه کابینت پی وی سی (PVC) توضیحات کامل تری را بدهیم.

معرفی صفحه کابینت پی وی سی (PVC)

این کانترتاپ محبوب در دو نوع تو پر و تو خالی تولید می شود. روکش هایی که برای ساخت آن ها استفاده می کنند HPL نام دارند. ضخامت این محصول در دو سایز 3 و 5 سانتی متر  به بازار عرضه می شود. این محصول یکی از محدود صفحات، ضد آب است. تولید کنندگان زیادی درون کشور آن را تولید می نمایند و تقریبا دارای قیمت خوبی می باشد.

اگر تمایلی به استفاده بیش از اندازه از پس انداز خود ندارید این کانترتاپ انتخاب بسیار مناسبی برای شما می باشد. خصوصا اگر در کنار آن به دنبال یک متریال خوب می گردید.

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) | قیمت، ابعاد و ...


بیشتر بدانید:انواع صفحه کابینت

قیمت صفحه کابینت پی وی سی (PVC)

این متریال به این خاطر که در شرکت های مختلف و با ابعاد مختلف تولید می شود دارای یک قیمت واحد نیست. از طرفی به دلیل نوسانات زیاد در قیمت عوامل تولیدی طی سالیان اخیر نمی توان یک قیمت ثابت را از تولید کننده انتظار داشت. به هر حال به صورت کلی، امروزه این محصول از 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 800 هزار تومان متغییر می باشد.

ابعاد صفحه کابینت پی وی سی (PVC)

همانطور که اشاره کردیم این متریال در ابعاد مختلفی تولید می شود. بیشتر ابعادی که در بازار وجود دارند شامل 244 در 122 سانتی متر و 360 در 60 سانتر متر می شود. بهتر است توجه کنید که ابعاد گفته شده به صورت مقطوع نیستند و ممکن است به وسیله تولید کننده تغییراتی در آن اعمال شود.

صفحه کابینت پی وی سی (PVC) | قیمت، ابعاد و ...


بیشتر بدانید:راهنمای خرید صفحه کابینت

چرا از صفحه کابینت پی وی سی (PVC) استفاده کنیم؟

به صورت کلی باید گفت که با هزینه ایی که می کنید یک متریال خوب را دریافت می کنید. شما می توانید در قسمت مزایا و معایب به خوبی آن را بشناسید و به این سوال جواب بدهید. طرح زیبا ، ضد آب بودن ، تنوع رنگی بالا ، با دکوارسیون های مختلف می تواند جفت شود و… از دلایلی است که می توانید از آن استفاده کنید.

مزایای صفحه کابینت پی وی سی (PVC)
 1. ضد آب بودن
 2. مقاومت خوب در برابر رطوبت
 3. دوام خوبی دارد
 4. قیمت مقرون به صرفه ای دارد
 5. آنتی باکتریال
 6. برش آسان
 7. تنوع رنگی بالا
 8. توسط شرکت های مختلف تولید می شود
 9. نصب بسیار آسان

بیشتر بدانید:مهم ترین ویژگی های صفحه کابینت آشپزخانه چیست؟

معایب صفحه کابینت پی وی سی (PVC)
 1. خش پذیر است
 2. ترمیم پذیر نمی باشد
 3. نسبت به مواد شیمیایی حساس است
 4. طول عمر پایینی دارد
 5. در برابر ضربه بسیار آسیب پذیر می باشد.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *