پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت ممبران کرم صدفی

کابینت ممبران کرم صدفی

کابینت ممبران کرم صدفی

کابینت ممبران کرم صدفی

کابینت ممبران کرم صدفی یکی از مواردی جذاب و زیبا است که می توان برای آشپزخانه خود استفاده نمایید. این مدل جذاب با ویژگی های منحصر به فردی که دارد به طراحان داخلی این امکان را می دهد که فضایی بسیار شیک را بسازند. در این مقاله ما به بررسی جزییاتی که نیاز دارید در مورد کابینت ممبران کرم صدفی می پردازیم. ابتدا به معرفی این مدل و سپس به بررسی این خواهیم پرداخت که این متریال در چه سبکی ، از چه کفپوشی، لوستر یا اکسسوری هایی استفاده می شود تمامی این جزییات گفته شده باعث می شوند که به خوبی کابینت ممبران کرم صدفی را بشناسید. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد این دکوراسیون به شما اطلاعات بدهد.

کابینت ممبران کرم صدفی مناسب چه آشپزخانه ای می باشد ؟

کابینت ممبران کرم صدفی به این خاطر که در سبک های نئوکلاسیک و کلاسیک ساخته می شود جواب های متغیری را دارد. این مدل با سبک نئوکلاسیک در آشپزخانه های نسبتا بزرگ به عنوان شکلی از زیبایی و اصالت مورد استفاده قرار می گیرد و همین مدل با سبک کلاسیک در آشپزخانه بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد تا نشان دهنده از الهام گیری از قدیم و طرح های معاصر باشد. این طرح به خاطر داشتن جزییات بسیار منحصر به فرد و شکل خیره کننده ای که دارد ، فضایی بسیار شیک را می سازد و آشپزخانه ای مناسب را ایجاد می کند.

از طرفی دیگر رنگ گرم کرم باعث ایجاد احساس خوب و آرامش بخش در فضا می شود، یکی از ویژگی هایی که این مدل دارد رنگ ها در این دکوارسیون داخلی به راحتی ترکیب می شوند و  تعادل ایجاد می کند. در هر صورت از استفاده، شما مطمئن باشید که یک تجربه بسیار عالی و خوب را برای خود می سازید.

کابینت ممبران کرم صدفی در چه سبک هایی استفاده می شود ؟

این محصول در دو سبک مختلف کلاسیک و نئوکلاسیک ساخته و در خانه های ما نصب می شوند. این طرح ها در داخل آشپزخانه، بازی جزییات و رنگ خاص را ایفا می کند و فضای بسیار مناسب و منحصر به فرد را برای چشمان بیننده ایجاد می کند.

کابینت ممبران کرم صدفی کلاسیک :

طیف های کرم و صدفی به این خاطر که به جزییات دقیق تر می پردازد و رنگ های آرامش بخش دارد به فضا شکوه می بخشد. همانظور که می دانید جزییات دقیق ، ارتباط با فرهنگ های خارجی (روم باستان) و اشکال هندس از جمله چیز هایی است که سبک کلاسیک به آشپزخانه می دهد، نکات گفته شده باعث احساس خوب در کارفرما ها می شود.

کابینت ممبران کرم صدفی نئوکلاسیک :

این نوع دکوراسیون با استفاده از اجزا مدرن و الهام گرفته از دوران کلاسیک، ترکیبی از کاربردی بودن و زیبا بودن را ایجاد می کند. این محصول با داشتن سطحی صاف و تخت و همچنین داشتن جزییات تزییئی بسیار کم زیبایی را به خانه شما می آورد. شما با ترکیب سبک های گفته شده می توانید به محیط مورد نظر خود شخصیتی چشم نواز بدهید.

با مواردی که در بالا ذکر شد این طرح به دو شکل کلاسیک و نئوکلاسیک ساخته می شوند که هر کدام دارای زیبایی و جذابیت خود هستند، آن ها با داشتن اصالت و ترکیب گذشته و حال، دکوارسیون آشپزخانه شما را تحت تاثیر قرار می دهند. اگر قسمت بالایی را خوانده باشید به سادگی تمامی توضیحات ما را درک می نمایید.

چه صفحه کابینتی برای کابینت ممبران کرم صدفی مناسب است ؟

خوشبختانه برای کابینت ممبران کرم صدفی صفحات مختلفی می توان استفاده نمود و هیچ محدودیتی در آن نیست ولی برای ترکیب بهتر پیشنهاد می شود از : سرامیک ، کوارتز ، سنگ طبیعی و کورین استفاده نمایید. این صفحات باعث می شوند فضای زیبا تری را برای خود داشته باشید و از آن لذت ببرید در ادامه به توضیح هر کدام از سنگ هایی که ذکر کرده ایم می پردازیم :

کوارتز :

کوارتز یکی از سنگ های مصنوعی می باشد که شباهت های زیادی با سنگ طبیعی دارد ( هم از لحاظ مقاومت و هم از لحاظ زیبایی ) که به شما ترکیب زیبایی و داشتن طول عمر بالا را به شما ارائه می دهد. از ویژگی های بسیار خوب این کانتر باید به : مقاومت بالا در برابر ضربه، مقاومت خوب در برابر آب و رطوبت و تنوع رنگی بالا اشاره کنیم.

کورین :

کورین یکی دیگر از سنگ های مصنوعی است که در ایران طرفدار های بسیار زیادی دارد. داشتن تنوع رنگی و انعطاف پذیری بالا از ویژگی های این کانترتاپ می باشد. ( یکی از مهم ترین دلیل معروفیت این صفحات این است که نچاران با دستگاه هایی که چوب را برش می دهند کورین را نیز می توانند برش دهند.)

سرامیک :

سرامیک با داشتن تنوع در طرح و رنگ گزینه بسیار خوبی است برای محیط های نستبا بزرگ و کوچک. با ترکیب کابینت ممبران کرم صدفی و کانتر سرامیک می توانید علاوه بر ساخت یک فضای بسیار شیک و با شکوه یک متریالی بسیار مقاوم در برابر رطوبت و حرارت داشته باشید.

سنگ طبیعی :

سنگ طبیعی به این خاطر که یک متریال طبیعی است و حس طبیعت را به محیط می دهد همیشه یکی از گزینه های مورد توجه در گذشته و در حال می باشد. سنگ طبیعی نوع های متفاوتی با اسم های : گرانیت ، مرمر و کوارتزبت دارد که هر کدام دارای ویژگی  و زیبایی منحصر به خود می باشد.

شما بسته به سلیقه خود می توانید از کانتر هایی که در بالا ذکر شد استفاده نمایید و همه چی بسته به نظری که دارید می باشد، تنها جیزی که توصیه می کنیم که انجام دهید این است که از آن ها در رنگ های سفید ، مشکی یا طیف های تیره استفاده نمایید تا جلوه بهتری را برای فضا داشته باشد.

کفپوش برای کابینت ممبران کرم صدفی

در قسمت کفپوش شما می توانید از دو گزینه بهره ببرید: سرامیک های رنگ روشن مانند سفید و پارکت های چوبی یا طرح چوب ، اگر شما می خواهید دارای یک دکوراسیون زیبا باشید بهتر است از بین دو گزینه ای که گفته شد انتخاب نمایید(اگر گزینه بهتری در ذهن خود دارید می توانید از آن استفاده نمایید). در ادامه در مورد دو مورد گفته شده کمی توضیح خواهیم داد :

سرامیک :

این متریال با رنگ روشن برای کفپوش به ما احساس تمیزی و پاکیزگی می دهد. این گزینه نسبت به دیگر گزینه طرفدار بیشتری دارد به این خاطر که ترکیبش نتیجه بهتری را دارد و چشم نواز تر است. یکی از دلایل خوب ترکیب شدنشان همین رنگ سفیدی است که در آن وجود دارد.

پارکت :

پارکت های طرح چوب یا چوبی به محیط گرما و تازگی می بخشد. یکی از دلایل ترکیب خوب آن ها همین گرما بخشید به محیط است، از دیگر دلایل می توانیم به تضادی که بین آن ها به وجود می آید اشاره کنیم. پارکت در گذشته محبوبیت بیشتری را داشته ولی به مرور زمان محبوبیت را از دست داده است.

انتخاب از بین این دو متریال امروزه کار ساده ای شده است به این خاطر که توجه مردم به کفپوش های سرامیکی بیشتر شده ولی شما می توانید با انتخابی متفاوت آشپزخانه منحصر به فردی را برای خود بسازید.

کاشی بین کابینتی مناسب برای کابینت ممبران کرم صدفی

برای کاشی بین کابینتی بیشتر از مدل های رنگ روشن و طرح های هندسی استفاده می شود تا تنوع درون فضا به وجود بیاید و از یک نواختی خارج شود. با استفاده از چنین متریالی می توانید تفاوتی در بین آشپرخانه خود و دیگر آشپزخانه ها ایجاد نمایید تا زیبایی بیشتری به چشم بینندگان بخورد. شما می توایند با سلیقه ای که از خود دارید از شکل ها و متریال های دیگری نیز استفاده نمایید ولی پیشنهاد می کنیم قبل اینکار حتما با یک طراح دکوراسیون در مورد این موضوع صحبت نمایید(گروه مشاوران پنجدری می توانند در این مورد به خوبی به شما کمک کنند).

لوستر مناسب کابینت ممبران کرم صدفی

برخی از افراد علاقه زیادی به لوستر دارند و از نظرشان اهمیت ویژه ای نیز در دکوارسیون آشپزخانه دارد. لوستر ها خودشتان تنوع بسیار بالایی دارند و به خوبی در همه سبک ها جای می گیرند. نورپردازی که لوستر انجام می دهد نقش مهمی را ایفا می کند. لوستر برای آشپزخانه هایی مناسب است که از نور کافی برخوردار نیستند به این خاطر که منبع نور بسیار مناسبی می باشد. برای انتخاب لوستر حتما به طراحی و نکات دیگر توجه داشته باشید تا به خوبی فضای مشخص شده را زیبا تر نمایید.

فرش مناسب کابینت ممبران کرم صدفی

در هنگام انتخاب فرش باید به دو نکته توجه لازم را داشته باشید : 1. رنگ فرش 2. طرح فرش . این دو مورد از اهمیت بالایی در هنگام انتخاب برخوردار هستند. در نهایت، انتخاب فرش مناسب نیازمند هماهنگی و توجه به جزئیات دکوراسیون است. از طریق ترکیب درست رنگ ‌ها، الگو ها و جنس‌ ها، می‌توانید یک محیط زیبا و هماهنگی در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

اکسسوری برای کابینت ممبران کرم صدفی

استفاده از اکسسوری‌های مناسب می تواند کاربرد های بهتری را به این دکور بدهد. اکسسوری‌ها به عنوان جزء مهمی هستند که علاوه بر زیبایی می توانند کاربرد های بسیار زیادی نیز داشته باشند. در ادامه، تعدادی از اکسسوری ها را لیست کرده ایم تا آن ها را توضیح بدهیم :

  1. دستگیره‌ها : انتخاب دستگیره مناسب با جزئیات طراحی می‌تواند تغییر قابل توجهی به ظاهر آن ها بدهد. انتخاب دستگیره ها حتما باید تعادل رنگی را برقرار نماید.
  2. سوپر مارکت : داشتن قفسه های سوپر مارکتی همیشه یک ویژگی بسیار خوب و خاص بوده است که اجازه می دهد وسایل آشپزی خود را به خوبی در کشو ها قرار دهید.
  3. تزئینات دیگر: استفاده از سینک مناسب، لولا های با کیفیت و . . . از جمله لوازم مهم دیگر این قسمت می باشد.

همه این اکسسوری های ذکر شده نه تنها زیبایی را به محیط می دهند بلکه می توانند کاربرد بسیار خوبی هم داشته باشند. مهم ترین نکته در هنگام انتخاب این است که از هماهنگی رنگی خارج نشوید.

ویژگی های کابینت ممبران کرم صدفی

برای همه محیط ها نسبتا مناسب است

به این خاطر که دارای رنگ روشن است به سادگی هم در آشپزخانه های کوچک و هم بزرگ می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. ولی توصیه می شود برای اینکار از سبک نئوکلاسیک در محیط های کوچک و از سبک کلاسیک آن در محیط های بزرگ استفاده نمایید تا بهترین نتیجه را برای منزل خود به دست بیاورید.

تمیز کاری راحتی دارد

شما با داشتن یک دستمال پارچه ایی و مقداری آب می توانید کل آشپزخانه خود را تمیز کنید و نیازی به شوینده خاصی ندارید فقط باید حواستان باشد که اشیای نوک تیز به آن ها نزنید.

در سبک های مختلفی استفاده می شود

همانطور که گفته شد کابینت ممبران کرم صدفی در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک ساخته می شود که این یک ویژگی بسیار خوب است برای کسانی که به دنبال چنین دکوارسونی برای آشپزخانه خود هستند.

قیمت کابینت ممبران کرم صدفی

استانحداقل قیمتحداکثر قیمت
تهران7.000.000 تومان9.000.000 تومان
البرز—-—-
قم—-—-
قزوین—-—-
اصفهان—-—-
تبریز—-—-

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *