پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

انواع کابینت وکیوم (انواع مدل و طراحی)

انواع کابینت وکیوم

انواع کابینت وکیوم (انواع مدل و طراحی)

انواع کابینت وکیوم (انواع مدل و طراحی)

انواع کابینت وکیوم از نظر سبک و مدل چگونه تقسیم بندی می شوند؟ سوالی که ما در این مقاله می خواهیم به آن پاسخ بدهیم. نئوکلاسیک ، مدرن ، کلاسیک از سبک هایی هستند که برای انواع کابینت وکیوم استفاده می شود. مدل های مختلفی از کابینت وکیوم وجود دارد که در قسمت های پایینی به آن می پردازیم. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد انواع کابینت وکیوم به شما عزیزان اطلاعات مورد نظر را به اشتراک بگذاریم.

انواع سبک کابینت وکیوم

در مقدمه کمی توضیح به شما دادیم که این متریال با سبک های مختلفی به مردم ارائه می شود که این ها عبارتند از : کلاسیک ، مدرن و نئوکلاسیک. بیشترین استفاده از این متریال در سبک کلاسیک است به این خاطر که به راحتی می توان به آن طرح داد. در ادامه انواع کابینت وکیوم را در سبک های مختلف به صورت جزئی تری به شما توضیح می دهیم.

کلاسیک

این سبک هیچ موقع از مد نیوتفاده و همیشه یکی از گزینه های انتخاب خانواده ایرانی بوده است. وقتی از این نوع کابینت با این مدل طراحی ساخته می شود دارای جزییات فراوان و پیچیدگی های زیادی می باشد. یکی از انواع کابینت وکیومی که می توان ساخت و اجرا نمود که برای خود داشته باشید در این سبک می باشد.

کابینت وکیوم سبک کلاسیک

نئوکلاسیک

این کابینت ها عناصر طراحی کلاسیک را با عملکرد مدرن ترکیب می کنند. از انواع کابینت وکیوم می باشد که با خطوط تمیز، نسبت های متعادل و جزئیات ظریف، ترکیبی هماهنگ از سنت و مدرنیته را ارائه می دهند. شما با استفاده از صفحه کابینت های طبیعی می توانید یکی از بهترین دکوارسیون های موجود در بازار را برای خود داشته باشید و از لذت کافی را ببرید و لوکس بودن را حس کنید.

کابینت وکیوم سبک نئوکلاسیک

مدرن

کسانی که دنبال یک سبک مدرن و به روز هستند مدرن پیشنهاد می شود. یکی از سبک های انواع کابینت وکیوم که یک محیط زیبا را می سازد مدرن می باشد. این کابینت ها از هنجارهای مرسوم فاصله می گیرند و اشکال ها کاملا به دور است. از بهترین ویژگی های این سبک می توان به ترکیب رنگ های مختلف اشاره کرد که بسیار برای کسانی که می خواهند آن را سفارش دهند مزیت مناسبی است.

کابینت وکیوم سبک مدرن

انواع مدل کابینت وکیوم

مدل های مختلفی برای این متریال وجود دارد که شما را شگفت زده می کند برای مثال می توانیم به مدل سفید طلایی یا قهوه ای ساده آن اشاره کنیم که منحصر به فرد می باشند. در ادامه به چند مدل پرطرفدار از انواع کابینت وکیوم نام برده اییم همراه ما باشید.

سفید

کابینت آشپزخانه وکیوم سفید مظهر  تمیزی و سادگی است. آنها یک محیط باز  ایجاد می کنند و فضای آشپزخانه را گسترده تر می کنند. سفید به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از سبک های طراحی داخلی، از معاصر گرفته تا مدرن ترکیب می شوند. علاوه بر این، روکش وکبوم سفید امکان انتخاب ‌های متنوع و انعطاف ‌پذیر دکور را فراهم می‌کنند.

کابینت وکیوم رنگ سفید

سفید طلایی

برای کسانی که به دنبال دکوراسیون  مجلل هستند، از انواع مدل کابینت وکیوم سفید طلایی جذابیتی مجلل و سلطنتی را ارائه می ‌دهند که آن را انتخاب بسیار خوبی می کند. این کابینت ها ظرافت سفید را با تزئینات طلایی ترکیب می کنند. عناصر طلایی به آشپزخانه گرما و حس عظمت می بخشد و فضایی را ایجاد می کند که اعتبار را به نمایش می گذارد.

قهوه ای

قهوه ای وکیوم آشپزخانه فضایی گرم و دلپذیر را به آشپزی می بخشد. این کابینت ها مکمل انواع سبک های آشپزخانه از جمله طرح های روستیک، سنتی و انتقالی هستند. این رنگ برای آشپزخانه هایی که مساحت بالایی دارند انتخاب خوبی هستند به این خاطر که آن را پر تر نشان می دهد. از مدل های محدود انواع کابینت وکیوم می باشد که منحصر به فرد و چشم نواز می باشد.

کابینت وکیوم رنگ قهوه ای

صدفی

طراحی با رنگ صدفی  حس منحصر به فرد و چشم نوازی را ارائه می دهد. این کابینت ها با الهام از زیبایی صدف های دریایی دارای خطوط منحنی، سطوح صاف و رنگ های ملایم هستند. روکشش آرامش را به آشپزخانه می بخشد و محیطی آرام را برای پخت و پز ایجاد می کند. این مدل عالی ، برای کسانی است که به دنبال طراحی آشپزخانه ای هستند که از رنگ سفید بیزار می باشند.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *