پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

طراحی و اجرا کمد دیواری در تهران

طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران یکی از خدمات هایی است که بسیار پرطرفدار می باشد. طراحی و ساخت کمد دیواری جز کار هایی است که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است به این دلیل که فضای بسیار خوبی را به استفاده کننده خود ارائه می دهد. کمد دیواری امروزه به ایت دلیل که خانه ها در حال کوچکتر شدن هستند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند مخصوصا در پایتخت کشورمان تهران.

در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران، قیمت آن و عوامل تاثیر گذار ، انواع آن از لحاظ جنس و شکل به شما عزیزان اطلاعات مورد نیاز را بدهیم.

قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

مشخص نمودن یک قیمت برای طراحی و ساخت به سادگی که شما فکر می کنید نیست و بسته به نوع سبک ، مدل و جنسی که  می تواند داشته باشد قیمت مختلفی را پیدا می کند.اولین و مهم ترین چیز برای طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران بودجه ای است که شما دارید با این نکته شما می توانید متریال مورد نظر یا پیشنهاد شده به خودتان را انتخاب یا آن را بپذیرید.

در ادامه قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران را از کمترین به بیشترین به شما ارائه داده ایم و همچنین  به چندین سوال در مورد قیمت کمد دیواری پرداخته ایم تا به راحتی بتوانید یک انتخاب خوب و هوشمندانه داشته باشید.

ملامینه 4.200.000 تا 5.000.000 تومان

هایگلاس 4.700.000 تا 5.500.000 تومان

پلی گلاس 5.300.000 تا 6.500.000 تومان

ممبران نئوکلاسیک 5.600.000 تا 8.000.000 تومان

ممبران کلاسیک 7.500.000 تا 9.000.000 تومان

پولیشی کلاسیک 8.000.000 تا 10.000.000 تومان

پولیشی نئو کلاسیک 7.500.000 تا 9.500.000 تومان

روکش چوب 12.000.000 تا 14.000.000 تومان

چوبی 25.000.000 تا 45.000.000 تومان

قیمت های بالا متری می باشد.

عوامل موثر بر قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران

عوامل مختلفی بر روی قیمت طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران موثر است از جنس گرفته تا متراژ مورد نظر و… تاثیر مستقیم بر روی قیمت می گذارند. در ادامه هر کدام از عوامل را به صورت جداگانه توضیح می دهیم :

 1. ابعاد

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید ابعاد کمد است. هر آنچه این ابعاد بزرگتر و بیشتر باشد قیمت اجرا و ساخت بالا تر می رود به این خاطر که به متریال بیشتری نیاز دارید.

 1. متریال

متریالی که استفاده می کنید بعد از ابعاد بسیار مهم است، به طور مثال اگر از چوب استفاده کنید همانطور که در بالا به شما عزیزان قیمت داده ایم قیمت طراحی و ساخت بسیار بالا می رود. پس بهتر است بعد از ابعاد یک متریالی انتخاب کنید که در درجه اول برای شما مقرون به صرفه باشد و در درجه دوم مناسب به دکوارسیون منزل شما باشد.

 1. مدل انتخابی

خب همانطور که می دانید چهار مدل کمد دیواری در بازار وجود دارد که عبارتند از : ریلی ، لولایی ، بدون درب و ترکیبی که هر کدام دارای اکسسوری های خاص خود هستند. اکسسوری ها در واقع نقش مهمی در شکل دهی و کارایی هر شکل از دکوارسیون را دارا هستند و بسته به مدل انتخابی شما قیمت های مختلفی دارند.

اگر بخواهیم به صورت کلی تری این موضوع را به شما بگویم تا راحت تر آن را بفهمید باید بگوییم که مواردی که در زیر اعلام می کنیم باعث افزایش قیمت در طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران می شود :

 1. استفاده از اشیای تزییناتی و مجلل
 2. استفاده از چراغ و نورپردازی های مختلف
 3. استفاده از دستگیره های توکار
 4. استفاده از اکسسوری های گران قیمت
 5. استفاده از متریال های مانند چوب یا گران قیمت
 6. استفاده از درب ریلی
 7. عمق زیاد کابینت

این هفت مورد گفته شده باعث افزایش قیمت می شوند.

چگونه می توان یک کمد دیواری ارزان قیمت و ساده داشت؟

جواب این سوال بسیار ساده است، اگر شما قسمت های بالایی را خوانده باشید می توانید بسته به بودجه خود قیمت را بسیار کاهش دهید. مثلا می توانید از اکسسوری های پایین قیمت و همچنین از متریال های معمولی تری استفاده نمایید مثل نئوپان. در کنار همه این ها می توانید از یک اجرا کننده منصف هم استفاده نمایید که امروز با وضعیت اقتصادی کنونی کشور ما این عمر یک چیز انجام نشدنی است. یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید این است که ابعاد کمد دیواری خود را کمتر نمایید البته با رعایت قوانین تا زیبایی و جلوه خود را از دست ندهد. به صورت خلاصه شده می توان گفت که :

 1. از متریال های ارزان قیمت استفاده کنید.
 2. اکسسوری های معمولی نیز بهترین انتخاب هستند.
 3. از تزیینات و اشیای تجملی دوری کنید.
 4. به صورت ساده و با درب از آن استفاده نمایید.

طراحی و ساخت کمد دیواری در تهران شامل چه خدماتی می شود؟

این سول نیز جوابی بسیار ساده دارد اگر شما عزیزان با یک شرکت مناسب قرار داد ببندید اولین مرحله این است که به شما کمک می کنند در طراحی آن چیزی که مورد نیاز شما و در عین حال مورد پسند شما است به شما ارائه می دهند در دومین مرحله به شما عزیزان کمک می کنند تا متریال مورد نظرتان را با شرایطی که خودتان تعیین می کنید بهتان معرفی کنند. بعد از انتخاب و تمام شدن تمامی مراحل گفته شده شرکت مورد انتخاب شما باید کمد دیواری را در اسرع وقت که توافق شده است تحویل شما بدهند.

انواع کمد دیواری

طراحی و ساخت کمد دیواری از سه منظر جدا می شود یکی جنس، دیگری سبک و مدل که در ادامه به تمامی آن ها می پردازیم.

از لحاظ جنس

 1. ممبران

ممبران به صورت کلی در صنعت دکوارسیون منزل بسیار پرطرفدار می باشد. از این متریال در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شود. ممبران جز گران ترین نوع ورق ها بعد از چوب است که برای ساخت کمد دیواری استفاده می شود. زیبایی که این متریال به اتاق شما می دهد منحصر به فرد است.

 1. های گلاس

های گلاس در سبک مدرن استفاده می شود. این متریال روکشی براق دارد و در اتاق های متراژ پایین استفاده می شود تا نوری که دریافت می کند را منعکس کند. های گلاس از مقرون به صرفه ترین ورق هایی است که می توان استفاده نمود و به شدت برای کسانی که بودجه پاینی دارند توصیه می شود.

 1. ملامینه

ملامینه ارزان ترین متریالی است که شما می توانید در کمد دیواری استفاده کنید. از مزیت های این ورق ها می توانیم بگوییم که : تنوع رنگی بالایی دارند و طرح های مختلفی را به شما ارائه می دهند. ولی یکی از بزرگ ترین مشکلات آن این است که به مرور زمان حالت اولیه خود را از دست می دهد.

 1. پلی گلاس

پلی گلاس شباهت های بسیار زیادی را با های گلاس دارد اگر دنبال یک ورقی هستید که مزایای بیشتری را داشته باشد نسبت به های گلاس این متریال گزینه بهتری است ولی باید این را بدانید که به همین دلیل قیمت بالاتری هم دارد. تنوع رنگی بسیار زیاد و طول عمر بالای آن از مزیت های آن به شما می روند.

 1. چوبی

چوب یک ماده طبیعی است که طرفدارن بسیار زیادی را دارد. اگر بودجه بالایی دارید و جز کسانی هستید که توانایی مراقبت از چوب را دارید بهترین گزینه برای شما می باشد. زیبایی که چوب به شما ارائه می دهد هیچ متریال دیگری تواناییش را ندارد.

 1. پولیشی

پولیشی همانطور که از اسمش پیداس از رنگ برای روکش استفاده می کند و این یک مزیت بسیار خوب برای آن است به این خاطر که هر جه رنگ در دنیا وجود دارد این متریال می تواند داشته باشد. این متریال طول عمر بالایی نیز دارد ولی یک مشکل دارد آن هم این است که اگر رنگ به درستی بر روی ام دی اف پولیش نشود در آینده دچار مشکل رنگ پریدگی می شود.

از لحاظ سبک

 1. مدرن

مدرن یک سبک بسیار پرطرفدار تر از بقیه سبک ها می باشد به این خاطر که : 1.سادگی بسیار زیبایی دارد 2. در متراژ های کوچک استفاده می شود 3. کاربردی ترین سبک موجود است. در این سبک می توان از متریال های : ملامینه، های گلاس، پلی گلاس و… استفاده نمود.

 1. کلاسیک

این سبک برای کسانی گزینه ی خوبی است که بودجه بالایی دارند به این خاطر که دارای تجمل و تزیینات بسیار زیاد است. زیبایی که این مدل در اتاق های بزرگ ایجاد می کند تکرار نشدنی است و یک دکوارسیون جذاب به شما می دهد. در کلاسیک از متریال های : ممبران ، چوب و روکش چوب استفاده می شود.

 1. نئوکلاسیک

نئوکلاسیک از آن جایی ترکیب میان دو سبک قبلی است می تواند از همه متریال ها به جز های گلاس استفاده کند و همچنین در همه متراژ ها استفاده شود.

از لحاظ مدل

 1. ریلی

یکی از مدل هایی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، درب های ریلی هستند که برای اتاق هایی استفاده می شوند که متراژ کمی دارند استفاده می شوند. ریلی در دکوارسیون هایی استفاده می شود که از سبک مدرن پیروری می کنند پس بهتر است از متریال هایی مانند : های گلاس، میلامینه و پلی گلاس استفاده شود تا بهترین نتیجه را به شما عزیزان بدهد.

 1. لولایی

لولایی از مدل های بسیار قدیمی که استفاده می شود. در این شکل از سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شود و بیشتر هم در اتاق هایی که متراژ بالایی دارند بهره وری می شوند. امروزه بسیار کم از مدل لولایی استفاده می شود دلیل بسیار ساده ای هم دارد دلیلش این است که اتاق ها از گذشته تا کنون متراژ کمتری را دارند.

 1. بدون درب

یکی از دیگر مدل هایی که بسیار امروزه استفاده می شود مدل بدون درب است این طرح نیز در سبک مدرن استفاده می شود. درون این نوع طرح از کشو هایی بسیار ساده استفاده می شود تا وسایل مورد نیاز خود را درون کشو ها بگذارید.

 1. ترکیبی

ترکیبی از مدل هایی است که کم شناخته شده است ولی می توان گفت از زیبا ترین طرح ها را دارد می توان در همه سبک ها از این استفاده نمود و از آن بهره برد.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *