پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

کابینت سفید مشکی، ترکیبی شگفت انگیز

کابینت سفید مشکی

کابینت سفید مشکی، ترکیبی شگفت انگیز

کابینت سفید مشکی، ترکیبی شگفت انگیز

کابینت سفید مشکی در کنار سادگی و ترکیب رنگ خنثی ای که دارد بسیار خاص است. انواع کابینت سفید مشکی نظیر، ام دی اف و هایگلاس سفید و سیاه وجود دارند که بسیار زیبا هستند. از این نوع یونیت می توان در خانه های کوچک و بزرگ استفاده کرد. البته توجه داشته باشید که در آشپزخانه های کوچک کمتر از رنگ مشکی استفاده کنید چون رنگ مشکی فضا را کوچک تر از آن چه هست نشان می دهد. یونیت های سفید و سیاه از انواع مدل کابینت آشپزخانه مدرن هستند که فضایی متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه مدرن خانه شما چه کوچک باشد چه بزرگ ایجاد خواهند کرد. در این مقاله با پنجدری همراه باشید تا شما را با آن ها بیشتر آشنا کنیم.

بهترین راه طراحی آشپزخانه با کابینت سفید مشکی

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه رنگ ها همواره از مهم ترین فاکتور ها بوده اند. بنابراین انتخاب یک رنگ یا ترکیبی از دو رنگ جذاب که با سبک دکوراسیون خانه شما سازگاری داشته باشند بسیار مهم است. ترکیب رنگی که یونیت سفید و سیاه دارد خنثی است. این باعث می شود که شما بتوانید از رنگ های زیبایی در کنار این ترکیب رنگی استفاده کنید که در ادامه بیشتر در رابطه با آن صحبت می کنیم. به هنگام استفاده از یونیت های سفید و سیاه بهتر است به نسبت برابر از رنگ سفید و مشکی استفاده کنید تا فضای آشپزخانه بیش از اندازه بزرگ و یا کوچک به نظر نرسد. چون رنگ مشکی می تواند فضا را کوچک تر و رنگ سفید می تواند بزرگ تر از آنچه هست نشان دهند. البته برای مثال اگر شما آشپزخانه کوچکی دارید از بین بردن این توازن رنگی اشکالی ندارد و می توانید از رنگ سفید بیشتری استفاده کنید تا فضای آشپزخانه خود را بزرگتر نشان دهید. در نظر داشته باشید که یک یونیت سفید سیاه حال و هوای مدرن و ساده ای به خانه شما می دهد بنابراین اگر از عاشقان سبک مدرن و مینیمالیستی هستید استفاده از کانتر سفید و تیره را به شما پیشنهاد می کنیم.

کابینت سفید مشکی ام دی اف و هایگلاس

ترکیب رنگی سفید و سیاه در کابینت سفید مشکی در میان بعضی از افراد از محبوبیت زیادی برخوردار است و از این رو ترجیح آن ها بر استفاده از یونیت سفید و تیره های گلاس یا ام دی اف است. این ترکیب رنگی می تواند با ایجاد یک فضای مدرن و ساده در منزل شما زیبایی بی نظیری به آن ببخشد به حدی که خودتان هم انتظارش را نخواهید داشت.

کابینت سفید مشکی ام دی اف و هایگلاس

کابینت سفید مشکی براق

وقتی سخن از کابینت براق به میان می آید اولین انتخاب ما یونیت های گلاس خواهد بود. این نوع یونیت به دلیل براقیت و درخشندگی که دارند مناسب ترکیب رنگی سفید و مشکی هستند. استفاده از کانتر سفید و سیاه های گلاس می تواند در کنار وجود تضاد این ترکیب رنگی و براقیتی که دارند تمام نیاز های شما را برآورده می کنند.

نورپردازی در کابینت سفید مشکی

یونیت سفید مشکی، برای اینکه بیشتر از آن چه که هست چشمگیر باشد نیازمند یک نورپردازی مناسب است. دلیل آن هم حضور رنگ مشکی در این ترکیب رنگی است. رنگ مشکی با یک نورپردازی خوب و اصولی خود را بسیار زیباتر از آن چه که می پندارید نشان می دهد. پیشنهاد ما استفاده از نورهای پنهان و نور پردازی از بخش بالای یونیت است که تابش آن ها به صورت زاویه دار باشد. این مدل نورپردازی باعث زیبایی دوچندان فضا شده و در عین حال کاربردی تر هستند از آن جا که فضای کار روی کانتر و کانترتاپ آشپزخانه را پر نور و روشن می کنند. بنابراین اگر قصد انتخاب این نوع کانتر را دارید حتما از یک کارشناس در مورد اصول درست نورپردازی آن ها مشورت بگیرید.

کابینت سفید مشکی  و طراحی دکوراسیون مدرن

استفاده جدا گانه از هر دو رنگ سفید و مشکی در کانتر ها از زمان های گذشته در آشپزخانه ها رواج داشته است. ترکیب این دو رنگ بسیار مدرن است و حس حال امروزی جذابی به فضا می دهند. کانتر سفید مشکی بیشتر در انواع مدل های مدرن کاربرد دارد برای مثال چون برای زیباتر جلوه دادن رنگ مشکی، نورپردازی و براقیت لازم است استفاده از کانتر سفید و سیاه هاگلاس یا ام دی اف براق انتخاب های اولیه ما هستند.

کابینت سفید مشکی

بنابراین اگر این نوع را برای خود انتخاب کرده اید بهتر است سایر وسایل را نیز به سبک امروزی و مدرن خریداری کنید تا سازگاری خوبی با کانتر سفید و سیاه شما داشته باشند. از طرفی در کابیمن کلاسیک به ندرت ترکیب رنگی سفید و مشکی مشاهده شده که طبیعی است. چون رنگ های مرسوم استفاده شده در این نوع یونیت ها عموما اصیل و سنگین هستند و از دیرباز استفاده شده اند.

بهترین رنگی که می توان در کنار کابینت سفید مشکی استفاده کرد چیست؟

همانطورکه اشاره کرده بودیم ترکیب رنگی سفید و مشکی خنثی است. بنابراین می توان از سایر رنگ ها نیز در کنار آن ها استفاده کرد. بهترین و مرسوم ترین رنگی که می توان در کنار این ترکیب رنگی استفاده کرد رنگ قرمز است. رنگ قرمز گرم و شاد است و فضایی پر انرژی و جذاب به فضای شما می دهد. بنابراین اگر انتخاب شما این نوع است پیشنهاد ما استفاده از رنگ قرمز برای وسایل و لوازم تزئینی آشپزخانه تان است.

کابینت سفید مشکی بدون دستگیره

یونیت سفید مشکی از آن جا که حس مدرن و ساده ای به فضای خانه می دهد استفاده از نوع بدون دستگیره آن انتخاب هوشمندانه ای برای علاقه مندان به سبک مدرن و مینیمالیتی است. فقظ پیشنهاد ما به شما پرهیز از استفاده از کانتر های براق مانند هایگلاس برای کانتر سفید سیاه بدون دستگیره مدنظرتان است. چون این نوع اثر انگشت و لک را با وضوح بالایی نمایش می دهند.

کابینت سفید مشکی بدون دستگیره

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *