پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت ممبران سفید طوسی (ترکیبی جدید + عکس)

کابینت ممبران سفید طوسی (ترکیبی جدید + عکس)

کابینت ممبران سفید طوسی (ترکیبی جدید + عکس)

کابینت ممبران سفید طوسی (ترکیبی جدید + عکس)

کابینت ممبران سفید طوسی یکی از جذاب ترین ترکیب های امروزی می باشد که در سالیان اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است. ممبران یکی از متریال هایی است که جای چوب را با داشتن یک سری مزایای خوب گرفته است. کابینت ممبران سفید طوسی بیشتر در آشپزخانه های بزرگ استفاده می شود به این خاطر که در سبک های نئوکلاسیک و کلاسیک تولید می شود. در این دکوارسیون بیشتر از کانترتاپ های سنگ مصنوعی که دارای رنگ روشن است استفاده می شود. در ادامه همراه پنجدری باشید تا در مورد کابینت ممبران سفید طوسی اطلاعات مورد نیاز شما را بدهیم.

توضیحات کابینت ممبران سفید طوسی

برای اینکه این دکوراسیون را به خوبی بشناسید به صورت کلی یک سری توضیحات در مورد ممبران نیز به شما عزیزان می دهیم. این کابینت از ام دی اف به عنوان مغزی استفاده می کند و از لایه رویی به اسم پی وی سی بهره می برد که دارای مزیت ضد آب بودن می باشد. برای چسباند این دو به یک دیگر در اولین مرحله بر روی ام دی اف حکاکی هایی با استفاده از دستگاهی با اسم سی ان سی انجام می شود و با چسب مخصوصی روکش را بر روی مغزی متصل می کنند.

رنگ هاییی که در این مدل وجود دارد یکی از محبوب ترین ها در سلیقه های ایرانی پسند می باشد. شما با استفاده از این طرح در سبک نئوکلاسیک می توانید یک منظره بسیار خیره کننده در خانه خود بسازید.

توضیحات کابینت ممبران سفید طوسی

نورپردازی کابینت ممبران سفید طوسی

خب همانطور که می دانید کابینت ممبران سفید طوسی از دو رنگ تشکیل شده است. سفید جز رنگ هایی است که دارای نورپردازی فوق العاده می باشد و نور را به خوبی منعکس می کند اما متاسفانه طوسی جز این رنگ ها نمی باشد ولی ترکیب این دو رنگ با یکدیگر یک تعادل بسیار زیبا و دل چسب در دکوارسیون آشپزخانه می سازد.

شما برای اینکه نورپردازی بهتری را داشته باشید می توانید از لامپ های سقفی استفاده کنید و یا جوری کابینت ها را طراحی کنید که نور از طریق پنجره به خوبی به روی آن ها بتابد.

نورپردازی کابینت ممبران سفید طوسی

کابینت ممبران سفید طوسی برای چه آشپزخانه هایی مناسب است؟

منطور از چه آشپزخانه هایی در اینجا آشپزخانه های کوچک و بزرگ می باشد. کابینت ممبران سفید طوسی همانطور که می دانید و در بالا گفته شد در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده می شود که نشان دهنده این است که بیشتر در آشپزخانه های بزرگ استفاده می شود تا محیط را به خوبی پر نماید.

ولی به این معنا نمی باشد که نمی توان در آشپزخانه های کوچک استفاده نمود. به این دلیل پیشنهاد نمی شود که محیط را بسیار کوچک تر از آن چه هست نشان می دهد. پس در این شرایط سعی کنید دنبال گزینه های دیگری برای خود پیدا کنید.

کابینت ممبران سفید طوسی برای چه آشپزخانه هایی مناسب است؟

از چه صفحه کابینتی برای کابینت سفید طوسی استفاده کنیم؟

از کانترتاپ های مختلفی برای این دکوارسیون استفاده کنیم که عبارتند از : کورین ، کوارتز ، سنگ طبیعی ، سرامیکی و… . شما می توانید از همه این متریال ها استفاده کنید ولی پیشنهاد ما به شما کوارتز و سنگ طبیعی است که در رنگ های روشن می باشند. متریال های پیشنهاد شده به شما امروزه از بهترین ها از همه نظر هستند و برای کابینت ممبران سفید طوسی بهترین انتخاب هستند. شما با انتخاب این محصولات می توانید یک دکوراسیون بسیار زیبا برای خود بسازید.

از چه صفحه کابینتی برای کابینت سفید طوسی استفاده کنیم؟

قیمت کابینت ممبران سفید طوسی

قیمت کابینت ممبران سفید طوسی بسته به سبکی که دارد بسیار متفاوت است. قیمت این دکوراسیون از متری 7.500.000 تا متری 10.000.000 متغییر می باشد( مبلغ به تومان می باشد). به شکل کلی نمی توان گفت که امروزه ارزش این محصول همین است به این خاطر که کشور ثبات اقتصادی ندارد و هر روز ارزش عوامل تولید در حال بالا پایین شدن است ولی ما در پنجدری همیشه سعی می کنیم با به روز کردن مقالات به شما عزیزان کمک کنیم.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *