پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کمد دیواری سفید طوسی

کمد دیواری سفید طوسی

کمد دیواری سفید طوسی

کمد دیواری سفید طوسی

با بودن یک کمد دیواری سفید طوسی شما وسیله ای را در خانه ی خود خواهید داشت که نه تنها همه ی نیازها و خواسته های شما را برطرف می کند؛ بلکه با ویژگی های منحصر به فردش زیبایی و کارایی را به دکوراسیون داخلی شما خواهید بخشید. در واقع با داشتن چنین محصولی در کنار کابینت آشپزخانه، پرده ها و … مجموعه دکوراسیون شما به بهترین شکل ممکن تکمیل خواهد بود. اما این ویژگی منحصر به فرد دقیقا چیست و چرا این همه موثر است؟ در این مقاله پنجدری این سوال و تمام سوالات شما را راجع به این مورد پاسخ می دهد.

ویژگی کمد دیواری سفید طوسی چیست؟

کمد دیواری سفید طوسی

در این مورد باید قبل از هر چیز گفت که کمد دیواری سفید طوسی مثل باقی مدل های این محصول کارکرد و وظیفه ی یکسانی دارد و شما می توانید برای جای دادن انواع رخت خواب، لباس ها و وسایل مختلفی که نمی خواهید جلوی چشم دیگران باشند و از طرفی زود به زود به آن ها احتیاج پیدا می کنید، از آن بهره ببرید که همچنین می تواند در انواع مخصوص اتاق پذیرایی یا اتاق خواب به کار گرفته شود. اما آن چیزی باعث تفاوت و برتری این محصول است؛ ترکیب رنگی خاص و بی نظیر سفید طوسی است که دست شما را در طراحی و اجرای انواع دکوراسیون کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک باز می گذارد. دو رنگ روشن و خنثایی که قابلیت استفاده در فضاها و موقعیت های زیادی را دارند و با خیال راحت می توانید از آن ها استفاده کنید. به عبارت دیگر با این ترکیب رنگی به سادگی هرچه تمام تر هم یک محصول کارآمد و از هم زیبا را خواهید داشت که شما را به هدف تان می رساند.

مزایا کمد دیواری سفید طوسی

کمد دیواری سفید طوسی

همانطور که اشاره کردیم کمد دیواری سفید طوسی واجد تمام ویژگی هایی که سایر مدل ها دارند است و در عین حال رنگ خاص یک مزیت فوق العاده محسوب می شود. این رنگ در به خودی خود مزایای دیگری هم برای کمد شما به ارمغان می آورد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

با یک کمد دیواری سفید طوسی می توانید انواع سبک های دکوراسیون را در کار خود اجرا کنید. رنگ های خنثی همانطور که می دانید بهترین انتخاب برای محصولات سبک کلاسیک به شمار می آیند. اما با ترکیب رنگ سفید طوسی شما قادر خواهید بود کار خود را در سبک مدرن و یا حتی نئوکلاسیک هم اجرا کنید که چنین مزیتی برای هر کسی یک هدیه فوق العاده محسوب می شود.

کمد دیواری سفید طوسی

با ترکیب رنگی گفته شده دیگر مشکلی با متراژ کم یا بالای خانه، اتاق پذیرایی یا اتاق خواب نخواهید داشت. رنگ های تیره در فضاهای کوچک کارایی چندانی ندارند و آن را کوچک تر از اندازه ی واقعی نشان می دهند. اما چون در این مورد خاص از ترکیب دو رنگ خنثی و روشن استفاده می کنید، در نتیجه معضل گفته شده را نخواهید داشت.

داشت همزمان این دو رنگ در کمد دیواری سفید طوسی از خسته کننده بودن آن جلوگیری می کند. در نتیجه دغدغه ای در این مورد برای شما پیش نمی آید و نیاز نخواهید داشت بعد از مدتی به فکر تغییر رنگ بیافتید. ممکن است رنگ سفید اگر به طور کامل و تنها استفاده شود، این مشکل را به وجود آورد؛ اما با اضافه شدن طوسی یا خاکستری از این مساله هم عبور می کنید.

معایب کمد دیواری سفید طوسی

کمد دیواری سفید طوسی

در کنار مزایایی که برای کمد دیواری سفید طوسی بیان کردیم باید به نکاتی منفی و معایبی که این محصول دارد هم اشاره نماییم. مثل مزایا، این معایب هم از رنگ آن ناشی می شود:

نظافت دشوار و وقت گیر: رنگ هایی که مثل سفید و خاکستری از شفافیت و روشنی بهره می برند، خیلی زود آلودگی را نشان می دهند که باید آن برطرف کرد. چرا علاوه بر مشکلات بهداشتی، منظره ی خوبی هم ندارد. به خصوص اگر محصول شما در قسمت پذیرایی و مقابل دید افراد باشد. در مناطقی که گرد و غبار زیادی در هوای آن وجود دارد هم این مساله خیلی بیشتر به چشم می آید.

کمد دیواری سفید طوسی

مشکل فضای بزرگ: گفتیم که رنگ های روشن و این ترکیب رنگی برای شما در دکوراسیون یک فضای کوچک خیلی خوب است. اما به کار بردن آن در فضاهای بزرگ می تواند فضا و محیط شما را خالی نشان دهد. البته برای رفع این مشکل از انواع آکسسوری و چینش صحیح مبلمان کمک زیادی می توانید بگیرید.

سخن آخر

در مقاله ی امروز پنجدری در مورد کمد دیواری سفید طوسی و ویژگی مهم آن برای شما نکاتی ارائه کردیم. ویژگی مهمی که در واقع همین رنگ سفید طوسی است و باعث می شود که محصول شما علاوه بر کارکرد عادی خودش از مزیت های دگیری هم بهره مند شود. پس اگر قصد سفارش و اجرای یک کمد بسیار کاربردی و در عین حال زیبا را دارید، این محصول با یک رنگ چشم نواز بهترین انتخاب شما برای دیزاین خانه تان خواهد بود.

نویسنده:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *