پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت رومی سفید

کابینت رومی سفید

کابینت رومی سفید

کابینت رومی سفید

سلیقه های زیادی هستند که نمی توانند از کابینت رومی سفید حتی با وجود مدل های متنوعی از سبک های مختلف چشم پوشی کنند و اگر شرایط آن را داشته باشند، حتما این محصول را در دکوراسیون داخلی و آشپزخانه ی خود به کار می گیرند. محصولی که فقط کارکرد یک کابینت کلاسیک معمولی را برای شما ندارد و می تواند برای شما دکوری از جنس طراحی های عصر روم باستان را به ارمغان بیاورد. پس در واقع با یک چنین سازه ای که از رنگ همیشه محبوب سفید هم برخوردار است به دلیل الهام از سبک معماری باستانی روم شما را به اعماق تاریخ هزاران سال قبل و فضای کاخ های قیصر روم خواهد برد را می دهد. در این مقاله با پنجدری همراه باشید تا از این محصول بیشتر بدانیم.

کابینت رومی سفید چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های کابینت رومی سفید آن را در گروه محصولات کلاسیک قرار می دهد و از همین جا می توانیم مطمئن شوید که با کار پر از جزییات هنری و حتی صنایع دستی مثل منب کاری به طور خاص روی درب ها روبرو خواهید شد. در این سازه روی درب ها با ظرافت هر چه تمام تر کار شده است تا شکوه و عظمت یک طراحی باستانی را برای ما زنده کند. از طرفی به دلیل الهام از معماری روم باستان با ستون ها و سرستون هایی که زیبایی خیره کننده ای هم دارد، سر و کار داریم. تاج و پاخور نیز یکی دیگر از اجزای جدایی ناپذیر محصول ما خواهد بود و همه ی این قسمت ها با همراهی رنگ سفید برای شما یک دکوراسیون چشم نواز را می سازد.

فراومش نکنید زنده کردن شکوه یک کاخ با عظمت باستانی بدون اجرای کابینت رومی سفید در فضایی بزرگ و با متراژی زیاد امکان پذیر نیست و احتمالا اگر این طرح را در آشپزخانه ای کوچک اجرا کنید، بیشتر شبیه به یک انباری شلوغ و به هم ریخته می شود.

مزایای کابینت رومی سفید

به طور کلی مزایای کابینت رومی سفید با بیشتر مدل های سبک کلاسیک یکسان است؛ اما برخی از مزایای این محصول هم مختص به خودش است که از مدل خاص و رنگ آن ناشی می شود. این مزایا که در ادامه می خوانیم عبارتند از:

درخشش و نور فضا با کابینت رومی سفید چند برابر می شود و این در روحیه افراد تاثیر بسیار زیادی دارد و از طرفی در بحث نورپردازی نیز کار شما را خیلی خیلی راحت تر می کند. به هر حال در آشپزخانه وقت زیادی را می گذرانیم و لازم است که فضای آن از نظر روحی و روانی مناسب باشد. از طرفی در برخی آشپزخانه ها وعده های غذایی هم سرو می شود که باز هم تاثیر مثبت رنگ سفید غیرقابل انکار است.

رنگ سفید این قابلیت را دارد که با بسیاری از رنگ ترکیب شود و از این جهت اگر وجود یک رنگ باعث دلزدگی شما می شود، می توانید با استفاده از رنگ های مختلف یک ترکیب مکمل یا حتی متضاد را ایجاد کنید و دکور خود را ارتقا دهید. به عنوان یک رنگ خنثی؛ سفید را می توانید با رنگ های خنثای دیگری مثل طلایی، کرمی، قهوه ای و یا حتی مشکی ترکیب نمایید که کابینت رومی سفید را بسیار زیباتر از آن چه هست خواهد کرد. البته با توجه این که کار شما کلاسیک است؛ نمی شود با رنگ های مینیمال یا فانتزی آن ار ترکیب نمود.

متریال کارهای کلاسیک به طور سنتی از جنس چوب است که در سال های اخیر به علت گرانی و کمیابی، مقاومت پایین در برابر رطوبت و آب و نگهداری دشوار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و به جای آن از برخی مدل های ام دی اف بهره می برند. از جمله ممبران. اما چوب هنوز که هنوز است چوب جایگاه مخصوص به خود را دارد و به عنوان یک متریال طبیعی احساس سرزندگی و گرمای خاصی به ما هدیه می کند.

معایب کابینت رومی سفید

با همه ی مزایا و ویژگی های مثبت نمی توان منکر وجود ایراداتی در این مدل شد. از جمله:

رنگ سفید با همه ی خوبی هایی که دارد؛ خیلی زود کثیف می شود و در عین الودگی ها را نیز به سادگی نشان می دهد،

به دلیل طراحی ظریف و پرجزییات؛ تمیز کردن و نظافت این محصول کار دشواری است،

کابینت رومی سفید مثل همه ی کارهای این سبک در فضای کوچک قابلیت اجرا ندارد و در این صورت فقط یک آشپزخانه ی شلوغ و درهم ریخته خواهید داشت و که ناراحت کننده است،

نگهداری از کابینت رومی سفید که متریال ساخت آن چوب باشد، کار چندان آسانی نیست و باید نسبت آن دقت و حساسیت زیادی نشان بدهیم. البته این مشکل تا حدودی خیلی زیادی در مدل هایی که متریال ام دی اف و ممبران دارند برطرف، شده است.

سخن آخر

در حال حاضر کابینت رومی سفید را می توان به عنوان یک محصول کلاسیک و زیبا و در عین حال کاربردی در دکوراسیون داخلی و آشپزخانه ی شما مانند ستاره ای بدرخشد. با داشتن چنین محصولی می توانید علاوه بر برآورده کردن نیازهای خود یک عضو چشم نواز هم در محیط خود داشته باشید و از مزایایش که در این مقاله هم به آن پرداختیم، بهره مند شوید.

نویسنده:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *