پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف اسمی تا به الان هزاران به گوش شما خورده است و هزرات بار آن را از نزدیک دیده اید و استفاده کردید.همانطور که می دانید در ساخت کمد دیواری از متریال های گوناگونی بکار می رود که از پزطرفداترین این متریال ها می شود به چوب،ام دی اف و آینه اشاره کرده.در این مقاله از پنجدری قصد داریم به صورت کامل کمد دیواری ام دی اف را از نظر طرح و رنگ،کیفیت و دوام،کاربرد و هر آنچه که فکر می خواهید از کمد دیواری ام دی اف بدانید برای شماعزیزان بگویم همراه ما باشید.

کمد دیواری ام دی اف چیست و تاریخچه آن به چه زمانی بر می گردد؟

کمد دیواری ام دیاف یکی از به صرفه ترین طراحی ها و مدل هایی می باشد که می توایند برای اتاق خود مورد استفاده قرار دهید.از زمان های گذشته تا به حال مکمل هر اتاق خوابی یک کمد دیواری بود حالا چه به صورت ام دی اف یا چه به صورت چوبی.همانطور که می دانید چوب متریالی می باشد که علاوعه بر هزینه بالا ، زمان تولید زیاد و نیاز داشتن به مراقبت و نگهداری در سال های اخیر جایگاه خود را به عنوان بهترین متریال از دست داده است و بیشتز مشتران واستاکاران ام دی اف ترجیح می دهند.

از تاریخچه کمد دیواری نیز می توان به اخر دهه 80 اشاره کرد.که در همان زمان ها بودن ام دی اف خام وارد کشور شد و استادکارن به جای بکار بردن از نئوپان از ام دی اف برای ساخت کمددیواری استفاده کردند.

انواع کمد دیواری ام دی اف چیست؟

ام دی اف ها از نظر ساختار کلی به یک شکل می باشید و فقط از روکش با یکدیگر متفاوت می باشند.این روکش ها شامل ملامینه ،های گلاس،پلی گلاس،فوق برجسته می باشد و نوع دیگر آن که در سال های اخیر طرفداران بی شماری پیدا کرده است ام دی اف های خم می باشد که با کمک گرفتن از روکش و یا رنگ زیبایی بی نظیر نزدیک به متریال چوب را به شم عزیزان میدهد.

قبل از هر توضیح هر بخش می بایست بدانید که کمد دیواری ام دی اف از سبک مدرن،نئوکلاسیک و کلاسیک تشکیل شده است که هر کدام را برای شما عزیزان به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

کمد دیواری ام دی اف مدرن  

مهم ترین عنصر در طراحی کمد دیواری ام دی اف مدرن کاربردی بودن و سادگی آن می باشد.منظور ما از جماه گفته شده این می باشد که به هیچ عنوان نباید در طراحی مدرن ازابزار و منبت استفاده کرد .طرح ها کاملا ساده می باشند.در مدرن می توانید از از درب های ریلی و کمدی معمولی بکار ببرید و در صورت نیاز می توانید این دو مدل را نیز با همدیگر تلفیق کنید

از مهم ترین ویژگی های کمد دیواری مدرن ام دی اف :

تنوع رنگی فراوان

داشتن تنوع در طرح

قیمت مناسب کمد دیواری ام دی اف مدرن

زمان ساخت و نصب کم

مناسب برای تمامی ابعاد اتاق خواب

انواع مدل های کمد دیواری ام دی اف مدرن

کمد دیواری مدرن همانطور که می دانید دارای تنوع فراوان در طراحی و رنگ می باشد.این تنوع سبب می شود شما برای هر نوع اتاق خوابی در رنگ و ابعادی مورد استفاده قرار دهید.در بخش مدل های مختلف کمد دیواری ام دی اف را بررسی می کنیم همراه ما باشید.

کمد دیواری ام دی اف ملامینه

کمد دیواری ملامینه را می توان اولین مدل کمد دیواری ام دی اف نامید.این متریال بعد از گذشت سال ها همچنان بیشترین میزان در خواست را دارد.کمد دیواری ام دی اف ملامینه با داشتن تنوع رنگی بسیار فراوان در مدل های براق،مات و چرمی ،قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر ام دی اف ها جایگاه خود را حفظ کرده است.

از مهم ترین ویژگی های این کمد دیواری ام دی اف می توان به:

تنوع رنگی و طرح بسیار مناسب

مقرون به صرفه بودن

داشتن طول عمر بالا

مقاوم بودن در برابر ضربه و فشار

مناسب برای تمامی ابعادهای اتاق خواب

کمد دیواری ام دی اف های گلاس

ورق های های گلاس در بیشتر موارد انتخاب اول و اخر مشتریان می باشد دلیل این موضوع هم داشتن براقیت و کیفیت بسیار مناسب این ام دی اف ها می باشد.براق بودن بسیار زیبا ای متریال سبب می شود اکر اتاق خواب شما در کوچترین حالت ممکن هم باشید توانای استفاده از این متریال دارید.کمد دیواری ام دی اف های گلاس با داشتن رنگ های بسیار متنوع هم در رنگ های ساده و طرح چوب هستند.از دیگر ویژگی مهم این متریال نیز می توان به داشتن مقاومت بسیار بالا هم در برابر ضربه و هم تغییر رنگ می باشد.

کمد دیواری ام دی اف مدرن رامی توانید در دو مدل ریلی و لولایی در اتاق خواب خود بکار ببرید.

کمد دیواری فوق برجسته

از دیگر مدل های کمد دیواری مدرن می توان به فوق برجسته اشاره کرد که بعد از ملامینه و های گلاس از نظر تعداد شفارش قرار می گیرد.سطح این ام دی اف ها حالتی برجسته  و مات دارد.

بیشتر این مدل با تلفیق شدن با های گلاس ساختار بسیار زیبای را به شما میدهد.

کمد دیواری ام دی اف نئوکلاسیک

نئوکلاسیک دیگر مدل از کمددیواری ام دی اف می باشد که ترکیبی بین کلاسیک  و مدرن می باشد.از مهم ترین ویژگی ای سبک می توان به کاربردی بودن،شیک بودن،تعادل و تقارن اشاره کرده زیبایی فراوانی به کمد دیواری شما میدهد.

از بهترین رنگ های کمد دیواری ام دی اف نئوکلاسیک می توان به سفید براق  و مات،مشکی براق و مات،آبی و سبز اشاره کرد.

بهتراست زمانی که این سبک را برای اتاق خواب خود انتخاب می کنیم به نسبت ابعاد بزرگی داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *