پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

در حال اجرا
0 +
میزان رضایت
0 %
انجام شده
0 +

کابینت آشپزخانه مدرن

خدمات کابینت مدرن

جدول قیمت کابینت آشپزخانه

نوع کابینت
کمترین قیمت (تومان)
بیشترین قیمت(تومان)
ملامینه
4/200/000
4/800/000
هایگلاس
4/700/000
5/500/000
پلی گلاس
5/300/000
6/500/000

قیمت کابینت بالا متری می باشد.

کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن پر تقاضا ترین و پر طرفدار ترین سبک کابینت در سال های اخیر می باشد. کابینت مدرن با داشتن تنوع رنگی فراوان و همچین طراح های متنوع توانسته جایگاه بسیار مناسب در بین تمامی سبک های طراحی پیدا کند. کابینت مدرن متناسب با نیاز های امروز ، بر پایه و اساس سادگی و کارآمد بودن شکل گرفته است.در بخش از پنجدری قصد داریم که تمامی ویژگی ها مزایا،معایب،طرح و رنگ، طراحی، اینکه مناسب برای چه کابینتی می باشید؟بررسی کنیم همراه ما باشید.

نکته مهمی که می بایست در نظر بگیریم که این مدل تفاوت زیادی نسبت به با محصولات امروزی دارد، اما در بین مردم به گونه ای شکل گرفته است که کابینت مدرن می باشد.

 کابینت مدرن چیست؟

کابینت مدرن اولین بار در قرن 19 (در زمان حکومت مشروطه) در اروپا به وجود آمده است. مهم ترین نکته در سبک این می باشد که به هیچ عنوان خبری از تجمل و اشرافی گری نمی باشد.مهم ترین قانون در مدرن استفاده از سادگی و کاربردی یودن می باشد.

در سال های اخیر به علت کم شدن متراژ در جهت هزینه پایین در خرید و افزایش جمیعت سبب شدن سبکی مانند مدرن جایگزین بسیار مناسبی برای سبک های کلاسیک باشند. همانطور که در بالا گفتیم سادگی و کاربردی بودن سبب شده کابینت مدرن جایگزین بسیاری مناسبی برای مابقی مدل و سبک ها باشید

در کابینت های مدرن از چه متریال های می توانیم استفاده کنیم؟

در تولید کابینت مدرن مانند مابقی از دو متریال چوب و ام دی اف بکار می رود.البته در کشور ما در بیشتر موارد از ام دی اف استفاده می شود.این عمل کامل منطقی می باشد چوب ام دی اف هم مراقبت و نگهداری کمتری می خواهد و هم اینکه قیمت بسیار مناسب تری دارد.در امه به صورت کامل توضیحات گفته می شود.

ویژگی های کابنیت مدرن چیست؟

در بخش می خواهیم تمامی ویژگی های سبک مدرن را بررسی کنیم:

سادگی

این ویژگی سبب می شود که شما عزیزان با هیچگونه ابزار و سرستون رو به رو نشوید.درب های ،ثابتی ها و … همگی به صورت فلت اجرا می شوند.

کابینت های مدرن می توانند تا سقف ارتفاع داشته باشید.

طول استاندارد یونیت های هوایی بین 70 الی 110 سانتی متر می باشد.در کابینت مدرن می توانید ابعاد یونیت هوایی خود را تا سقف ادامه دهیم.همین موضوع سبب می شود جای بسیاربیشتری داشته باشیم تا بتوانیم اقلام آشپزی خود را جا به جا کنیم.

تنوع رنگی و طرح در کابینت مدرن

ام دی اف ها و چوب های که می توانید برای کابینت مدرن مورد استفاده قرار دهید دارای تنواع رنگی و متریالی گوناگونی می باشدودر متریال های چوبی 10(چوب گیلاس،راش،بلوط،گردو،آلبالو و …)  انتخاب مختلف دارید و در ام دی اف هزارن انتخاب ،به عنوان مثال ملاینه،های گلاس،لامی گلاس،فوق برجسته و بسیاری دیگراز موارد اشاره کرد.

کاربردی بودن

مهم ترین ویژگی که سبب شده طراحی مدرن طرفداران بسیاری پیدا کند .کاربردی بودن آن میباشد.به عنوان مثال میز جزیزه در کابینت مدرن در نظر بگیرید .در این سبک هم می توانید به عنوان یک المان زیبایی ،میز غذاخوری،آشپزی کردن مورد استفاده قرار دهید.و بسیاری از موارد دیگر…

اجرا بدون دستگیره

یکی دیگر از قابلیت های که کابینت مدرن را از مابقی سبک ها جدا می کندواجرا بدون دستگیره درب های می باشد.در این مدل می توانید به جای دستگیره از مگنت های آهن ربایی برای باز و بسته کردن درب ها استفاده کنید.

نظافت و تمیز کاری آسان

در متریال های این سبک به علت استفاده نکردن از ابزار و منبت تمیز کاری و نطافت آسان تری در پیش داردودرب های کابنیت به صورت فلت اجرا می شوند. به راحتی با استفاده از یک گرد گیر یا دستمال مرطوب سطح مورد نظر خود را آری از خاک و لکه بکنید.

قیمت مناسب

از دیگر ویژگی ها در قیمت جلویی به صورت کامل می پزدازیم قیمت مناسب می باشد.

انواع کابینت مدرن

انواع مدل های این سبک را می توان به پنج دسته اصلی تقسیم کرد:ملامینه،هایگلاس،پلی گلاس،برجسته ،فوق برجسته

کابینت مدرن ملامینه

ام دی اف های ملامینه می توان اولین ام دی اف دارای روکش در کشور دانست.از این رو ملامینه دارای رنگ ها و طرح های بسیار متنوع مات،براق،چرمی می باشد.لازم به ذکر می باشد قیمت ملامینه بسیار پایین تر از مابقی مدل ها می باشد.

ویژگی های کابینت ملامینه مدرن

داوام مناسب در برابر ضربه

دوام و مقاومت مناسب در برابر رطوبت

قابلیت ابزار خوری

داشتن تنوع در رنگ و طراحی

کابینت مدرن های گلاس

های گلاس پر طرفدارترین مدل در کابینت مدرن می باشد.این مدل به گونه ای می باشد که از هر ده مشتری 5 نفر در خواست اجرا این مدل را دارند.های گلاس نیز درای رنگ های متنوع از طرح های چوبی و ساده می باشد که دست شما در انتخاب شما ازاد می باشد.شما عزیزان هر طرحی در رنگ تیره و روشن بخواهید در های گلاس پیدا می کنید.

ام دی اف های گلاس در دونوع براق و مات موجود می باشد.این ویژگی در تمامی کد های رنگی می باشد.

نکته مهم:های گلاس نوعی روکش می باشد.دال بر این موضوع نمی باشد که تمامی کدهای رنگی تولید شده همگی براق و سیقلی داشته باشند.در های گلاس رنک های مات نیز وجود دارد.پس های گلاس به معنی براق بودن نمی باشد

کاببنت مدرن پلی گلاس

پلی گلاس نوعی ام دی اف براق می باشد اما با اندکی تفاوت :پلی گلاس دارای روکش مقاوم تری می باشد(در نظر بگیرید روکش ها با یک لایه لاک به ضخامت 1 الی 2 میلی متر بر روی ام دی اف قرار می گیرد).از طرفی ام دی اف های گلاس تک رو می باشند یعنی یک سمت آن ها سفید و سمت دیگر رنگی می باشد اما پلی گلاس دو طرف درای روکش یک شکل می باشد اما با یک تفاوت کوچک یک سمت آن مات می باشد و سمت دیگر براق.

پلی گلاس به نسبت قیمت بالا تری از های گلاس دارد.

ویژگی های پلی گلاس

مقاومت مناسب در برابر خط و خش

دوام در برابر شوک حرارتی

داشتن تنوع رنگی مناسب در طرح های مختلف

کیفیت و براقیت بسیار مناسب

کابینت مدرن فوق برجسته

در بین موارد گفته شده فوق برجسته کمترین طرفدار دارد. اصولا محصولات برجسته دارای رنگ مات و طرح چوب می باشند.البته ام دی اف های فوق برجسته انواع مختلفی دارد که فرامید جزو معرف ترین آن ها می باشد.

مزایا و معایب کابینت مدرن

قبل از انتخاب هر سبکی بایستی تمامی ابعاد آن را بررسی تا بدانیم که در صورت انتخاب به آن هدفی که در ذهن خود داریم برسیم

معایب کابینت مدرن

در بعضی از مدل ها این نوع متریال کاملا در برابر حرارت آسیب پذیر می باشد

بسته به نوع ام دی اف بکار رفته می تواند در برابر زطوت نیز آسیب پذیر باشد

تنها در مدل فوق برجسته ضد خش ،کابینت مدرن در برابر خط و خش مقاوم می باشددر باقی موارد کاملا آسیب پذیر هستند.

ضربه و فشار سبب می شود روکش مورد نظر دچار ترک خوردگی یا شکستگی می شود.

در هیچ کدام از مدل های گفته شده امکان تعمیر و ترمیم وجود ندارد.

مزایا کابینت مدرن

تنوع رنگی فراوان و طرح های متنوع

در صورت نگهداری مناسب در طی مدت زمان دچار تغییر رنگ و در مدل های براق دچار کدری نمی شود.

قیمت بسیار مناسب

مناسب برای استفاده در آشپزخانه های با ابعاد کوچک و بزرگ

بهترین رنگ کابیت مدرن کدام است؟

در خصوص جمله بالا می شود گفت که در کابینت های مدرن رنگ های مانند سفید،مشکی،نسکافه ای براق و همچین طرح های چوبی طفدارن بسیاری دارد.

اما اگر بخواهیم یکی از رنگ ها را به عنوان بهترین ،زیباترین و همچنین پر طرفدارترین انتخاب کنیم بایستی بگویم سفید براق .این رنگ علاوه بر زیبای،با زاتاب نوری که با استفاده از سطح براقی میتواند آشپزخانه شما را بزرگتر از حتالن معمولی نشان بدهد.در نگاه دوم سفید رنگیست که نشانه انرژی و تمیز بودن می باشد.می توان این دو عامل ساده را ا مهم ترین علل برای انتخاب کابینت مدرن سفید دانست.البته در کشور عزیز ما ایران رنگ های خنثی بیشتر طرفدار را دارند.

نورپردازی در کابینت مدرن به چه شکل می باشد؟

یکی از مواردی که می توانید برای زیبا سازی آشپزخانه مدرن خود بکار ببرید نورپردازی می باشد. نور پردازی در این مدل درقیمت پایینی یونیت های هوایی یا ا استفاده از پیچ و چسب درزیر آن هاقرار می گیرد.سعنی کنید رنگی که برای نورپردازی انتخاب می کند ترکیب دو رنگ سفید و زرد باشد که در صورت قرار گیری در کنار یکدیگر حالت خنثی داشته باشند و زیبایی آشپزخانه شما بیشتر کند.

صفحه کابینت مورد استفاده برای کابینت مدرن

برای کابینت های مدرن می توانید از صفحاتی مانند کورین،کوارتز،سرامیک،سنگ طبیعی،چوبی ،فلزی و … استفاده کنید.یکی از مهم ترین مزایا کابینت مدرن این می باشد صفحات آن نیاز به ابزار ندارد و به صورت فارسی اجرا می شوند.

صفحه کابینت کورین برای کابینت مدرن

کورین را می توان اولین و معروف ترین سنگ مصنوعی مورد بکار رفته برای آشپزخانه دانست.این صفحه تشکیل شده از رزین،5درصد سیلیس،دانه های رنگی و …. تشکبل شده است.

کورین با داشتن رنگ ها و طرح های مختلف می تواند .انتخاب بسیار مناسب برای کابینت مدرن شما باشد.در این طراحی هیچگونه ابزای استفاده .دو لبه کورین به صورت فارسی در کنارهم قرار می گیرد و یک کونیک بسیار ساده برای از بین بردن تیزی لبه کورین بکار گرفته می شود.

ویژگی های سنگ کورین

دارای تنوع رنگی مناسب

ابزار خور بودن

ترمیم پذیر

اتصال بودن درز

مقاوم بودن در برابر آب و لک

مقاوم نبودن در برابر گرما

از دست دادن براقیت و کدر شدن

مقاوم نبودن در برابر خط و خش

صفحه کابینت کوارتز برای کابینت مدرن

کوارتز شبیه ترین سنگ مصنوعی مهندسی به سنگ طبیعی می باشدواین سنگ نیز دارای رنگ بندی های بسیار متنوعی می باشد که می توانید برای این سبک خود مورد استفاده قرار دهید.کوارتز ها به صورت کلی از 93 درصد سیلیس و 7 درصد دیگر از دانه های رنگی ،رزین و مواد شکل دهنده مانند شیشه،صدف،آینه و …

ویژگی های کوارتز

مقاومت و دوام مناسب در برابر خط و خش

تنوع در رنگ و طرح مناسب

ابزار خور بودن

مقاوم بودن در برابر آب و لک

مقاوم بودن در برابر گرما و شوک حرارتی

داشتن درز در هنگام اتصال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *