پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از انواع کاغذ دیواری های مدرن می باشد که امروزه طرفدار های بسیاری زیادی دارد. کاغذ دیواری سه بعدی با داشتن رنگ ها و طرح های بسیار زییا باعث می شود در محل های مختلفی مثل : اتاق خواب، پذیرایی، ادارات، کافی شاپ ها، پشت تلویزیون و… مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری سه بعدی به این خاطر به این شکل اسم گذاری شده است که دارای طرح های سه بعدی بر روی خود است، این محصول به این دلیل که مدل های بسیار زیادی دارد می تواند مناسب هر نوع سلیقه ایی باشد و محدود نیست. در ادامه به کاغذ دیواری سه بعدی به صورت بسیار جامع می پردازیم پس همراه پنجدری باشید.

طرح کاغد دیواری سه بعدی

این کاغذ دیواری با داشتن طرح های بسیار زیاد یکی از متنوع ترین ها در نوع خود می باشد. ما نمی تواتیم تمامی طرح های این کاغذ دیواری را برای شما در این مقاله بیاوریم ولی از معروف ترین طرح هایی که در میان مردم کشورمان بسیار استفاده می شود در ادامه برای شما آورده اییم که آن ها را بررسی کرده اییم.

طرح گل : کاغذ دیواری های سه بعدی که دارای طرح گل هستند بیشتر در ادارات و پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرند، از این طرح جاهای مختلفی می توان استفاده نمود و بستگی به سلیقه افراد دارد.

طرح حیوانات و گل : از این طرح بیشتر در حال پذیرایی استفاده می شود، به این خاطر که یک آرامش خاص را به افراد می دهد. شما می توانید از طرح دریا استفاده کنید و یک فضای زیبا را بسازید.

طرح های هندسی : طرح های هندسی بیشتر در ادارات استفاده می شود و مورد پسند جوانان نیز می باشد. در این طرح می توانید از شکل های مختلفی استفاده کنید تا زیبایی خاصی را در  اتاق ها به وجود بیاورید.

طرح های شهر و ساختمان : طرح های شهر و ساختمان کاغذ دیواری های سه بعدی بیشتر در املاکی ها استفاده می شود تا نشان دهنده شغل آن ها باشد و به صورت کلی جای دیگری مورد استفاده قرار نمی گیرد.

طرح های عمیق : خب همانطور که می دانید استفاده از طرح هایی که عمیق هستند از نظر ظاهری در کاغذ دیواری سه بعد بسیار زیبا هستند،  برای مثال استفاده از تونل در این طرح بسیار زیبا و چشم نواز می شود.

انواع کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

  1. نوع بافت
  2. نوع متریال
  3. نوع کاغذ
  4. کیفیت چاپ
  5. قابلیت های تمیز کاری
  6. چسبندگی

گزینه های بالا باعث می شوند هر کاغذ دیواری نسبت به یکدیگر یک وجه تمایزی داشته باشند، پس حتما در خرید این نوع از کاغذ دیواری توجه لازم را به خرج دهید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی دارای قیمت های بسیار متنوعی می باشد. خب طبیعی است که هر چه قیمت پایین تری برای این کاغذ دیواری در نظر بگیرید کیفیت پایین تری را دریافت می نمایید پس سعی کنید برای خرید این محصول قیمت مناسبی را در نظر بگیرید. قیمت کاغذ دیواری های سه بعدی از 98 هزار تومان ( متر مربع ) شروع می شود، کیفیت متریال هایی که برای ساخت این محصول استفاده می شود بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *