پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک کاملا در مقابل کاغذ دیواری مدرن می باشد، این کاغذ دیواری در واقع یک جنبش هنری در قرن هفتدهم اروپا می باشد. کاغذ دیواری کلاسیک دارای طرح پیچیده و بسیار شلوغ می باشد که در ایران بیشتر در فضا های بزرگ استفاده می شود. از کاغذ دیواری کلاسیک در طراحی های شلوغ استفاده می شود دقیقا برعکس کاغذ دیواری مدرن که در طراحی های ساده استفاده می شود. این کاغذ دیواری در خانه های سنتی یا قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد تا زیبایی آن ها را چندین برابر کند. در ادامه همراه پنجدری باشید تا به کاغذ دیواری کلاسیک به صورت جامع بپردازیم.

ویژگی های استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک

 1. استفاده از آن در مکان هایی که در دکوراسیون آن از سیک کلاسیک استفاده کرده اند
 2. شلوغ بودن این سبک نسبت به دیگر رقبای خود
 3. استفاده از آن برای خانه های بسیار لوکس
 4. استفاده از آن برای محل های بسیار بزرگ تا به خوبی همه چی را به خوبی نشان دهد
 5. دادن حس لوکس بودن به افراد قرار گرفته در آن محیط
 6. استفاده در محیط های بسیار مختلف
 7. داشتن تنوع در طرح
 8. به سادگی پاره نمی شود
 9. در بیشتر موارد می توانید آن را به راحتی تمیز کنید
 10. به سادگی تعویض می شود
 11. در برابر نور خورشید مقاومت دارد

کاغذ دیواری کلاسیک در محل های مختلف

این کاغذ دیواری در محیط های بسیار زیادی استفاده می شود. یکی از ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره کردیم بودن طرح های بسیار زیاد در این محصول است، وقتی تنوع در طرح باشد یعنی در سلیقه های مختلف هیچ مشکلی برایتان پیش نمی آید. بیشترین استفاده از کاغذ دیواری های کلاسیک را می توانیم در خانه های تقریبا قدیمی یا سنتی ببینیم. این محصول می تواند به راحتی با سبک کلاسیک ارتباط برقرار کند مخصوصا وقتی شما از کابینت کلاسیک در آشپزخانه خود استفاده می نمایید. از جمله جاهایی که از کاغذ دیواری های کلاسیک استفاده می شود می توان به : تالار ها، رستوران ها، ادارات ، اتاق ها ، حال پذیرایی ، هتل های بزرگ و… اشاره نمود.

معروف ترین برند های کاغذ دیواری کلاسیک

این کاغذ دیواری به این خاطر که در بیشتر جاها استفاده می شود طرفداران بسیار زیادی دارد، وقتی در جایی طرفدار بسیار زیاد باشد تولید کنندگان سعی می کنند بهترین حالت خود را نشان بدهند. تولید کنندگان این محصول بسیار زیاد می باشند که هر کدام از آن ها دارای مزایا و معایب می باشند در ادامه با چندین تولید کننده این کاغذ دیواری آشنا می شود:

 1. رامی
 2. کینگزمن
 3. رزبری
 4. کران بری
 5. و…

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

قیمت کاغذ دیواری های کلاسیک به چندین نکته بستگی دارد که عبارتند از: جنس، نوع برند ، ضخامت. این سه نکته در قیمت این محصول تاثیر بسزایی دارند برای مثال برند تولید کننده اگر ایتالیایی باشد قطعا قیمت بالا تری از تولید کننده چینی دارند هر چند که امروزه متاسفانه نمی توان تشخصی برند را به راحتی انجام داد. هر چه برند و کیفیت و جنس این محصول بالا تر باشد قیمت بالا تری را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *