پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده از انواع کاغذ دیواری هایی می باشد که بسیار زیاد استفاده می شود به این خاطر که به سادگی با انواع دکوراسیون همخوانی پیدا می کند. کاغذ دیواری ساده تنوع رنگی بسیار بالایی نیز دارد که می تواند در سلیقه های مختلف خود را جای دهد. کاغذ دیواری ساده در کنار دیگر کاغذ دیواری ها استفاده می شود مثلا برای به تعادل کشیدن کاغذ دیواری کلاسیک می توانیم از این نوع استفاده کنیم. این کاغذ دیواری به شکلی است که وقتی شما از طرح ساده دیوار هایتان خسته شده اید و می خواهید یک تغییر کوچک ایجاد کنید استفاده شود. در ادامه همراه پنجدری باشید تا به کاغذ دیواری ساده بپردازیم.

انواع کاغذ دیواری ساده

این کاغذ دیواری بسته به چند نکته که در ادامه برای شما بازگو می کنیم به نوع های مختلفی تبدیل می شود.

رنگ : کاغذ دیواری های ساده در رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود می شوند، رنگ هایی مانند : طلایی، بنفش ، آبی، کرم و… .

طرح های ساده : در برخی از این کاغذ دیواری ها می توانید بر روی آن ها طرح های بسیار ساده ایی ببینید که بیشتر این محصولات را در اتاق ها و حال پذیرایی استفاده می کنیم.

بدون طرح : این شکل از کاغذ دیواری های ساده توسط بافت های ریز و رنگ های بسیار متنوع تولید می شوند. از این کاغذ دیواری بیشتر به به عنوان مکمل دیگر کاغذ دیواری ها استفاده می شود.

کاربرد های کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری های ساده کاربرد های بسیار زیادی دارد و در محل های بسیار مختلفی نیز استفاده می شود:

حال پذیرایی: استفاده از این محصول در حال پذیرایی یک فضای بسیار زیبا می سازد، حال پذیرایی فضایی پر از لوازم و وسایل شلوغ است که با استفاده از این کاغذ دیواری می توانیم به صورت کامل تعادل را بر قرار نماییم.

ادارات: کاربرد این نوع کاغذ دیواری انقدر زیاد است که می توانید در ادارات مختلف از آن بهره ببرید، ادارات منظورمان این می باشد که در محل کار شخصی خود می توانید استفاده کنید برای مثال کافی شاپ یکی از جاهایی است که با استفاده از این محصول یک فضای زیبا می توانید خلق کنید.

اتاق خواب ها : امروزه در اتاق خواب ها بسیار از کاغذ دیواری ها استفاده می شود. کاغذ دیواری های ساده برای اینکه کمی دکوارسیون اتاق خواب شما را از حالت بسیار ساده در می آورد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

پشت تلویزیون : بیشترین استفاده از این محصول را در پشت تلویزیون ها می توانیم ببینیم به این خاطر که برای اینکه چشم خسته نشود از یک طرح ساده در پشت تلویزیون استفاده می شود و طرح ساده را می توانید با کاغذ دیواری ساده برای خود بسازید.

قیمت کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری های ساده نسبت به دیگر کاغذ دیواری ها قیمت مقرون به صرفه تری را دارد. این قیمت مقرون به صرفه باعث می شود قدرت خرید مردم نیز به بالا ترین حد خود برسد. این محصول از 98 هزار تومان بر متر مربع تا 350 هزار تومان بر متر مربع قیمت متغییر دارد. این قیمت بسته به خیلی از ویژکی های آن کاغذ دیواری دارد.