پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک یا همان کاغذ دیواری اتاق کودک به شکلی ساخته و طراحی شده است که برای کودکان عزیز شما یک آرامش خاصی را به ارمغان بیاورد. پوستر دیواری کودک با داشتن رنگ های بسیار مختلف و همچنین طرح های بسیار زیاد کودکان بسیار برای کودکان خوش آیند هستند. در ادامه همراه پنجدری باشید تا به پوستر دیواری(همان کاغذ دیواری) اتاق کودک به صورت جامع بپردازیم.

مدل های مختلف پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر های دیواری اتاق کودک به صورت کلی به دو صورت می باشد:

رنگی : مدل های رنگی نسبت به مدل های طرح دار کمتر استفاده می شوند. در هنگام استفاده از رنگ ها باید توجه زیادی داشته باشید به این خاطر که بر روی کودک و نوزاد شما تاثیر بسزایی دارد. برای مثال اگر کودکی شلوغ و پر جنب و جوش دارید باید از رنگ های خنک مثل آبی استفاده نمایید و نباید از رنگی مثل قرمز استفاده کنید و همچنین بالعکس اگر کودکی بسیار آرام دارید باید از رنگی مانند قرمز استفاده کنید تا آبی، به این دلیل که رنگ قرمز نشان دهنده تحرک می باشد و بسیار تحریک آمیز می باشد.

طرح دار: مدل های طرح دار به دلیل داشتن طرح هایی مثل حیوانات یا شخصیت های کارتونی بیشتر مورد توجه کودکان می باشند. در این مدل بیشتر سعی کنید از کارتون ها یا حیوانات مورد علاقه کودک خود استفاده نمایید، این کار بر روی روحیه کودک شما تاثیر بسیار زیادی دارد.

ویژگی های پوستر دیواری اتاق کودک

از جمله ویژگی هایی که این پوستر ها باید داشته باشند می توان به : علاقه مندی کودک نسبت به آن، داشتن رنگ مناسب نسبت به روحیه کودک واز همه مهم تر آن که به انتخاب خود کودک باشد. این چند ویژگی باعث می شود کودکی بسیار خوشحال تر چر نشاط تر از قبل داشته باشید.

قیمت پوستر دیواری اتاق کودک

قیمت این محصول بسته به طرح و جنسی که دارد بالا پایین می رود. هر چه جنس بهتر و طرح بر روی آن به روز تر باشد قیمت بالا تری دارد. همچنین به صورت مستقیم  کشور تولید کننده آن بر روی قیمت تاثیر می گذارد. قیمت پوستر های دیواری کودک از حدود 98 هزار تومان شروع می شود و به مبالغ بالا تر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *