پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کاغذ دیواری اتاق دخترانه

کاغذ دیواری اتاق دخترانه پر از رنگ های روشن مانند صورتی است. کاغذ دیواری اتاق دخترانه دقیقا در برابر کاغذ دیواری اتاق پسرانه قرار دارد به این خاطر که احساسات دختران و پسران کاملا از دیگری متفاوت می باشد. کاغذ دیواری اتاق دخترانه که شما می خواهید برای فرزند خود انتخاب نمایید باید پر از رنگ های آرامش بخش باشد. این کاغذ دیواری امروزه دارای طرح و رنگ های بسیار متنوع می باشد که با سلیقه هر دختر خانومی می تواند بخورد. کودکان دختر بیشتر از رنگ هایی که آرامش بخش هستند و به آن ها غرور می دهد را انتخاب می کنند مانند: صورتی (برای آرامش بخش بودن آن) و قرمز ( برای نشان دادن غرور آن ها). در ادامه همراه پنجدری باشید تا به کاغذ دیواری اتاق دخترانه بپردازیم.

ویژگی هایی که کاغذ دیواری اتاق دخترانه باید داشته باشد ؟

  1. بیشتر سعی کنید در انتخاب رنگ و طرح از نظرات کودک خودتان کمک بگیرید.
  2. از رنگ های مختلف استفاده شود.
  3. کارتون مورد علاقه یا شخصیت مورد علاقه دختران را استفاده نمایید.
  4. با دیگر وسایل درون اتاق خواب دختران همخوانی داشته باشد تا دکوراسیون چشم نوازی را بسازید.

قیمت کاغذ دیواری اتاق دخترانه

قیمت این کاغذ دیواری بسته به طرح، نوع متریال استفاده شده در کاغذ دیواری متفاوت می باشد. قیمت این محصول از حدود صد هزار تومان شروع می شود و هر چه جنس این محصول بهتر و با کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالا می رود.

خرید کاغذ دیواری اتاق دخترانه

خرید این محصول  هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنی می توان انجام داد ولی به صورت کلی خرید اینرنتی کمی بهتر است از خرید حضوری به این خاطر که شما می توانید در آن طرح های بسیار زیادی ببینید. خرید این محصول را به صورت اینترنتی در پنجدری می توانید تجربه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *