پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن یکی از انواع کاغذ دیواری هایی است که در انواع دکوراسیون ها و محل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ دیواری مدرن از آن جایی که به دور از شلوغی است می توانیم در جاهایی استفاده نماییم که نیاز به آرامش روحی و جسمی داریم. کاغذ دیواری مدرن با داشتن رنگ ها و طرح های مختلف می تواند سلیقه های مختلف را رازی نگه دارد پس می توانید با خیال راحت به سراغ این شکل از کاغذ دیواری بروید. این کاغذ دیواری دقیقا برعکس و در مقابل کاغد دیواری های کلاسیک قرار دارد و کاملا از یکدیگر جدا هستند. در ادامه همراه پنجدری باشید تا به کاغذ دیواری مدرن بپردازیم.

کاغذ دیواری مدرن در محل های مختلف

خب همانطور که در مقدمه گفته شد شما می توانید با خیال راحت از این کاغذ دیواری در محل های مختلف استفاده نمایید، محل هایی مانند : آشپزخانه، اتاق ها، حال پذیرایی، لابی ساختمان، ادارات و … . در ادامه به آن ها می پردازیم.

آشپزخانه :

استفاده از کاغذ دیواری های مدرن در آشپزخانه باعث می شود شما یک فضای دلنشین بسازید و از آن لذت ببرید. طرح های مدرن بسیار زیادی از کاغذ دیواری موجود است که شما می توانید از آن بهره ببرید. یکی از معایبی که باعث می شود نگران استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه شوید ضد آب نبودن آن است، از آن جایی که آشپزخانه جایی است که بسیار با آب سر و کار دارد باید در استفاده از کاغذ دیواری توجه نمود.

اتاق خواب :

امروزه بسیاری از جوانان خواهان این هستند که اتاق خود را به سبکی که دوست دارند طراحی کنند. کاغذ دیواری های مدرن می تواند یکی از انتخاب ها برای طراحی باشد، به این خاطر که دارای طرح های مختلف است برای مثال می توانیم به طرح های سه بعدی اشاره نماییم کاغذ دیواری های سه بعدی فضای اتاق ها را بسیار زییا می کند. شما می توانید به بهره گیری از این نوع کاغذ دیواری و استفاده از وسایل چوبی یک اتاق زیبا را بسازید.

حال پذیرایی :

کاغذ دیواری های مدرن بیشترین استفاده را در حال پذیرایی دارند. استفاده از این نوع کاغذ دیواری در حال پذیرایی باعث می شود که فضایی زیبایی را خلق نمایید. شما می توانید برای اینکه محل زیبا تری را خلق کنید از رنگ های مختلف مثل طلایی و نقره ایی استفاده نمایید البته علاوه بر اینکه فضا زیبا تر می شود با اینکار یک فضای لاکچری نیز می سازید، البته بعد از بهره گیری از رنگ طلایی باید آن را با رنگ های خنثی به تعادل بکشید. به شکل کلی برای استفاده از چنین رنگ هایی باید از یک طراح استفاده نمایید.

لابی ساختمان :

استفاده از کاغذ دیواری های مدرن در لابی ساختمان در ایران زیاد مرسوم نمی باشد ولی شما عزیزان می توانید جز اولین هایی باشید که از آن استفاده می نمایید. می توانید با استفاده از رنگ های مختلف یک لابی بسیار زیبا برای ورود مهمان ها بسازید.

ادارات :

ادارات یکی از محل هایی می باشد که ظاهر آن بسیار با اهمیت می باشد، به این خاطر که افراد های مختلف مثل کارمندان، مشتریان و… رفت و آمد دارند. طرح دکوراسیون بر روی افراد از نظر انرژی تاثیر زیادی دارد. استفاده از کاغذ دیواری های مدرن با رنگ درست می تواند محل مورد نظر شما مثل اداره را به یک جایی زیبا و از نظر انرژی بالا ببرد. بیشتر از طرح های رنگ روشن و خلوت در ادارات استفاده می شود تا محیطی خوب خلق شود.

کاغذ دیواری مدرن پشت تلویزیون

کاغد دیواری های مدرن یکی از انواع کاغد دیواری های می باشد که در پشت تلویزیون ها استفاده می شود. استفاده از کاغذ دیواری پشت تلویزیون باعث زیبایی حال پذیرایی شما بیشتر از گذشته می کند. امروزه روز استفاده از کاغذ دیواری در پشت تلویزیون ها مورد توجه قرار گرفته و بسیار استفاده می شود. کاغذ دیواری مدرنی که قرار است پشت تلویزیون قرار بگیرد باید یک سری نکاتی را داشته باشد یکی از نکاتی که باید در آن رعایت شود این است که ، نباید طرح های بر روی کاغذ درشت یا ریز باشد به این خاطر که چشم در کنار دیدن تلویزیون به دیوار پشتی تلویزیون نیز دید دارد اگر از طرح های درشت یا ریز استفاده کنید چشم اذیت می شود.

قیمت کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن بسته به نوع و شکل ظاهری ، طراحی آن قیمت های متفاوت دارد. قیمت این محصول از صد هزار تومان شروع و تا یک میلیون و دویست هزار تومان متغییر می باشد. همانطور که می دانیم هر چه قیمت کاغذ دیواری بالا تر باشد جنس بهتری را دارد و هر چه قیمت پایین تری داشته باشد کیفیت کمتری دارد. شما می توانید نسبت به هزینه ایی که می خواهید انجام بدهید محصول خود را انتخاب نمایید.

شرکت کاغذ دیواری مدرن وال

شرکت مدرن وال یکی از چند شرکت معروف تولید کننده کاغذ دیواری های مدرن می باشد. در این شرکت انواع مختلفی از این محصول تولید می شود تا در محل های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این محصولات چه در فضای خصوصی و چه در فضای عمومی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد مانند : ادارات، آشپزخانه ها، اتاق ها، حال پذیرایی و… . شما عزیزان می توانید با کمی جست و جو عکس های زیادی در مورد محصولات این شرکت ببینید. شرکت مدرن وال با تولید انبوه این محصول توانسته است سلیقه افراد مختلف را برآورده و خیال مشتریان را راحت کند.

ویژگی های کاغذ دیواری مدرن

خب همانطور که می دانید هر کاغذ دیواری دارای یک ویژگی های می باشد کاغذ دیواری های مدرن نیز به همین شکل هستند. از جمله ویژگی های این محصولات : تنوع رنگی بسیار بالا، تنوع بسیار زیاد در طرح، مقاومت خوب در برابر نور خورشید، این کاغذ دیواری ها می توانند در جاهای مختلف همانطور که در بالا توضیحش داده شد استفاده شوند، می توانند در رنگ های مختلف در یک دکوراسیون استفاده شوند و… . اگر بالا را خوانده باشید می فهمید که این محصول می تواند به راحی با دکوراسیون مدرن آمیخته شوند و محلی زیبا را فراهم سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *