پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

در حال اجرا
0 +
میزان رضایت
0 %
انجام شده
0 +

کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف یکی از بهترین انتخاب های شما از نظر طرح،رنگ و قیمت می باشد.کابینت ام دی اف شامل متریال های ملامینه،هایگلاس،پلی گلاس،لامی گلاس،برجسته،فوق برجسته و … است.از نظر فنیش سطح نیر کابینت ام دی اف به سه دسته براق،مات و چرمی تقسیم می شود.در پنجدری تمامی خدمات از جمله مشاوره،طراحی و اجرا و برش برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده.

خدمات کابینت ام دی دف

جدول قیمت کابینت ام دی دف

نوع کابینت
کمترین قیمت (تومان)
بیشترین قیمت(تومان)
کابینت ام دی اف ملامینه
4/200/000
4/800/000
کابینت ام دی اف هایگلاس
4/700/000
5/500/000
کابینت ام دی اف پلی گلاس
5/300/000
6/500/000
کابینت ام دی اف لامی گلاس
5/550/000
8/000/000
کابینت ام دی اف برجسته
7/500/000
9/000/000
کابینت ام دی اف فوق برجسته
8/000/000
10/000/000

قیمت کابینت بالا متری می باشد.

کابینت ام دی اف

کایینت ام دی اف،میشه گفت ام دی اف یکی از بهترین متریالی می باشد که در صد اخیر ساخته شده است.جالب است بدانید در زمان تولید خود ساخته شده که جایگزین ورق های نئوپان شود.اما با توجه به ویژگی ها موجود توانست جایگاه بسیار مناسبی در دکوراسیون طراحی داخلی پیدا کند .بیشتر مورد بکار گیری در خصوص این متریال را می توان به به کابینت آشپزخانه ام دی اف اشاره کرد.

در بخش از پنجدری می خواهیم راجب کابینت ام دی اف ،انواع آن،ویژگی،مزایا و معایب کابینت ام دی اف،قیمت و نحوه ساخت تولید کابینت ام دی اف با شما عزیزان صحبت تا کاملا با این متریال آشنا شوید.

قبل از شروع مقالعه بهتراست مواردی راجب ام دی اف و کابینت ام دی اف بدانیم.

ام دی اف اولین بار در سال 1965 در یک کارخانه در امریکا ساخته شد.این محصول در نگاه لوب فقط تولید شده که بتواند معایب نئوپان را پوشش دهد به عنوان مثال در مقابل ضربه به هیچ عنوان مقاومت خوبی نداشت دلیل این مضوع هم می توان استفاده از خورده چوب های درشت دانست.

اما ام دی اف به شکل نمی باشد ذرات ام دی اف بسیار کوچک تر و با تراکم تر می باشد همین موضوع سبب شده که در مقابل ضربه،فشار،رطوبت،پیچ خور،ابزار خوری،رنگ و بسیاری از موارد دیگر مقاوم و عملکرد بهتری نسبت به نئوپان داشته باشد.

این ویژگی ها به گونه ای شکل گرفت که توانست حتی در مواردی بهتر چوب عمل کند و در برخی از موارد جایگاه مناسب تری از چوب پیدا کند.ام دی اف در مواردی مانند قیمت،مقاوم بودن در برابر عوامل طبیعی مانند آب و هوا و حشرات دوام بسیار بیشتری نسبت به چوب دارد .

می توان پر طرفدارتر بودن متریال ام دی اف را نسبت به به دو متریال چوب و نئوپان دانست.

کابینت ام دی اف چیست؟

کابینت ام دی اف در ده های اخیر توانست به صورت گسترده جایگاه بسیار مناسبی در بین مردم پیدا کند دلیل این موضوع هم می توان به داشتن طرح های متنوع در طیف های مختلف ،قیمت مناسب و … دانست.مهم ترین نکته در کابینت ام دی اف را می توان انتخاب متریال مناسب شما دانست که همین عامل سبب تفاوت در کابینت های ام دی اف می شود.البته این موضوع مم باید بگویم ام دی اف توانای اجرای مدل های کلاسیک و نئوکلاسیک را نیز خود دارد با انتخاب نوع خام ام دی اف می تواند کاببینت ام دی اف کلاسیک و نئوکلاسیک را برای آشپزخانه خود داشته باشید.

البته با یک سرچ بسیار ساده در فضای مجازی می توانید به گستردگی کابینت ام دی اف پی ببرید. اما اگر عجله ای ندارید در ادامه به همه ی موارد اشاره می کنیم

انواع کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف انواع بسیار مختلفی دارد که می خواهیم در این بخش آن ها بررسی کنیم.اما نکته جالب در مورد ام دی اف ها این می باشد که روکش ها متنوع دلیل به وجود آمدن نوع مختلف کابینت ام دی اف می باشد.در ادامه علاوه بر سبک های اصلی مدل های مختلف کابینت ام دی اف را با هم بررسی می کنیم.

کابینت ام دی اف مدرن

کابینت مدرن می دانید که انوع بسیار مختلفی دارد و دامنه بسیار گسترده در مدل و رنگ  دارد.اگر بخواهیم  تعریف مختصری از از مدرن داشته باشیم باید بگویم این کابینت برای طراحی بکار میرود که سادگی و کاربردی بودن عنصر اصلی می باشد.البته همین دو عامل سبب شده طرفداران بسیار زیادی در بین تمامی مدل های کابینت ام دی اف بدست آورد.کابینت ام دی اف مدرن را می توانید برای آشپزخانه های با ابعاد کوچک نیز بکار بگیرید.

مهم ترین ویژگی های کابینت ام دی اف مدرن

داشتن قیمت بسیار مناسب

تنوع در طرح و رنگ

داشتن رنگ های براق ،مات،چرمی

بکار بردن در در آشپزخانه های در ابعاد کوچک و بزرگ

قیمت بسیار مناسب

زمان ساخت و نصب مناسب (نسبت به سبک کلاسیک و نئوکلاسیک)

کابینت ام دی اف ملامینه

ملامینه یکی از متنوع ترین ام دی اف ها در کابینت ام دی اف می باشد.این متریال دارای فنیش براق،چرمی و مات می باشد.همچین تنوع رنگی بی نظر این متریال دانست.از مهم ترین ویژگی های ملامیه می شود به داشتن قیمت بسیار مناسب ،زمان ساخت و اجرا اندک،داشتن طرح چوب بسیار زیبا توانسته جایگاه خوبی پیدا کند.البته در چند سال اخیر بیشتر ملامینه برای اجرا در ویلا ها خانه باغ ها و پروژه های ساختمانی بزرگ بکار میرود.

کابینت ام دی اف هایگلاس

های گلاس نوعی دیگر از ام دی اف می باشد که می شود گفت که بیشترین سهم را در بازار کابینت کشور دارد.کابینت ام دی اف های گلاس با داشتن یک ویژگی بسیار خاص به اسم براقیت توانسته محبویت بی نظیری در بین کابینت ها پیدا کند این محبوبیت به شکلی می باشد که مشتریان در هنگام در خواست قطعا اسم های گلاس به گوششان خورده است.

توجه داشته باشید که های گلاس فقط رنگ ها براق ندارد رنگ های مات بسیار جذابی هم مانند نسکافه ای ،کرم،مشکی مات را نیز دارا می باشد.

کابینت ام دی اف برجسته و فوق برجسته (سینکرونایز)

بهتر است به جای واژه برجسته از کابینت فرامید یا های مچ بکار ببریم چون این دو برند در بخش ام دی اف برجسته توانسته اند جایگاه خوبی پیدا کنند.این مدل نیز طرفداران خود دارند .بیشتر ام دی اف های موجود در این سبک دارای رنگ های مات می باشند.

نکته جالب در مورد متریال های برجسته مات این می باشد که می توانید این محصول را با های گلاس بکار ببرید.بدون شک جلوه بسیار خاص خواهید داشت.

کابینت ام دی اف پلی گلاس

پلی گلاس نیز ام دی اف دیگری می باشد که می توانید در طراحی کابینت ام دی اف خود بکار ببرید.پلی گلاس دارای روکش مقاوم تر و براق تر نسبت به هایگلاس دارد .حالا سوال اینجاست چرا پلی گلاس را با های گلاس مقاسیه می کنیم .این دو متریال از نظر ظاهری شباهت های بسیار با یکدیگر دارد.به عنوان مثال تمامی رنگ های که در های گلاس موجود می باشد در پلی گلاس نیز وجود دارد.

اما طبق گفته بالا پلی گلاس دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به های گلاس دارد.

کابینت ام دی اف کلاسیک

زمانی که اسم کلاسیک به گوش ما میرسد حتما  طراحی هایی که در زمان گذشته که به صورت سلطنتی و اشرافی بودن در ذهن ما خطور می کند.سبک کلاسیک در کابینت دقیقا دارای ویژگی های تعادل،تقارن،نظم ،شکوه و جلال می باشد.در کابینت ام دی اف کلاسیک بیشتر از متریال خام بدون روکش استفاده می شود تا بتواند ابزار مورد نظر شما در سطح آن ایجاد کنند و بعد از طبق طراحی و نیاز شما رنگ یا روکش پی وی سی بر روی آن اجرا می شود.

کابینت ام دی اف ممبران

قطعا به مانند مدل های گلاس،ممبران نیز به گوش شما خورده است.کابینت ام دی اف ممبران تشکیل شده از ام دی اف خام یک رو سفید و روکش پی وی سی می باشد.با استفاده از دستگاه سی ان سی ابزار مورد نظر شما بر روی سطح اجرا می شود و بعد از آن روکش پی وسی با دستگاه وکیوم و رزین روی سطح قرار می گیرد.محصول حاصل ظاهری کاملا شبیه به چوب دارد.اما با هزینه بسیار کمتر نسبت به چوب.

کابینت ممبران ام دی اف دارای رنگ بسیار متنوع در طرح چوب می باشد و به راحتی می توانید رنگی که مد نظر دارید انتخاب کنید.

کابینت ام دی اف پولشی

دیگر انتخابی که می توانیم برای کابینت آشپزخانه خود داشته باشیم پولیشی می باشد.در این مدل از ام دی اف خام و رنگ استفاده می شود .ابزار مورد نظر را بر روی ام دی اف اجرا می کنم و بعد از رنگ بر روی زده می شود و پس از مرحله پولیش کاری انجام می شود.قطعا نتیجه بسیار زیبایی به شما میدهد.

صفحه کابینت مورد استفاده برای کابینت ام دی اف

صفحات بسیار زیبا و متفاوتی وجود دارد که می توانید برای کابینت ام دی خود بکار بگیرد از جمله ای متریال ها می شود به سنگ طبیعی،کورین،کوارتز،سرامیک،صفحات شرکتی،مارمونایت،اس پی ال و … اشاره کرد.مهم ترین قسمتی می بایست به آن توجه کنیم ابزار خور بودن یا ابزار خور نبودن متریال ها می باشد.

برای سبک کلاسیک می بایست از متریال های مانند کورین،کوارتز،سنگ طبیعی و مارمونایت استفاده کنیم دلیل این موضوع هم ابزار خور بودن می باشد.

برای سبک مدرن می توانید از همگی متریال ها استفاده کنید .

برای سبک نئوکلاسیک بسته مدل خود که نیاز دارد ابزار داشته باشید یا خیر می توانید متریال خود را انتخاب کنید.

آیا صفحه کابینت کورین برای کابینت ام دی اف بکار میرود؟

بله بکار می رود.چون کورین قابلیت های بسیار فروانی دارد که می تواند برای همه سبک های کابینت ام دی اف بکار رود .به عنوان مثال اگر شما سبک کلاسیک را انتخاب کرده باشید می توانید به راحتی فرایند ابزار را انجام دهید.یا اگر تصمیم به اجرای طراحی مدرن دارید با یک فارسی ساده و کونیک می توانید صفحه کابینت مدرن خود را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

انواع مدل کابینت ام دی اف
انواع مدل کابینت ام دی اف

انواع مدل کابینت ام دی اف بر اساس ظاهر و متریال می توانند کاملا متفاوت از یکدیگر باشند. خوشبختانه امروزه روز با پیشرفت در صنایع شاهد این هستیم که مدل

ادامه مطلب »