پنجدری

پشتیبانی(09999917691)

پنجدری

کابینت ممبران

اطلاعات خود را به صورت کامل وارد کنید.

panjdarii-ir-memberan-3

ثبت سفارش در همواره با 10 درصد تخفیف همراه می باشد.

panjdarii ir memberan 12

کابینت ممبران خودم رو چجوری میتونم در پنجدری ثبت سفارش کنم؟

panjdarii ir memberan 13

چجور می تونم تو پنجدری برای اجرا و خدمات کابینت ممبران تخفیف بگیرم...؟

panjdarii ir memberan 14

خدمات و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران در پنجدری به چه شکل می باشد؟

panjdarii ir memberan 12

کابینت ممبران خودم رو چجوری میتونم در پنجدری ثبت سفارش کنم؟

panjdarii ir memberan 13

چجور می تونم تو پنجدری برای اجرا و خدمات کابینت ممبران تخفیف بگیرم...؟

panjdarii ir memberan 14

خدمات و اجرا کابینت آشپزخانه ممبران در پنجدری به چه شکل می باشد؟

پروسه ساخت ،اجرا و نصب کابینت ممبران به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شود.دسته اول کار خود را به مجموعه های تولیدی بسیارید که حداقل زمان تحویل آن بین 20 تا 30 روز کاری می باشد.دسته دوم شرکت های تولیدی درب هستند که مدت تحویل آن های بین 48 الی 50 روز می باشد.

در هر صورت پس از سفارش شما یونیت ها قبل از آماده سازی درب ها نصب می شوند.پس از اماده سازی درب ها فرآیند نصب به صورت کامل انجام می شود.

خیر: کابینت ممبران دارای روکش پی وی سی می باشد در صورت نیاز می بایست روکش درب یا ثابتی خود را سفارش دهید.

خیر: کابینت ممبران به هیچ عنوان برای آشپزخانه های کوچک قابل اجرا نمی باشد بهتر است برای متراژ های بیشتر از هفت متر اجرا شود.

زمانی که شما ممبران برای آشپزخانه خود انتخاب میکنید یعنی سلیقه شما بین طراحی کلاسیک و نئوکلاسیک می باشد این دو طراحی برای نمایان کردن زیبایی و شکوه خود احتیاج بسیاری به فضا و نور طبیعی دارد.

در نهایت موضوع بهتر است آشپزحانه هایی انتخاب کنید متراژی بیشتر از هفت متر داشته باشند.

جواب این سوال هم می تواند بله باشد و هم خیر رطوبت زمانی تاثیر دارد که به مغز ام دی اف برسد در چنین حالتی شاهد سبب تغییر حالت و رنگ در آن هستیم.ممبران را می توانید با خیال آسوده برای در مناطق شرجی شمال و جنوبی کشور بدون هیچ نگرانی یکار ببرید.

در این بخش باید دقت کنیم از شرکت ها و استادکاران بسیار مجرب اعتماد کنیم

به راحتی می تواند با هماهنگی با استادکار اجرا کننده خود تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده را بر طرف کنید.نکته اساسی اینجاست ممکن است روکش های جدید اندکی تغییر رنگ در خود داشته باشند.اما چاره ای نیست.

 مهم ترین عواملی شامل :نوع ابزار و منبت بکار رفته،کم کار بودن یا پرکار بودن طراحی شما،جنس روکش ها ،ضخامت ام دی اف انتخابی شما و برخی از موارد دیگر سبب تفاوت قیمت می شود.

روکش کابینت ممبران از جنس پی وی سی می باشد و تشکیل شده از متریال مصنوعی است.اما روکش چوب به صورت کامل متریال طبیعی می باشد و حس گرم بودن چوب را به راحتی به شما منتقل می کند.

از مهمترین تفاوت اجرای براق روکش چوب می باش که در مقابل در وکیوم به هیچ عنوان روکش براقی نداریم.

سرعت در اجرا

قیمت مناسب

پشتیبانی 24 ساعته

طراحی رایگان

راهنمای خرید کابینت ممبران

ممبران یکی از معروف ترین زیر شاخه ها در کابینت های ام دی اف می باشد.در بخش می خواهیم دریابیم بهترین انتخاب برای متریال  این مدل (ام دی اف،روکش پی وی سی،یراق،دستگیره،اکسسوری) چه می باشد.در بخش زیر علاوه بر نکات مهم، بهترین برند ها نیز برای انتخاب برای شما گفته شده است.

1.ثبت اطلاعات و سفارش

به راحتی در قسمت بالای سایت می توانید با تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند یا می توانید به صورت مستقیم با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

3.انداز گیری و انتخاب متریال

بعد از تایید شما اندازه گیری و متریال مورد نظر خود را انتخاب می کنید طراحی برای شما انجام می شود پس از تایید فرآِیند ساخت و تولید انجام می شود.

panjdarii ir memberan 22

2.تماس کارشناس و مشاوره رایگان

کارشناسان ما بعد از تماس با شما و مشاروه سبک و مدل مورد نظر شما را بررسی و بهترین انتخاب ها را در اختیار شما قرار می دهند.

اجرا و نصب کابینت ممبران

اجرا و نصب در پنجدری بین 15 الی 20 روزه از زمان تایید طراحی می باشد.

panjdarii ir memberan 27

ثبت اطلاعات و سفارش

به راحتی در قسمت بالای سایت می توانید با تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس می گیرند یا می توانید به صورت مستقیم با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

تماس کارشناسان ما و مشاوره رایکان

کارشناسان ما بعد از تماس با شما و مشاروه سبک و مدل مورد نظر شما را بررسی و بهترین انتخاب ها را در اختیار شما قرار می دهند.

اندازه گیری و انتخاب متریال

بعد از تایید شما اندازه گیری و متریال مورد نظر خود را انتخاب می کنید طراحی برای شما انجام می شود پس از تایید فرآِیند ساخت و تولید انجام می شود.

اجرا و نصب کابینت ممبران

اجرا و نصب در پنجدری بین 15 الی 20 روزه از زمان تایید طراحی می باشد.

کابینت ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران معروفترین زیر مجموعه از کابینت های ام دی اف است . که با استفاده از ام دی اف های یک روخام در ضخامت 16 میلی متر توسط دستگاه سی ان سی  ابزار های در نظر گرفته شده اجرا می شود و در نهایت با روکش های پی وی سی و با استفاده از دستگاه وکیوم و نوعی چسب خاص روکش ها بر روی ام دی اف قرار می گیرد و در نهایت موضوع درب های ممبران برای شما عزیزان تولید می شود.ممبران شباهت بسیار زیبادی به متریال چوب دارد.

به نظر شما چرا این سبک طرفداران بسیاری دارد؟

جواب کاملا واضح است .ممبران نزدیک ترین نوع جنس به متریال چوب می باشد اما با داشتن برخی از ویژگی های خاص مانند داشتن قیمت بسیار مناسب،تنوع رنگی بسیار بالا،نگهداری آسان،مقاوم بودن در برابر چوب و بسیاری از موارد دیگر که سبب شده جایگاه بسیار خاصی در بین تمامی مدل های به دست آورد .نکته جالب در مورد ممبران این میباشد که هر خانه داری حداقل یک بار اسم این مدل شنیده است و اطلاعات خوبی از این مدل دارد.

انواع کابینت ممبران

  • کابینت ممبران کلاسیک

پر طرفدار ترین سبک در در این مدل کلاسیک می باشد داشتن ستون،سرتون،منبت و همچین شباهت بسیار زیاد آن به مدل چوبی سبب شده مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.شما عزیزان می توانید در ممبران هر نوع ابزار و هرنوع رنگ چوبی را که در نظر دارید با هزینه به نسبت پایین تر از چوب برای خود داشته باشد. همانطور که میدانید مهم ترنی رکن ها در کلاسیک شامل:شکوه،لاکچری بودن،تقارن و تعادل می باشد،که در ممبران می توانید به راحتی آن ها را پیدا کنید.

  • کابینت ممبران نئوکلاسیک

دیگر سبکی که در سال های اخیر جایگاه خوبی در تمامی مدل های پیدا کرده است نئوکلاسیک می باشد این سبک به دلیل داشتن برخی از ویژگی های مشترک بین کلاسیک و مدرن توانسته خیلی از نیاز افراد ساده پسند رفع کند.

از تفاوت کلاسیک با نئوکلاسیک وکیوم می توان به داشتن ستون،سرستون،منبت در کلاسیک اشاره کرده.که این موضوع در نئوکلاسیک  هیچ جایی ندارد

  • مدرن

طراحی مدرن در این سبک وجود ندارد.

بهترین رنگ های کابینت ممبران

روکش های پی وی سی مورد استفاده در کابینت ممبران دارای تنوع رنگی بسیاری می باشد تا بتواند تمامی سلیقه هارا پوشش دهد.اما برخی از رنگ ها هستند که طرفداران بسیاری دارد در بخش می خواهیم به بررسی این رنگ ها بپردازیم همراهما باشید.

کابینت ممبران سفید

پر طرفدارترین رنگ در بین تمامی رنگ های استفاده شده سفید است.ازمهم ترین ویژگی های این رنگ می توان به بزرگتر نشان دادن ،دلباز کردن محیط،احساس تمیزی و … اشاره کرد.با توجه به خنثی بودن این رنک به راحتی می توانید وسایل آشپزخانه با این رنگ ست کنید.

این رنگ توانای اجرا در دو سبک کلاسیک و نئوکلاسیک اشاره کرد.

رنگ سفید از نظر روانشناسی

هر رنگی که در خانه بکار می برید هم دارای خوص مثبت و هم منفی می باشد این موارد شامل

نکات مثبت

شفافیت،خلوص،پاکی،سادگی،بازده،بهداشتی بودن و …

نکات منفی در رنگ سفید

سردی،غیر دوستانه بودن

کابینت ممبران سفید صدفی

یکی دیگر از رنگ های زیبا که در سال های اخیر مورد استفاده در دکوراسیون داخلی قرار گرفته است سفید صدفی می باشد.این رنگ حس شکوه و جلال را به خوبی به شما انتقال می دهد.این رنگ را می توانید برای سبک کلاسیک و تئوکلاسیک مورد انتخاب قرار دهید.اما طبق گفته کارشناسان پنجدری بیشتر از این رنگ در طراحی کلاسیک استفاده شده.

برای بهتر نشان دادن این رنگ می توانید از کانترتاپ با رنگ تیره استفاده کنید.

ویژگی از نظر روانشناسی هم در قسمت بالا گفته شده.

کابینت ممبران گردویی

می شود گفت قدیمی ترین رنگی که تا اکنون در دکوراسیون تمامی قسمت های خانه بکار رفته قهوه ای می باشد.به نظر شما چرا این رنگ سن بالایی دارد و هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد؟بله درست گفتید به علت اینکه رنگ چوب قهوه ای است و اینکه چوب به علت گرم بودن احساس بسیار خوبی به ما میدهد.

به علت تیره بودن قهوه ای این رنگ برای بهتر دیده شدن نیار به محیط بزرگ و همچینن نور کافی می باشد

رنگ قهوای از نظر روانش شناسی دارای ویژگی های :

سادگی،طبیعی بودن،استحکام،استواری

کابینت ممبران سفید طلایی

خاص ترین و با شکوه ترین ترکیب رنگی در بین تمامی رنگ ها می باشد.بهترین نوع ترکیب رنگی در این بخش این می باشد که رنگ اصلی سفید و رنگ جزئیات را از طلایی استفاده کنیم.بکار بردن  بیش از اندازه رنگ طلایی در رنگ سبب از بین رفتن زیبایی در طراحی می شود.

کابینت ممبران کرم طلایی

رنگ کرم مانند سفید طرفداران بسیاری دارد و ترکیب آن با رنگ طلایی حس بسیار خوبی میدهد.این رنگ بیشتر  در دکوراسیون رومی  بکار می رود.

کابینت ممبران قهوای

دیگر  رنگ  محبوب در کابینت ممبران قهوه ای  می باشد.

مزایا و معایب کابینت ممبران

دانستن مزایا و معایب به ما کمک فراوانی در انتخاب و نگهداری آن به ما می کند در بخش به صورت جز به جز تمامی قسمت را برای شا عزیزان بررسی می کنیم.

مزایا

داشتن قیمت مناسب

استفاده از متریال ام دی اف  یکی از مهم ترین تاثیر گذارترین عوامل در پایین بودن قیمت است.و حالا جواب سوال منظور ما از داشتن قیمت پایین چیست؟

جواب بسیار ساده است این مدل بیشترین شباهت را در بین تمامی متریال به چوب دارد.این سبک انتخاب کسانی است که می خواهند  که یک طراحی شبیه چوب داشته باشند.پس می بایست قیمت این سبک را با متریال چوب در نظر بگیریم .قیمت ساخت و اجرا متریال چوب از 20 میلیون تومن شروع میشود در صورتی که کابینت ممبران درجه یک متری 10 میلیون تومان است.

به همین علت است که قیمت مناسبی نسبت به چوب دارد.

اجرا در تمامی سبک های کلاسیک  و نئوکلاسیک

یکی از خوبی های کابینت ممبران اجرا شدن در تمامی سبک ها می باشد.شما می توانید پرکارترین سبک کلاسیک را طراحی کنید از طرفی هم می توانید کم کار ترین مدل نئوکلاسیک را نیز با همان کیفیت و رنگ داشه باشید.

تنوع در رنگ و طرح

دیگر امتیاز مثبت ممبران داشتن تنوع در طرح و رنگ است .شما هر رنگی که بخواهید در هر طرح میتوانید داشته باشید.

تنها مشکل در روکش های پی وی سی فنیش سطحی مات می باشد.

مقاومت در برابر آب

تمامی روکش های پی وی سی در برابر آب مقاوم می باشد.تنها زمانی دچار مشکل می شود که آب به مغز ام دی اف نفوذ کند .

نظافت آسان

شما می توانید به راحتی با یک دستمال مرطوب سطح روی درب ها پاک کنید.

معایب کابینت ممبران

مقاوم نبودن در برابر خط و خش

روکش های پی وی سی به هیچ عنوان در برابر اشیا تیز مقاوم نیست و به راحتی آسیب پذیر است. به عنوان مثال برخورد ماهیتابه به درب سبب ایجاد حط و خش می شود.

مقاوم نبودن در برابر گرما

در نظر داشته باشید اگر ممبران را در برابر گرما مداوم قرار دهید چسب خاصیت خود را از دست میدهد سبب بلند شدن روکش می شود.

مقاوم نبودن در برابر نور خورشید

توصیه می شود اگر کابینت ممبران شما در برابر نور مستقیم خورشید قرار دارد بهتر است از یک پرده برای جلوگیری برخورد نور استفاده کنید .تا روکش از سطح ام دی اف بلند نشود.

قابل ترمیم نبودن

اگر بخشی از درب دچار مشکلاتی مانند خط و خش یا تغییر حالت ظاهری شود می بایست به صورت کلی آن قسمت از درب را روکش مجدد انجام دهید.

ساخت کابینت ممبران

بعد از تایید طراحی و اندازه ها،ام دی اف سفید برای ساخت یونیت ها خریداری می شود.مرحله دوم خرید ام دی اف های یک روخام  با داسنتیه استاندارد و سطح صاف و سبقلی می باشد.گام بعدی استفاده از دستگاه سی ان سی است ام دی اف ها را بر روی سطح دستگاه گذاشته و طرح ابزار مورد نظر با تیغه مربوطه مربوطه انجام می شود.در قسمت بعدی روکش پی وی سی انتخاب شده را با نوعی چسب خاص و با بکارگیری دستگاه وکیوم  در محیط خلا فرآِیند تولید درب تکمیل می شود و در نهایت محصول اماده نصب می شود.فرآیند ذکر شده در بالا اگر توسط استادکارن مجرب انجام شود 15 تا 20 روز به طول می انجامد.اگر پروژه را به شرکت تولیدی ممبران  سفارش دهید انجام پروژه 45 روز می باشد که با نصب 50 روز به طول می انجامد.

اجزای اصلی کابینت ممبران

یونیت ،درب،تاج،پاخور،یراق آلات ،دستگیره

یونیت ها

یونیت ها در نیز  اندازه استاندارد و جنس ام دی اف دارند.

درب ها

مهم ترین بخش درب ها می باشند.

تاج و پاخور

دیگر بخشی که تمایز ایجاد می کند تاج و پاخوری میباشد که روی آن را نیز ابزار و منبت کار شده است.

یراق آلات

این بخش نیز دارای اهمیت بسیار بالای می باشد.درب ها به وسیله لولا باز و بسته میشود .اگر بخواهید به صورت کلی حساب کنید.لولا ها کاربردی بسیار بالاتری نسبت به درب دارد.

دستگیره

دستگیر ها نیز دارای کیفیت ها و مدل های مختلفی در بازار کشور هستند که طبق نیاز خود می توانید انتخاب کنید

ابزار

یکی از اصلی قسمت ها در این مدل ابزار آن می باشد.شما برای انتخاب ابزار هیچگوه محدودیتی ندارید و میتوانید انتخاب خو را انجام دهید.اما این فقط زمانی امکان پذیر است که از ایک استادکار استفاده کنید .اگر انتخاب شما درب های شرکتی هستند در انتخاب محدودیت دارید عموما شرکت ها محصولات خود را در سی یا چهل طرح به بازار ارائه می دهند.

طراحی سه بعدی کابینت ممبران

طراحی سه بعدی یکی از کم هزینه ترین و راحترین مواردی می باشد که می توانید طراحی مورد علاقه خود را در آشپزخانه خانه خود مشاهده کنید تا به صورت کامل ایرادات و تغییر رنگ خود را قبل از انجام کار انجام دهید.

تفاوت کابینت ممبران با پولیشی

دو سبک بسیار پرطرفدار در دنیای دکوراسیون آشپزخانه می باشد که هر کدام دارای ویژگی ها،مزایا و معایب خود هستند در ادامه به بررسی سطحی از این دو طراحی میریم.

بزرگ ترین تفاوت برای این دو سبک در ساخت و تولید می باشد. روکش پی وی سی و کاملا مات می باشد،اما در ساخت پولیشی از رنگ های پلی اورتان و ام دی اف دو رو خام استفاده می شود عموما رنگ ها در پولیشی براق هستند.

نقاط اشتراک هر دو اجرای سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک است.

صفحه کابینت برای کابینت ممبران

کابردی ترین و پر استفاده ترین بخش در دکوراسیون آشپزخانه صفحات پیشخان یا کانتر تاپ می باشد.شاید تا به حال به این موضوع توجه نکرده باشید که تمامی مراحل آشپزی،شستن ظرف،صرف وعده های غذایی و … بر  روی کانتر انجام می شود.از این رو می باسیت متریالی انتخاب کنیم که پاسخگو تمامی نیاز های ما باشد در این بخش می خواهیم بهترین متریال های مورد استفاده در آشپزخانه برای شما عزیزان بررسی کنیم.

کورین

یکی از پراستفاده ترین متریال های در 2دهه اخیر کورین بوده.از مهم ترین ویژگی های کورین می توان به مقاوم بودن در برابر آب،نداشتن خط درز اتصال،ترمیم پذیر بودن،آنتی باکتریال بون و …. علاوه بر موارد گفته شده داشتن تنوع در طرح و رنگ نیز سبب شده جزوی از پر طرفدارترین انتخاب ها باشد.

البته برخی از ویژگی ها مانند مقاوم نبودن در برابر فشار و ضربه و همچین خط و خش پذیر بودن جزوی از معایب کورین است.

کوارتز

متریال پر طرفدار که  در سال های اخیر طرفداران بیشماری برای کانتر تاپ کابینت ممبران پیدا کرده کوارتز است .کوارتز از نظر ظاهری شباهت بسیاریی کورین دارد اما از نظر متریالی دارای ویژگی مانند مقاوم بودن در برار آب ،آنتی باکتریال بودن،دوام بالا در برابر گرما و فشار  و … اشاره کرد.

کوارتز به صورت کامل ابزار خور می باشد و به راحتی می توانید این متریال برای سبک های کلاسیک و تئوکلاسیک مورد استفاده قرار دهید.

از بهترین برند های کوارتز هم میتوان به توتم و سایلستون نام برد.

سنگ طبیعی(گرانیت)

به گفته یکی از دوستان در مقالات پنجدری سنگ طبیعی در کابینت ممبران یکی از کهنه کار ترین سربازان در این عرصه می باشد.سال ها بودن که به علت جذب لک و آب توسط سنگ های طبیعی این متریال در دایره کانترتاپ کنار گذاشته شده اما امروزه از سنگ طبیعی گرانیت برای جزیزه و صفحات پیشخان بکار می رود.سنگ های گرانیت با توجه به فرآوری روزی که برای آن انجام می شود به صورت کامل در برابر آب و لک مقاوم می باشد.از این رو در چندسال اخیر از این سنگ برای مورد انتخاب قرار می گیرد.البته لازم به ذکر است به غیر از گرانیت ،کوارتزیت نیز قابل استفاده می باشد.اما قیمت بسیار بالای دارد.

نکته مهم اگر قصد استفاده سنگ طبیعی دارید به هیچ عنوان از مرمریت و اونیکس استفاده نکنید.

مارمونایت

دیگر متریال موجود در بازار که به گفته شرکت ترکیب اسکن سنگ طبیعی ،رویه کوارتز و مغزی کورین می باشد مارمونایت است .این متریال تمامی استاندارد یک صفحه پیشخان را دارد .

اما نکته مهم در مارمونایت این است رنگ مغزی آن کاملا با رویه آن متفاوت می باشد و همچنین این محصول در بازار کشور قیمت بالای دارد.نکته مهم بعدی درمورد این متریال بهتر است مامونایت در شمال کشور  یا مکان های رطوبت بالای دارد استفاده نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
کابینت ممبران گردویی
کابینت ممبران گردویی

کابینت ممبران گردویی یک امتیاز ویژه و قابل توجه در دکوراسیون آشپزخانه به حساب می آید و سلایق گوناگون از این محصول در خانه ی خود استفاده می کنند. اما

ادامه مطلب »